Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 27 kwi 2024 15:03

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wartcraf na 2 kompach bez cd-key do BNE ale z hamachi...
PostNapisane: Pn 06 lis 2006 17:08 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Pn 06 lis 2006 13:57
Posty: 12
Witam.
Ja i kolega mamy warcrafta II na kompach wersje ściagniete z netu wiec bez cd-key (wcześniej ktoś napisał mi że musze mieć w takim razie hamachi) oboje mamy na kompach hamachi a ja stworzyłem sieć co teraz mamy zrobic zeby móc zagrać przeciwko sobie przez net ? Co jeszcze ustawić jakie opcje w grzy wybrać ?

Prosze o odp bardzo mi zależy !
z góry thx...[/img]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 lis 2006 17:21 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Musisz ściągnąc i zainstalować patch ze strony:

www.super-trojan.nie.da.sie.usunac.o.kurwa.niedobrze.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: O co ci chodzi ?
PostNapisane: Pn 06 lis 2006 19:53 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Pn 06 lis 2006 13:57
Posty: 12
Nie rozumiem czemu nie chcesz mi pomóc ?
Czy to naprawde wymaga takiego poświęcenia i samozaparcia aby sklecić 5 zdań z objasnieniem żeby pomóc drugiej osobie ? Nie wiem co spowodowało w twojej odp taki wypływ prostactwa ale cóż jeśli nie chcesz to nie.... mam nadzieje ze ktoś inny mi pomoże. Co to za forum gdzie gracze którzy powinni sobie pomagać zachowóją się jak łomy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: O co ci chodzi ?
PostNapisane: Pn 06 lis 2006 20:23 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Macias napisał(a):
Co to za forum gdzie gracze którzy powinni sobie pomagać zachowóją się jak łomy.
Rozejrzyj się :lol: To nie forum - to wrak. Chociaż w sumie... niech ostatni lub jeden z ostatnich post na tym forum się komuś przyda.

:arrow: www.hamachi.pl - ściągasz program i instalujesz go.

:arrow: Tworzysz sieć, lub dołączasz do już istniejącej. Do tego drugiego musisz znać hasło i nazwę sieci, do której chcesz dołączyć. Ale zakładam, że dopiero skompletujesz skład, z którym będziesz grał. W takim wypadku zakładasz sieć, bo ty jesteś inicjatorem. Klikasz na pierwszą ikonę od środka, po prawej stronie okna, i wybierasz "create new network/utwórz nową sieć". Musisz podać nazwę i hasło, którym później posłuży się reszta, by dołączyć do sieci.

:arrow: Kiedy wszyscy już się zalogują odpalasz WarCrafta (wszyscy muszą mieć tę samą wersję), wybierasz multiplayer -> sieć lokalną i zakładasz, bądź dołączasz do już istniejącej gry.


Ostatnio edytowano Pn 06 lis 2006 21:26 przez Smokosz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Dzięki za pomoc ! :)
PostNapisane: Pn 06 lis 2006 21:22 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Pn 06 lis 2006 13:57
Posty: 12
Dzieki serdeczne !
Dziekuje za pomoc, nawet nie wiesz jak swoją odpowiedzią dużo zmieniłeś. Moze tobie wyda się to glupie i to olejesz ale pomogłes nie tlyko mi ale tez i moim kumplom bo teraz razem bedziemy mogli spedzać czas przy tej świetniej gierce :) A Ty mam nadzieje bedziesz miał swiadomość że dzięki twojej pomocy ktoś czerpie radosc z poprostu gierki komputerowej. Jeśli pozwolisz to bede jeszcze pewnie pisał na tym forum a tym czasem lece pograć... Jeszcze raz wielke dzieki!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 lis 2006 9:10 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
Możesz też zagrać przez kali.
Ale najlepiej to kup sobie oryginał 10zł to nie majątek.

_________________
Niech moc będzie z Wami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 lis 2006 11:35 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
gj smokosz ;)

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 lis 2006 21:17 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
No właśnie, oryginał rozwiązuje wszelkie problemy! A tak poza tym koleżko jesteśmy uczuleni na piratów, więc nie dziw się niemiłej odpowiedzi Smokosza.

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 lis 2006 22:17 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Antologie Blizzard (chyba dobrze napisalem ;) ) w sklad, ktorej wchodza: Diablo, StarCraft + Brood War oraz WarCraft II, mozna kupic za niecale 50zl. Zamawiajac przez serwis http://gram.pl i wykozystujac wPLN (jezeli oczywiscie posiada sie konto na tym serwisie) mozna dostac znizke, wiec jeszcze taniej to wyniesie. Majatek to nie jest, a po co zawracac glowe problemami podlaczania sie na lewo ;)

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Kolejny problem...
PostNapisane: Wt 07 lis 2006 23:43 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Pn 06 lis 2006 13:57
Posty: 12
Mam hamachi założyłem sieć kolega sie na nia wbił ale teraz gdy włączam gre wybieram multuplayer pokazują się 2 opcje
Enhanced i Classic
zalużmy ze on bierze clacic i ja.... potem IPX network i shit pisze "unable to locate IPX network" i koniec nie wiem co tobie źle próbowałem jeszcze wchodzić w opcje direct connect bo tam po wybraniu call miałem mozliwość coś ustawić ale nic wiecej napis start game dalej był szary.... a kolega który wziął anwser ma napisane że W8 for response....
CO ROBIE ŹLE ??
Wiem podłączanie się na lewo.. ja rozumiem ale dopuki nie kupie gierki to cche chociać z kolega pograć a po za tym chce to chociaż przetestować nigdy w to nie grałem przez neta ajak się nie spodoba ? O to chodzi tylko... do kupna gry bedzie mnustwo okazji ( bo do przechodzenia normalnego scenariusza orginał nie jest mi podszebny) ale
do tej pory choć na sprobowanie chce pograć. Czy dziwicie mi sie ze zamast sie bawić w dojazdy zamawianie platnosci ( 2x bo kumpel tez ) a nawet nie wiedzieć jak to wygląda to troche głupie ?? tym bardziej ze mam mozłiwość spradzić bo gdybym nie miał to OK chc to kupuje ale jak moge to przetestowc srpobować jak fajne to BIERE jak nie to sorka pozostaje mi tryb na jednego gracza.....
Prosze o pomoc z góry dziekuje


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 08 lis 2006 2:11 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Zakladam, ze uzywasz WinXP. Standardowo brakuje tam protokolu IPX/SPX, wiec trzeba go dodac recznie. Wejdz w Panel sterowania, nastepnie Polaczenia sieciowe. Wez wlasciwosci Polaczenie lokalne, i zobacz na liscie, czy jest protokol SPX/IPX. Jezeli to tam nie ma, to kliknij Zainstaluj, nastepnie Protokol i zaznacz na liscie SPX/IPX. Trwa to krotko i nie wymaga plyty instalacyjnej WinXP. To powinno zalatwic problem. Jezeli nie, to bedziemy myslec dalej :wink:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Problemik
PostNapisane: Śr 08 lis 2006 21:15 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Pn 06 lis 2006 13:57
Posty: 12
Więc... zrobiłem to co opisałeś w panelu sterowania ale dalej mam problem...Włączam gre biore clasic potem IPX network i wyskakuje lista a po prawej na dole guziki z napisami join a game. create a game i wyjście.... Wiec włączamy z kolega gre do tego momentu i teraz pomimo tego ze obydwoje mamy wlączoną gre i jesteśmy w IPX network to na liście nas nie ma.... dopiero gdy którys z nas weźmie create a game to zakładając że ja wezme create a game to jemu zyskakuje na liście mój nick. Ja w create a game ustawiam wszystko i teraz nie wiem co mam zrobic z tymi wszystkimi okienkami po prawej na górze jest ich z osiem i w każdym z nich mam do wyboru anavible, computer i closed. Gdy w tkórymś zaznacze computer to napis start game zaczyna sie świecić na złoto i kiedy go klinke włacza się gra ale moj partner do gry dalej jest w okienku IPX network z lista ale pic jest tyaki że kiedy wezmę start game to mój nick znika z listy. Kiedy jestem w create a game to mnie widzi ale kiedy biore star a game to znika. Co robić ? jak to uruchomić moze jakieś IP jego wpisać nie wiem.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 lis 2006 18:14 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
patrzcie jedna nowa osoba, jeden nowy temat i jakie zamieszanie na forum! nawet Vader przestał srać (zblizaja sie wybory) i wszedł.

Cytuj:
Ja i kolega mamy warcrafta II na kompach wersje ściagniete z netu wiec bez cd-key


Nie kradnij.


Cytuj:
Co to za forum gdzie gracze którzy powinni sobie pomagać zachowóją się jak łomy.


z taką ortografią łomem jesteś ty. graczem nie jesteś tylko piratem

Cytuj:
Co robić ?


Już dawno byś kupił oryginalną wersję

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 lis 2006 19:50 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Pn 06 lis 2006 13:57
Posty: 12
Więc :
1) Nie kradne tylko sprawdzam.

2)Z taką ortografią to się nazywa dysleksja. A ty moze i jesteś graczem ale łąbem i chamem.

3) Nie kupił bym z wielu przyczyn, i nie bedę sie z nich spowiadał głąbowi....ale najabardziej oczywista jest ta ze nawet nie mógł bym jej odpalić.

ps: Co do piractwa.... jestem pewien że mając gre też chcialbyś ją przetestować, pograć i wyczaić przed kupieniem orginału. Mam nadzieje ze mój problem pomoze rozwiazac mi ktoś pokruju Tytusa, Smakosza lub Vader'a (osób na poziomie) dlatego wciąż będę czekał na pomocną odpowiedź....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 lis 2006 22:15 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Cytuj:
Nie kradne tylko sprawdzam


Pójdę do sklepu, wezme np. parę spodni i powiem ze sprawdzam:P

Cytuj:
Z taką ortografią to się nazywa dysleksja. A ty moze i jesteś graczem ale łąbem i chamem.


I jestem z tego dumny ;) a z dysleksją można walczyć.

Cytuj:
jestem pewien że mając gre też chcialbyś ją przetestować, pograć i wyczaić przed kupieniem orginału


w tym celu przejrzałbym recenzje, ściągnął demo, oberzał screeny

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 lis 2006 22:27 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Pn 06 lis 2006 13:57
Posty: 12
Rozmowa z tobą jest bez sensu.....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 lis 2006 22:38 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Z tym piractwem przesadzasz, Flamed, dla mnie to nie to samo co kradzież. To, że przegrywam od znajomego grę, której w życiu nie kupił bym w sklepie, wcale nie szkodzi wydawcy ani producentowi. Jedyne oryginały, jakie posiadam, to gry takie jak WarCraft II, do których czuję sentyment i które coś dla mnie znaczą.

Cytuj:
Z taką ortografią to się nazywa dysleksja.
Czyli przereklamowana choroba służąca kretynom do usprawiedliwienia się, choć usprawiedliwienie nie istnieje. Połowa z tych wszystkich "dyslektyków" to zwyczajni lenie.

Cytuj:
Tytusa, Smakosza lub Vader'a (osób na poziomie)
Jak ja to kocham... pomógł - jest dobry, mądry, zacny i na poziomie. Nie pomógł - zły, niedobry, brzydki i głąb. Na porządnym forum nikt by ci nie pomógł, bo piractwo, jak by nie było jest przestępstwem. Tak uzasadniony szacunek możesz sobie darować, bo mnie na nim nie zależy. I sądzę, że pozostałym także.

Cytuj:
Rozmowa z tobą jest bez sensu.....
Popieram, jeśli nie ma się argumentów, to rozmowa sensu nie ma. Wtedy należy przyznać rozmówcy rację, chyba, że kogoś na to nie stać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 09 lis 2006 22:58 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Pn 06 lis 2006 13:57
Posty: 12
Witam....
Dziekuje za pomoc :) Ciesze sie ze mialem możliwość odbycia dialogu na tym forum i dowidzenia sie wielu nowych cennych rzeczy. Dzięki za życiowa naukę. Poznałem wiele nowcyh pojęć i zagadnień no i oczywiście mialem mozliwośc poznac naprawde bardzo ciekawe osoby. Przepraszam za swoje prostactwo, ortografie i piractwo. Nie chciałem was urazić. Bardzo fajne forum. No nic jeszcze raz thx i powodzenia z forum i w życiu osobistym ! :))
Macias


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 10 lis 2006 11:05 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Spoko, wpadaj częściej.Chociaż jest ciekawie :) Btw, to normalne tutaj, że po 6-7 postach w topicu zaczyna się kłótnia, więc jak zostajesz to się przyzwyczaj :D

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 10 lis 2006 18:18 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
o!
Nowy warcraftowiec i to nie grunt :D

a ty flamed na cholere sie do niego przyczepiasz.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 13 lis 2006 20:33 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Pn 02 paź 2006 22:47
Posty: 176
Troche flamed przesadza ale z drugiej strony to przeciez wc2 nie jest drogie i za 5 zl mozna kupic, a zajmowac sie piractwem mozna dopiero w przypadku gier od 100zl w gore :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 17 lis 2006 14:09 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Macias napisał(a):
Gdy w tkórymś zaznacze computer to napis start game zaczyna sie świecić na złoto i kiedy go klinke włacza się gra ale moj partner do gry dalej jest w okienku IPX network z lista ale pic jest tyaki że kiedy wezmę start game to mój nick znika z listy.


Nie wiem, może ma to jakiś związek z faktem, że tamta lista wypisuje NIEWYSTARTOWANE GRY, nie GRACZY? I że startujesz grę (a możesz to zrobić, bo dodałeś komputer do listy graczy i nie jesteś więc sam na mapie), BEZ NIEGO, gdyż się NIE PODŁĄCZA, tylko się gapi bez większego sensu na twój nick?

Macias napisał(a):
Co do piractwa.... jestem pewien że mając gre też chcialbyś ją przetestować, pograć i wyczaić przed kupieniem orginału.


A od czego demo? WC2 jest z czasów, kiedy jeszcze one powstawały i miały sens.

flamed napisał(a):
Cytuj:
Nie kradne tylko sprawdzam


Pójdę do sklepu, wezme np. parę spodni i powiem ze sprawdzam:P


To akurat słaby przykład, bo akurat to ci wolno. Nawet są przymierzalnie od tego :P

Temu Maciasowi udało się to wreszcie odpalić? Meh, jako że i tak po BN nie zagra bez oryginalnego klucza, to mogę napisać co nieco o teorii grania po IPX przez hamachi.

Tytus, twoje rozwiązanie w niczym mu nie powinno pomóc, bo on przez hamachi chce grać, nie normalnego LANa - a z doświadczenia wiem, że przy wiecej niż jednej karcie sieciowej, fizycznej czy wirtualnej, windowsowy IPX zaczyna świrować. Co należy zrobić, to zainstalować ten protokół w połączeniu hamachi, potem dać jego właściwości i ustawić typ ramki na 802.2, zaś za numer sieci i numer sieci wewnętrznej dać osiem zer. Krok drugi, to powyłączanie protokołu IPX na wszystkich połączeniach poza hamachi (z jakiegoś powodu lubią konfliktować ze sobą). I tyle, zasadniczo po takiej operacji można przez hamachi wygodnie grać już w każdą grę po sieci - starsze nie poszłyby bez ramki 802.2, która jest teraz wymuszana, zaś nowsze zwykle obsługują TCP/IP (tudzież UDP), eliminując ten problem w ogóle (a te które nie obsługują, z doświadczenia mogę powiedzieć że i tak radzą sobie na ramce 802.2).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 17 lis 2006 21:07 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
To się przejde po mieście w tych spodniach;)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 18 lis 2006 20:32 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
flamed nigdy nie miales piratów?

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 20 lis 2006 17:49 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Pn 02 paź 2006 22:47
Posty: 176
a kogo w ogole stac na oryginala XP :P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL