Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Cz 25 kwi 2024 7:45

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: So 15 gru 2012 16:02 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Wiesz, chyba szkoda mi czasu na czekanie na Smokosza. I tak mod pojawi się zbyt późno, a przeciągać go jeszcze x czasu mi się nie chce. Najwyższa pora go skończyć i rozpocząć jakieś informatyczne no-life'ienie (czy jak to wolą pisać w książkach od programowania: "rozpocząć wielką przygodę" :D)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: N 16 gru 2012 21:36 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
dni mijaja a zaden z nich sie nawet nie pojawil. Czarno to widze :P

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Wt 18 gru 2012 23:51 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Dobra, nieważne. Macie tu wersję demonstracyjną z trzech źródeł. Angielska wersja powinna pojawić się w niedalekiej przyszłości.
Kto zagrał niech komentuje.

http://www.sendspace.pl/file/daacd7d33424b312060fc04

http://chomikuj.pl/vendar/WarCraft+II+MODemo

http://rapidgator.net/file/64098060/W2RoSDemo.rar.html

Silnik gry, Stratagusa, należy zainstalować w folderze z modem. Oczywiście, jeśli ktoś ma 32-bitowy system to instaluje 32-bitowego Stratagusa, jeśli 64-bitowego to wiadomo. Instalki Stratagusa macie w paczce.

EDIT: poprawka odnośnie silnika. Przypadkiem w paczce wysłałem nie tą wersję Stratagusa. Właściwą (potrzebną do rozpoczęcia gry) jest 2.2.7. Można ją pobrać stąd:
https://launchpad.net/stratagus/+milestone/2.2.7


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Cz 20 gru 2012 20:45 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ok ściągnąłem, zobaczyłem i pograłem :)
Naprawdę podoba mi się to co zrobiłeś. Zagrałem tutoriala orkami i kawałek pierwszej misji ludźmi (brak czasu :P ). Fajne bajery typu archersy maja lepsza wersje w zamian za stanie w miejscu. Na pewno nie obadalem wszystkiego, wiec trudno mi sie wypowiedziec jeszcze jesli chodzi o balans ale jestem przekonany ze znowu bedzie przewaga na korzysc orkow (lust to jednak lust).

Powiem co mnie razilo (rozumiem ze to nieskończona wersja).
1) Najbardziej to ze death and decay moge rzucic pod warunkiem ze klikne na jednostke (a jest to czar typu aoe).
2) Haste nie dziala na smoka
3) Troll jest z lekka overpowered :P (o ile pamietam z 250 hp po ulepszeniu z mega damagem ) Pogralem chwile wiec nie wiem czy w normlanej grze rzeczywiscie tak jest ale na razie tak mi to wyglada.
4) chcialem dac szybciej, i o ile w menu moglem ustawic na najszybszy co bylo znosne, to o ile klikalem "+" to moglem to robic tak wiele razy, ze gra mi przyspieszyla do takiego poziomu, ze jednostki mi migaly przed oczami, i nie dalo rady teog zmniejszyc (musilaem do menu znowu wejsc i tam zrobic).
5) Zauwazylem ze wszystko jest mniejsze. Moze to byc zaleta ale mi osobiscie to przeszkadza, bo przy wiekszej armii robi sie balagan i nie chodzi mi tutaj o trudnosc w ogarnieciu ale o estetyke.

Pewnie sam wiesz ze jest tego duzo duzo wiecej. Szkoda ze nikt tutaj nie zaglada by pomoc w znajdywaniu bledow i przy balansie gry, bo wtedy poszlo by to sprawniej.
Mimo wszystko super robota, i usprawniaj to, bo zapowiada mi sie to swietnie. Ja zawsze w czyms moge pomoc.
Ps. Skad wziales zmieniona muzyke?
ps2. Smokosz na lektora - koniec kropka. :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Cz 20 gru 2012 21:54 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Lektor jest wypasiony od trzeciej misji :D. Mnie faktycznie trzeba wymienić, bo słabo czytałem. Jak się Smokosz zgłosi to z chęcią go przyjmę do lektorzenia.

Ad. 1) Osłabiłem kilka czarów (włącznie z lustem). W oryginale były bardzo potężne ;)
Ad. 2) Dziwne :P
Ad. 3) To troll bohater: Zul'jin, dlatego z niego taki kozak. Zwykłe trolle po ulepszeniach mają 150hp, regenerację hp, ale za to słaby atak.
Ad. 4) Wciskaj "-", żeby spowolnić grę. Ja bym jednak został przy domyślnej prędkości gry. W starym War2 używało się mniej umiejętności niż w modzie.
Ad. 5) W opcjach głównego Menu można zmienić rozdzielczość. Może to pomoże ;)

Wiem wiem... uruchomiłem sobie dzisiaj gierkę, żeby jeszcze raz przejść ze dwie misje i zauważyłem, że ostatnie zmiany (dotyczące AI w ostatniej misji) trochę napaskudziły w pierwszej O_o. Teoretycznie nie powinny mieć ze sobą żadnego związku.
Koniecznie będę musiał wydać jakąś łatkę na gierkę. Póki co pozbieram opinię graczy, także niech gra kto może i niech daje znać co poprawiać.
Np.: dziś się dowiedziałem, że jest zbyt wysoki poziom trudności w pierwszej misji i że jest bug z przejęciem miasta :P

Zmieniona muzyka w głównym Menu została napisana (od podstaw) przez mojego kumpla. Szczerze mówiąc to bardzo jestem z jego utworu zadowolony :)

Cieszę się, że Ci się podoba. Dzięki za grę i komentarz ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Pt 21 gru 2012 16:47 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
ad 1) Musisz to powiedzieć lordowi_zabojcy, moze w koncu zajarzy pare rzeczy :D
ad 3) no o te 150 hp wlasnie mowilem. I ten atak nei jest taki slaby (bodajze do 13damage)
ad 4) probowalem, ale jak zmaksowalem speeda to juz nie dalo rady zmniejszyc minusem. Swoja droga potencjalni gracze to glownie ci co grali lub graja online w wara2, wiec ten speed bylby zdecydowanie za maly :) . Ale poki mozna to regulowac to jest git.

Wrzuc tego moda na forum occulta. Od razu mowie, nie przejmuj sie trollami, ktorych tam pelno :D.
Teraz jade na swieta ale jak wroce to chetnie poobczajam i poszukam wiecej bledow/ propozycji zmian :) .

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: So 22 gru 2012 17:03 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Angielską wersję wydam dopiero po świętach i dopiero wtedy bardziej zareklamuję moda. Jak widać, nasza narodowa scena warcraftowa praktycznie nie istnieje :P

Przede wszystkim chciałbym, żebyś spróbował przejść kampanie. Rób save'y na początku każdej misji, bo coś mi się pochrzaniło w "odkrywaniu" następnych misji w kampanii. Spróbuj trochę poprzechodzić i daj znać czy nie jest zbyt wysoki poziom trudności.
Oczywiście raporty o bugach będą mile widziane ;)

Pozdrawiam i Wesołych Świąt.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: So 22 gru 2012 23:58 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
HEJA

Lektor-footman z w2 zawsze był moim idolem. Chętnie pójdę w jego ślady. Nie czytam dokładnie waszych postów bo jestem zmęczony, więc nie wiem czy nadal coś jest na rzeczy. Poza tym Andrzej przecenia moje walory głosowe.

Co do muzyki to mogę zaproponować taki odpad z mojej twórczości, brzmi chyba dość filmowo-growo-fantasy i "epicko" jak mawiają metale słuchający Nightwish i Hansa Zimmera:

https://soundcloud.com/aramistm/w-osy-mocarza

Jakbyś chciał to możesz go użyć


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: N 23 gru 2012 21:12 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Fajnie, że się zjawiłeś panie Smokosz :)

Jeśli się zgadzasz lektorzyć to wyślij mi (może być jako prywatna wiadomość) swojego maila, a ja podrzucę Ci teksty do przeczytania dla ludzia-lektora.

Zagraj też w moda jak możesz i daj znać co poprawić w patchu. Właściwie to patcha mam skończonego i na dniach go przetestuję, więc postarajcie się w miarę swych możliwości o przejście kilku misji. Oprócz kilku małych bugów które poprawię zmniejszę poziom trudności, bo tylko jedna osoba dotarła do drugiej misji :(
Powiadomo też Liq o modzie jak możesz.

Ciekawe tworzysz utwory... naprawdę dobre. Może gdybym robił pełną wersję moda, wszystkie cztery rasy, wszystkie kampanie oraz tryb multiplayer to z chęcią bym Cię "zatrudnił" do kwestii muzycznej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: N 23 gru 2012 21:31 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Szczerze mówiąc, to moje wrażenia po grze są prawie że koszmarne. Zupełnie nie rozumiem po co tyle zbędnych zmian w ekranie gry, jakieś bajery rodem ze StarCrafta, log na górze, a zwłaszcza te "linie ruchu". Moim zdaniem dużo lepiej byłoby gdyby nic w tej sferze nie zmieniać, tak samo jak np. Frozen Throne nie zmienia nic w w sposobie gry w W3, dodaje tylko nowe jednostki i kampanie. Nie wiem czy w ogóle będę w to grał, mam nadzieję że finałowa wersje będzie dla mnie bardziej zjadliwa. Mail poszedł na PW.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Pn 24 gru 2012 20:37 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Smokoszu, mój mod można modyfikować ;)
Aby wyłączyć linie ruchu musisz wejść do folderu z grą, następnie scipts-> stratagus.lua (odpal chociażby w Wordzie... w notatniku może nieładnie wyświetlić).

Linijkę skryptu:
"Preference.ShowOrders = 2"

zamień na:
"Preference.ShowOrders = 0"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Śr 02 sty 2013 20:39 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Chyba nikt się nie obrazi jeśli napiszę jeden post pod drugim... i tak mało się tutaj dzieje. Smokoszu, nie chcę Cię poganiać, ale jakbyś mógł się pośpieszyć z tymi tekstami to byłoby dobrze.
Przyznam panowie, że trochę mnie zawiedliście. Ja tu z modem po tak długiej ciszy, a tu bardzo mało komentarzy. Wiem, że jeszcze wymaga to demo poprawek, ale liczyłem na to, że weterani War2, czyli Wy (Liq, Smokosz, Avenger, Andrzej, Scarab, Lord_Zabujca czy inni) powiadomicie jeden drugiego i zagracie :P
Oczywiście, nie spodziewałem się, że nagle forum zaleje fala starych graczy, bo wiem, że żona/dzieci/praca itp. Myślałem jednak, że ze czterech z Was w to zagra i przejdzie... bo mimo wszystko ja jestem cienki w War2 w porównaniu do Was, a ja sobie (po kilku próbach) radziłem.

Tak czy siak, za około tydzień wypuszczę poprawkę do tego dema, a nieco później wersję angielsko-języczną. Jeśli ktoś ma jakieś komentarze na temat moda niech pisze, bo więcej łatek z mojej strony raczej nie będzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Śr 02 sty 2013 23:19 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Jutro moze zagram, to sie wypowiem :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Cz 03 sty 2013 13:35 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Oko, nagram jutro, najpóźniej pojutrze i odeślę mailem. Ale mocno słabe teksty mi dałeś, bez urazy. Trącą mistrzem gry z gimnazjum który prowadzi sesje w podmiejskim lesie i używa zwrotów "splugawiłeś mój honor, niegodziwcze.........."

No i nielogiczna forma opowiadania z wypowiedziami osób trzecich, w takich briefingach zawsze jest jeden narrator mówiący bezpośrednio do gracza.

Cytuj:
bo wiem, że żona/dzieci/praca itp


Żaden z graczy których wymieniłeś nie ma żony ani dzieci. Chociaż Avenger ma perliczki, to chyba podobna sprawa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Cz 03 sty 2013 16:38 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Może i tak. Sapkowskim nie jestem ;). Nie będę też protestował jeśli te dwa teksty napiszesz po swojemu. Oczywiście pod warunkiem, że mi je odeślesz w zmienionej formie, żebym mógł je do gry wstawić.

Co do wypowiedzi z trzeciej osoby: nie było tego w oryginale, ale postanowiłem zaryzykować.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Pt 04 sty 2013 13:21 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
Tutek orkow rozjebany, fajnie zrobione.

A wrazenia po misji:
gdy jeden z archerow jest juz PO siege mode (nie w trakcie, PO) a inny nie, to dwuklik na jednego z nich nie zaznaczy obu. Tak jakby archer po siege mode traktowany byl jako inna klasa unita. No i do tego pathfinding czasem sie przez to siege pierdolil (ale to tylko wizualnie - te linie ktore da sie wylaczyc :p wiec nic wielkiego)

Na plus ofc kolejkowanie budynkow z shiftem, reperowanie balisty :>

Bylem tez u brata andrzeja i tam gralismyyy ale g3mini wykazal sie brakiem cierpliwosci.

no ale poki co mi najebal komp 2 razy :( teraz juz pewnie byloby latwiej, bo wiem co skad przychodzi.. fajnie wlasnie ze nie da sie rozjebac misji za pierwszym/drugim razem na fastescie.

ps. jest wiecej misji? Bo nie wiem czy mam sie wysilac i przechodzic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Pt 04 sty 2013 13:51 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Avenger_ napisał(a):
no ale poki co mi najebal komp 2 razy :(


hehe

słabeusz

pozdrawiam
Mateusz

xDx DxD XDDDDDDDDDDD crazy bocian


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Pt 04 sty 2013 15:22 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Cytuj:
ps. jest wiecej misji? Bo nie wiem czy mam sie wysilac i przechodzic.


Tak. Jest kilka misji. Niedługo wydam łatkę na gierkę, więc będzie łatwiej.

Cytuj:
hehe

słabeusz

pozdrawiam
Mateusz

xDx DxD XDDDDDDDDDDD crazy bocian


No... widzę, że Smokosz wraca do formy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Wt 08 sty 2013 11:51 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
no to guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Wt 08 sty 2013 13:43 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... paUFBBMnw#! andrzej spoko muza dla ciebie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: N 13 sty 2013 0:01 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Poprawki naniesione. Poziom trudności dużo mniejszy niż wcześniej i jeden bug mniej. Do tego tutoriale dla każdej rasy, więc nawet jeżeli ktoś sobie nie radzi w kampanii to może sobie obejrzeć nową rasę w tutorialu.
Czekam tylko na lektora do dwóch pierwszych misji. Póki co jedna osoba nie udzieliła mi jeszcze odpowiedzi, a lektor Smokosza mi nie pasował. Jeśli znacie kogoś kto także mógłby przeczytać te teksty to liczę na współpracę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Pn 14 sty 2013 19:54 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
a gdzie to znaleźc?:D

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Wt 15 sty 2013 7:06 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Gierkę znajdziesz kilka postów wcześniej. Zalecam jednak poczekać na poprawioną wersję. Pojawi się ona... w bliżej nieokreślonej przyszłości. Wciąż czekam na lektora, a z racji tego, że mam nawał kolosów i zbliżającą się sesję to moje poszukiwania ograniczają się jedynie do czekania aż zjawi się ktoś chętny.
Wraz z łatką zrobię nowy temat. Ten jest trochę "obszerny". Mam nadzieję, że jako moderator nie masz nic przeciwko.

Fajnie, że się zjawiłeś :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: So 19 sty 2013 20:26 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
no super że ktoś coś robi z War2 ;)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Wt 22 sty 2013 21:36 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Łatka się opóźnia ze względu na lektora. Chętnych do lektorzenia jest dość mało. Kolejny człowiek niestety się nie sprawdził. Pogadam jeszcze z moim lektorem od orków/krasnoludów i być może on podoła temu trudnemu zadaniu. Jeśli nie to cóż... spróbuję jeszcze raz to samemu nagrać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Cz 07 lut 2013 22:01 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
zaklinacz kruw


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Cz 07 lut 2013 23:28 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
ha 2:1 dla mnie. przegrałeś. ale to wyżej zostawię by osoby z mózgiem się połapały o co chodzi.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Cz 14 lut 2013 12:44 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Niestety nic nie wyszło z nowym lektorem. Spróbowałem to przeczytać jeszcze raz, ale nie gwarantuję jakości Blizzarda.
Linki i krótki opis podam w nowym temacie. Ten się strasznie i niepotrzebnie wydłużył.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Cz 14 lut 2013 13:28 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
może jakiś polski youtuber chciałby brac w takim projekcie udział? i jego kanał by zyskał gdyby miał coś tak nowego i War2. Mam pomysły którzy natomiast tego że ich to zainteresuje nie gwarantuje.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowy Warcraft 2!
PostNapisane: Cz 14 lut 2013 13:30 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 22 wrz 2009 17:35
Posty: 71
Dobra myśl, ale i tak już wrzuciłem moda. Jeśli mój głos na prawdę będzie Wam działał na nerwy, to wyłączcie głośniki ;P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL