Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 29 mar 2024 0:55

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Pn 07 gru 2009 11:34 
Offline
Little Peon

Dołączył(a): Pn 07 gru 2009 11:32
Posty: 1
czy ktoś może mi napisać cele misji w W2 Tides of Darkness, gram na palmtopie, a w necie krąży tylko wersja która ma cele po rosyjsku;/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Pn 07 gru 2009 11:41 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
tzn. wszystkie po kolei? :lol: W skrócie to jest tak, że oni się gonią po mapce. Ludźmi wycofujesz się z Azeroth a potem siłami Lordearonu gonisz orki z powrotem. Natomiast orki przechodzą przez Azeroth, biją elfy i podbijają Lordareon.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Pn 07 gru 2009 12:26 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Misja 2 - uratuj trolla o innej ikonce niż reszta (orki) lub uratuj jednego łucznika (ludzie). W obu przypadkach "ratunek" kończy się poprzez doprowadzenie uratowanego do circle of power.

Poza tym każda rasa ma chyba jedną misję gdzie trzeba przeeskortować nazwaną jednostkę do celu. Reszta to "zniszcz wszystkich wrogów na mapie".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Pn 07 gru 2009 13:20 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Tam się ratuje Zulijn'a. Trolle w War3 mówią o tym , że chcą go pomścić. Zulijn przegrał z elfami stąd chciał się przyłączyć do hordy. Natomiast w misji ludzi elfy szły ze wsparciem i nie doszły zdaje się.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Pn 07 gru 2009 14:53 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Lord_Zabujca napisał(a):
Misja 2 - uratuj trolla o innej ikonce niż reszta (orki) lub uratuj jednego łucznika (ludzie). W obu przypadkach "ratunek" kończy się poprzez doprowadzenie uratowanego do circle of power.

Nieeeeeeeeeeeeeee

Ludzie muszą uratować więcej, niż jednego (chyba 6?) elfa. Nie ma tam herosa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Pn 07 gru 2009 18:06 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
liq napisał(a):
Tam się ratuje Zul'jin'a.


fixd

Wiem. Ale kto go wie jak on wygląda zapisany po rosyjsku?

Cytuj:
Nieeeeeeeeeeeeeee

Ludzie muszą uratować więcej, niż jednego (chyba 6?) elfa. Nie ma tam herosa.


Elfów do uratowania jest kilka, ale do wygrania misji wystarcza jeden.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Pn 07 gru 2009 18:19 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Sprawdziłem

1. misja: posterunek w Hillsbard. Zbuduj 4 farmy i 1 barak.
2. misja: zasadzka na Tarren Mill. Uratuj JEDNEGO elfa.

Będę miał czas to zrobię to do końca. Może solucje zrobimy? ;)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 0:46 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
Może solucje zrobimy? ;)


Parę lat temu, chyba jeszcze przed powstaniem forum, zrobiłem solucję do pierwszych 5 albo 6 misji orków. Było tam dosłownie wszystko, co budować po kolei, każdy szczegół. Niestety nikt się tym nie zainteresował, więc moja motywacja spadła i nie robiłem dalej. Nawet zrobiłem strone gdzie to było ale teraz to już cholera wie gdzie to jest i czy w ogole jest.
Teraz byłoby dokładnie tak samo jesli nie gorzej. Na 100%.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 1:32 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Andrzej napisał(a):
Niestety nikt się tym nie zainteresował, więc moja motywacja spadła i nie robiłem dalej.


ROFL!

Kardynał Dziwisz się? Solucja do gry takiej jak w2 - poraszka miliard tysięcy.

WTF W OGÓLE TO CHYBA JAKIŚ ZART LOL SOLUJCA OMG LMAO


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 2:23 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Solucja do Tides of Darkness... Cóż, nie trudno zauważyć skąd mógł być brak zainteresowania.

WARCRAFT 2: ToD + BtDP, pełna solucja!
Krok 1: Pograj trochę na multi (nie tak znowu wiele)
Krok 2: Wykorzystaj zdobyte okruchy wiedzy do absolutnego zmiażdżenia kampanii. Pamiętaj o celach specjalnych w niektórych misjach.

Coś ominąłem? Czy któraś misja z tych "zniszcz wszystko" nie padłaby od poniższego schematu?
0. (opcjonalne) Jeśli zaczynasz bez bazy, znajdź bazę
1. Zbuduj mnóstwo peonów do zbierania risarsów
2. Dojdź do szczytu drzewka technologicznego
3. Buduj najlepszą jednostkę z koszarów / stoczni w nieskończoność, z drobną domieszką gdy akurat zupełnie się nie nadaje (battleshipy VS smoki nad wodą, rycerze VS mnóstwo wieżyczek) i rzucaj falami na wroga
4. Jeśli zacznie ci się wyczerpywać złoto w kopalni poszukaj nowej
5. Jeśli zdobędziesz / znajdziesz nowe pokłady złota zbuduj tam halla i eksploatuj je


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 13:50 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ogólnie racja ale wtedy nie ma zabawy. O wiele bardziej się doceni grę nie mając multiplayerowej wiedzy.

A i jesli chodzi o solucje. To gdy robilem ja to zainteresowanie bylo bardzo duze. Wielu ludzi nie umialo przejsc pewnych misji kampanii i na paczatku bylem mocno wspierany. Dopiero pozniej sie to zmienilo.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 15:18 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
:<

trudno mi sobie wyobrazić solucje do większości misji - na przykład ta, gdzie jako ludzie po raz pierwszy mamy dostęp do lusta. Trzech wrogów z mocno porąbanymi bazami (obmurowane wieże, kamienie). Jaka solucja? Przecież jest miliard rozwiązań i żadne nie jest lepsze od innych.

Jedynie w misjach Dark Portal, gdzie jest mnóstwo RPG-owych misji miałoby to jakiś sens.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 15:27 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Oczywiście, liq nie został dobrze zrozumiany :). Po pierwsze dla mnie "oczywistą oczywistością" sto, że przechodzi się najpierw kampanie a potem sprawdza multi. W prawie każdej misji jest kilka rozwiązań (w pierwszych 3 nic się złego nam stać nie może) Wywołałem temat solucji, która moim zdaniem miałaby byc ciekawsza. Napisałbym nie najłatwiejszy sposób przejścia gry ani nie najszybszy. Chociaż zwykle solucje takie są. No i przed każdą misją jest krótki raport o wieściach z frontu i naszym zadaniu. Przydałoby się to przetłumaczyć. I jeszcze zaznaczyc szlak ludzi i orków na mapie świata :) Po co? Skoro polska scena Warcraft II "dalej żyje" to niech ma jakieś eksponaty w muzeum :)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 15:36 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Cytuj:
(w pierwszych 3 nic się złego nam stać nie może

Otóż mylisz się Tomku.

Jeżeli ktoś wpadnie na genialny pomysł wysłania każdego futa w inną stronę to wszyscy trzej zostaną pokonani, a grunty wroga przyjdą do bazy twej i zniszczą ją.

Mowa o pierwszej misji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 18:41 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Chrzanicie od rzeczy panowie z tą multiplayerową wiedzą. W kampaniach to można ją sobie w d***ę wsadzić bo:
1. ZAWSZE masz mniej surowców od przeciwnika i budowanie np.: Battleshipow+Smoki nie zda egzaminu... wybudujesz max 8 battleshipow i 6 smoków i koniec kasy, a tym raczej mapki nie wygrasz xd.
2. Rzucanie na "attack+move" bandy ogrów na (często) olbrzymie państwo przeciwnika (jak to się robi na multi) kończy się ogromnymi stratami ze strony gracza. Każdy taki nieudany atak to potężny cios w Twój skarbiec x).
3. O rushu też najczęściej można zapomnieć w kampaniach :lol:.
Wg mnie najlepszym sposobem na kampanie i kompa jest obudowanie swojej bazy (wieżyczki + mury z farm, blacksmith itp.). Czekasz aż komp wyczerpie zasoby i dobijasz chama. Jeśli jednak jesteś hardkorem możesz nie czekać na wyczerpanie zapasów wroga i po prostu atakować. Polecam wojnę podjazdową (jeśli grasz orkami): Death Knighty (dwa) na Haste podjeżdżają, rzucają Death and Decay na budynkach przeciwnika i wracają do bazy. Trzeba jednak uważać na paladynów :P . Nie radzę używać smoków. Są drogie a sprawdzają się jedynie w dużych ilościach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 18:47 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Wy ty fy.

Wiedza z multi jest przydatna i kompletnie zmienia obraz gry z kompem. Tak, gracz ma zawsze mniejszą kopalnię i zaczyna od zera podczas gdy komp ma gotową bazę, ale to wszystko śmieszne przeszkody dla kogoś kto wie jakie cuda w tej grze można wyprawiać i jak bardzo proste są skuteczne rozwiązania. War2 to nie jest gra strikte strategiczna, a multi uzmysłowi to człowiekowi szybciej niż gra na singlu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 19:01 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
W kampaniach to można ją sobie w d***ę wsadzić


Mówiąc to na forum, gdzie są sami wyjadacze, którzy przeszli tą gre wzdłuż i wszerz 100 razy, trochę ryzykujesz wyśmianiem :wink:

Cytuj:
. Rzucanie na "attack+move" bandy ogrów na (często) olbrzymie państwo przeciwnika (jak to się robi na multi) kończy się ogromnymi stratami ze strony gracza. Każdy taki nieudany atak to potężny cios w Twój skarbiec x).


W której misji bo nie wiem?
Nie możesz tego zrobić chyba tylko wtedy, gdy wierze są zablokowane jakimś murem no i może w ostatniej misji ludzi w podstawie.

Cytuj:
Wg mnie najlepszym sposobem na kampanie i kompa jest obudowanie swojej bazy (wieżyczki + mury z farm, blacksmith itp.). Czekasz aż komp wyczerpie zasoby i dobijasz chama.

Mówisz, że fajne jest przechodzenie kampanii w parę dni zamiast w 2 godziny?

Cytuj:
Polecam wojnę podjazdową (jeśli grasz orkami): Death Knighty (dwa) na Haste podjeżdżają, rzucają Death and Decay na budynkach przeciwnika i wracają do bazy. Trzeba jednak uważać na paladynów :P .
:lol:

Cytuj:
Nie radzę używać smoków. Są drogie a sprawdzają się jedynie w dużych ilościach.
:lol: :lol: :lol:


Cytuj:
Po co? Skoro polska scena Warcraft II "dalej żyje" to niech ma jakieś eksponaty w muzeum :)
Mówiłem już, że to nie wypali...

Cytuj:
trudno mi sobie wyobrazić solucje do większości misji - na przykład ta, gdzie jako ludzie po raz pierwszy mamy dostęp do lusta. Trzech wrogów z mocno porąbanymi bazami (obmurowane wieże, kamienie). Jaka solucja? Przecież jest miliard rozwiązań i żadne nie jest lepsze od innych.
"jako ludzie po razs pierwszy mamy dostep do lusta" ? WTF?
Zresztą pisząc solucje piszesz jak ty byś przechodził. Ta misja to jedna z moich ulubionych. :D 2 bazy rozwalasz początkową armią :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 19:07 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Andrzej jedna malutka prośba gdy cytujesz kilka osób zaznacz które słowa był czyje :)

Tą solucję zrobię tak czy siak jak ktoś chce pomóc ma czas się zgłosić do piątku włącznie.

Co do korzystania z multi w singu. Ostatnio sobie przechodzę orków w Beyond The Dark Portal i trochę korzystam. Ale trochę. Gra jest inna. I tak wolę przechodzić grę 2 dni (i dobrze się przy tym bawić) niż 2 godziny. Ale wiem też ,że ciebie się nie przekona ;p

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 19:16 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Andrzej napisał(a):
Cytuj:
Polecam wojnę podjazdową (jeśli grasz orkami): Death Knighty (dwa) na Haste podjeżdżają, rzucają Death and Decay na budynkach przeciwnika i wracają do bazy. Trzeba jednak uważać na paladynów :P .
:lol:

Cytuj:
Nie radzę używać smoków. Są drogie a sprawdzają się jedynie w dużych ilościach.
:lol: :lol: :lol:


-.- ja nie widzę w tym nic śmiesznego. Death Knighty + Haste jest świetnym sposobem na kompa. Bo nie dość, że spalisz mu wieżyczki to jeszcze ściągniesz większość jego wojska pod linię Twoich wieżyczek otoczonych farmami. W ten sposób komp traci armię i masz okazję do kontrataku bez jakiegokolwiek problemu.
Co do smoków to mając siedem czy osiem smoków nie wygrasz każdej mapki w kampanii. (mówię tu ogólnie o smokach/gryfach a nie o smokach+blood+haste - bo te rzeczywiście mogą wiele zdziałać). Uważam, że smoki w kampanii to strata kasy. Takie jest moje zdanie xd.

Andrzej napisał(a):
Mówisz, że fajne jest przechodzenie kampanii w parę dni zamiast w 2 godziny?


Nie. Mówię, że to najskuteczniejszy sposób a nie że jest najszybszy. Dla nowych graczy może być przydatny.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 21:26 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
wyzywam na pojedynek wyjadaczy w2


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 21:35 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
nie offtopuj :)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 22:14 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
Uważam, że smoki w kampanii to strata kasy

Mój wujek stwierdził, że szkoda mu kasy na knighty i przechodził kampanię footami. Czy więc knighty to strata kasy rzeczywiscie?

Cytuj:
Nie. Mówię, że to najskuteczniejszy sposób a nie że jest najszybszy. Dla nowych graczy może być przydatny.

Skoro najszybszy to najskuteczniejszy... :roll:

Cytuj:
Andrzej jedna malutka prośba gdy cytujesz kilka osób zaznacz które słowa był czyje :)

nie :devil:

Cytuj:
I tak wolę przechodzić grę 2 dni (i dobrze się przy tym bawić) niż 2 godziny. Ale wiem też ,że ciebie się nie przekona ;p

Ja dobrze rozumiem co masz na myśli. Naprawdę grając po raz milionowy w kampanię jest mi bardzo szkoda, że kiedykolwiek wszedłem na BNa. To naprawdę była ogromna przyjemność męczyć się w podstawowej kampanii, gdzie standardowo robiło się 4 peony do drewna i do złota i jeden do ogólnej budowy. Te miliony podejść w niektórych misjach sprawiały, że satysfakcja z przejścia misji byłą wielka. Dlatego próbuję czasem grać jak kompletny noob z gównianą rozbudową w kampanii by mieć jeszcze jakąś przyjemność. Niestety nawyki z BN robią swoje.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 22:26 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Rozumiem się z andrzejem :shock: koniec świata coraz bliżej. :twisted:

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 23:07 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Yssar napisał(a):
Chrzanicie od rzeczy panowie z tą multiplayerową wiedzą.


Kłapanie. Mój schemacik to wydestylowane "okruchy wiedzy z BN a kampania" - wskażesz mi konkretną misję z rodzaju "rozwal wszystko" w której nie zadziała? Chętnie się przyjrzę, może akurat mały tweak schematu się przyda :P.

Sam pamiętam że miałem kiedyś z kampanią problemy. Po około 30 potyczkach na BN (a były to potyczki z CDAP'ami wszelkiej maści, więc nie można tu nazywać ich szczególnie pouczającymi :lol:) nie miałem żadnych problemów - wydawała mi się wręcz śmiesznie łatwa. Stąd i moja propozycja że wiedza z BN stanowi klucz do rozniesienia kampanii w puch.

Andrzej napisał(a):
Cytuj:
Wg mnie najlepszym sposobem na kampanie i kompa jest obudowanie swojej bazy (wieżyczki + mury z farm, blacksmith itp.). Czekasz aż komp wyczerpie zasoby i dobijasz chama.

Mówisz, że fajne jest przechodzenie kampanii w parę dni zamiast w 2 godziny?


Heh, pamiętam jak to daaawno, daaawno temu w ogóle w kampanii próbowałem nie robić peonów, tak dla wydajniejszej gry. No bo skoro komp w danej misji nie atakuje, to mogę poświęcić więcej czasu ale sumarycznie mieć więcej złota na wojsko, a to z kolei zwiększy moje szanse na sukces! :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 23:18 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
Heh, pamiętam jak to daaawno, daaawno temu w ogóle w kampanii próbowałem nie robić peonów, tak dla wydajniejszej gry. No bo skoro komp w danej misji nie atakuje, to mogę poświęcić więcej czasu ale sumarycznie mieć więcej złota na wojsko, a to z kolei zwiększy moje szanse na sukces! :lol:


Właśnie a propos wydajności to mimo, że pozornie takie coś wydaje się wydajniejsze, bo niby tylko dłużej się gra, to jednak zapomina się o tym, że komp się rozbudowuje wtedy.
Od kiedy wszedłem na BN, ani razu nie widziałem lusta u orców w kampanii w misji gdzie sąte 3 bazy orków...
Cytuj:
Rozumiem się z andrzejem :shock: koniec świata coraz bliżej. :twisted:


Ty masz całkowicie inne spojrzenie na otaczający nas świat, więc nie dziw się, że w niemal niczym się nie zgadzamy :wink:

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Ostatnio edytowano Wt 08 gru 2009 23:21 przez Andrzej, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 23:19 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Andrzej napisał(a):
Cytuj:
Uważam, że smoki w kampanii to strata kasy

Mój wujek stwierdził, że szkoda mu kasy na knighty i przechodził kampanię footami. Czy więc knighty to strata kasy rzeczywiscie?


:D . Załóżmy, że grasz w jedną z "ciężkich" mapek w Beyond in the Dark Portal. W Twojej kopalni jest mało złota. Smok kosztuje 2500 złota. Czyli zamiast 1 smoka masz 4 ogry.... nie lepiej wyszkolić 32 ogry niż 8 smoków ? Zrobisz wjazd smokami na ludzi, dostaniesz po łbie spowolnieniem... zrobisz wjazd orkom, dostaniesz tornadami + trolle na bloodzie. Nie wiem, czy ja coś przeoczyłem ? Czyżby smoki miały jakieś ukryte moce o których nic nie wiem ? :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Wt 08 gru 2009 23:24 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
@Andrzej: Zdaje się że mi przeszło w misji w której komp coś już faktycznie budował. "Trik" ten wykorzystywałem aż do misji z budową oil rigów, potem się zorientowałem że tak to to trochę za długo potrwa nawet jak będzie działać. :P

EDIT: @Yssar: Ta, smoki generalnie nie mają wiele sensu. Gryfy to nieco inna bajka (bo są u ludzi, więc można je leczyć), ale też nie ma szału, a już na pewno nie za te pieniądze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Śr 09 gru 2009 0:14 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Yssar wiadomo przecież, że nie ma sensu robić czegoś wbrew rozsądkowi. Ty podajesz sytuację, gdzie nie ma innej możliwości.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Śr 09 gru 2009 10:04 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Andrzej napisał(a):
Smokosz napisał(a):
Przyjęli mnie do CWU.


Nani?
Przyjąć cię mógł tylko enfie. Jeśli tak to chyba czas interweniować tudzież użyć swych wpływów.

Testował mnie Giga i Mekśikan.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: cele misji w W2 Tides of Darkness
PostNapisane: Śr 09 gru 2009 13:28 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
lul, jesli smokosz pozytywnie zdal jakiekolwiek testy, to nie dziwota ze andrzej znalazl miejsce dla siebie ;*


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL