Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Cz 28 mar 2024 17:05

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: World of Worcraft na wielkim kinie?
PostNapisane: Śr 10 maja 2006 13:46 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Tak wlasnie zaczyna sie news na stronie http://www.gram.pl/news.asp?id=1703 :wink:
Cytuj:
Według informacji The New York Timesa, Blizzard oficjalnie zapowiedzieć ma dzisiaj ekranizację swojego hitowego MMORPG-a - World of Warcraft. Dzięki współpracy developera z wytwórnią Warner Bros.' Legendary Pictures (Batman: Początek) powstać ma obraz mogący śmiało rywalizować z Władcą Pierścieni.

Poza tym jednak gazeta nie podaje żadnych informacji na temat reżysera czy obsady tej produkcji. Można mieć jedynie nadzieję, że wysoki budżet pozwoli na uniknięcie kompromisów w tej materii. Szczególnie, że ambicje Blizzarda są naprawdę spore. "Chcemy stworzyć jeden z najlepszych filmów na świecie" - mówi przedstawiciel firmy. Skoro udaje się z grami, to musi się i udać z kinową produkcją - argumentuje.

Być może rzeczywiście coś w tym jest. World of Warcraft to marka już tak znana i rozpoznawalna, że twórcy gry z pewnością nie pozwolą na szarganie jej opinii jakimiś drugorzędnymi filmidłami. Ale "jeden z najlepszych filmów na świecie"? To brzmi cokolwiek buńczucznie... No ale zobaczymy - może się uda.

Albo okaże się, że to wszystko jedna wielka plotka. Oficjalne informacje - przybywajcie!

Jestem ciekaw Waszego podejscia do tego wszystkiego. Ja jestem bardzo ZA ekranizacja tego projektu, bo jest co ekranizowac :D
Zrodlo informacji: link powyzej :wink:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 10 maja 2006 13:54 
też jestem za, tytus ta informacja pojawiła by sie szybciej na wcc gdyby nie to ze mamy klopot z baza danych :P MySQL


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 10 maja 2006 14:00 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Ja juz kiedys o tym czytalem, ale to jeszcze nie byly tak oficjalne informacje. Swego czasu ponoc byly w planach ekranizacja Diablo. Jak dla mnie, to tez by to ciekawie wygladalo, rownie dobrze jak ekranizacja StarCrafta. Co do StarCrafta, to powstawaly pochodne filmy, chociazby "Zolnierze kosmosu" :wink:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 10 maja 2006 14:14 
o ekranizacji warcrafta marzyłem od czasów wyjscia na swiat regin of chaos, fajnei by było widziec upadek krolestwa Lordearon spowodowany przez Arthasa albo rządy terenasa. bo to wow to co tam mozna pokazac?

mysle ze mogliby historie pokolei ekranizować.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 10 maja 2006 19:13 
jestem za :!: a tu macie linka co na ten temat ma bllizard do powiedzenia http://www.blizzard.com/press/060509.shtml


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 10 maja 2006 20:25 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Rzekę takim wieściom "meh". Tak samo jak nie przypominam sobie żadnej dobrej gry opartej na filmie (może pomijając kilka produkcji Lucasarts, ale i tu dyskusyjnie), tak i wątpię w skuteczność działań w stronę odwrotną. No ale może jednak się uda, bo to w końcu na licencji Blizzarda, a Blizzard nie da swoimi licencjami pomiatać poprzez wypuszczenie opartego na jednej z nich gniota, nie? Tyle że reputacja swoje, SC:Ghost swoje...

Zobaczymy - może ewentualny sukces przyspieszy Warcrafta 4, choć raczej wydaje mi się że jedyne co on może dać to kolejne dodatki do WoWa. Jak już rzekłem, meh.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 10 maja 2006 21:17 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
Wiele rezyserow bralo sie za ekranizacje roznych gier, wiadomo z jakim skutkiem. Tak samo jak widzialem ze chcieli zekranizowac GTA pare lat temu, i do dzisiaj nie moge sie doczekac premiery filmu;>

Co do StarCraftów, Diablów i WarCraftów i ich ekranizacjach mówie po prostu nie. Czemu? Mozna zrobic z gry bajzel, w dodatku jesli jest to amerykanska produkcja która skroci caly film do 1 godziny i bedzie wiadomo tylko co sie rozjebalo, a co powstalo, bez szczegolow..

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: World of Worcraft na wielkim kinie?
PostNapisane: So 26 cze 2010 14:08 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
chyba na wielkim ekranie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: World of Worcraft na wielkim kinie?
PostNapisane: So 26 cze 2010 15:40 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
w każdym razie chyba nic z tego nie wyszło ;)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: World of Worcraft na wielkim kinie?
PostNapisane: Śr 14 lip 2010 15:01 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Nie czytacie wiadomości, to nie wiecie :P
hatak24.pl napisał(a):
Minął prawie rok od ogłoszenia wiadomości, że Sam Raimi wyreżyseruje superprodukcję fantasy opartą o jedną z najpopularniejszych obecnie gier na świecie, "World of Warcraft" firmy Blizzard. W październiku ogłoszono, że scenarzystą został Robert Rodat autor m. in. "Szeregowca Ryana".

Źródło: hatak24.pl

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL