Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pn 29 kwi 2024 13:08

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Jak bardzo wkurza Cię gadka typu "ally all" ze strony przegranego"?
1. Wcale nie zauważam braku pytajnika albo słowa "proszę". Nie wyobrażam sobie również tonu jego głosu. 2%  2%  [ 1 ]
2. Mógłby być grzeczniejszy, ale za bardzo mnie to nie boli. 7%  7%  [ 3 ]
3. Bezczelny gnój, ale pal go licho. Niech ma i się cieszy. 0%  0%  [ 0 ]
4. Niech poprosi ładniej, to mu dam. Może to go coś nauczy. 0%  0%  [ 0 ]
5. "Gdybyś poprosił ładnie, to byś dostał. A teraz mów ostatni paciorek." 7%  7%  [ 3 ]
6. "In your dreams, fucking noob!" *lust* *lust* *lust* 55%  55%  [ 23 ]
7. Zamurowuję go kilkoma warstwami muru, a potem stawiam cannon tower. Albo coś podobnie milutkiego. 10%  10%  [ 4 ]
8. Nic nie mówię, robię screeny, zabijam gnoja, a fotki wysyłam do chevaliera. 19%  19%  [ 8 ]
Liczba głosów : 42
Autor Wiadomość
 Tytuł: Jak bardzo wkurza Cię "ally all" ze strony przegra
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 17:55 
Następna ankieta od Wujka Cheva. Jak bardzo wkurza Cię gadka typu "ally all" ze strony przegranego"? Jeżeli jeszcze nie byłeś/aś w podobnej sytuacji, jak wyobrażasz sobie swoją reakcję na coś takiego?

Głosujemy.

Komentarz: Miałem kilku takich. Ani "ally?", ani "ally please", ani nic takiego. Tylko "ally". Albo "ally all". Albo "OK, ally all now". Albo po prostu puszcza taki flooda przez pół ekranu. Niektóre sk...syny mówią "ally or disc", ale to już jest materiał do działu abuse.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 17:57 
punkt nr 6 oczywiscie


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 19:16 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Ja w takich sytuacjach zwykle pytam "A PO CHOLERE CI TO?" (po polsku lub angielsku, zależy z kim gram). Rzadko dostaję odpowiedzi które mnie zadawalają (tzn. znajomym noobkom czasem daję się ubłagać), a wyglądają one zwykle tak (z odpowiednią klasyfikacją typów osób):
1. Typ "Przed siebie, olać przeszkody" - "ally", "po co?", "ally plz!"
2. Typ "Tobie to i tak różnicy nie robi" - "ally", "po co?", "ty też wygrasz", "ja i tak wygrałem", "ally plz!"
3. Typ "muszę wygrać" - "ally", "po co?", "bo chce/musze wygrac", "ale przegrales", "ale chce miec zwyciestwo", "ale po co? Przeciez przegrales", "ally plz!"
4. Typ "terrorysta" - "ally", "po co?", "bo jak nie to coś złego się stanie" (na 5 sekund ekran z disconnectem), "taak? a co takiego?", "czyli nie?", "cos bredzisz", DISC

Nie muszę mówić że typ 4 jest najbardziej wnerwiający, zwłaszcza że w takim wypadku czasami wygrana gra jest zaliczana jako draw.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 19:45 
W kwestii formalnej: opcja 8 jest jak najbardziej realna. Mam w sercu bardzo ciepłe miejsce dla discerów, zwłaszcza takich, dla których discowanie po przegranej jest sposobem na życie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 20:13 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
To zalezy czy kogos lubie czy nie. Jesli jest jakis dobry gracz, rozegram z nim gg a on poprosi o ally to ladnie mu powiem, ze nie daje ally. Ale jesli jakis noob mowi: "daj mi ally, k!@#o" to mnie szlag trafia. **Lust****Lust****Lust****Lust**


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 21 lip 2004 10:28 
Ja daje czasem ally endy noobkom jak pierwszy raz graja w mape albo widac ze dopiero zaczynaja.Niech maja na zachete,mzoe stana sie dobrymi graczami,uczciwymi...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 21 lip 2004 10:31 
Przepraszam, ale nie rozmawiamy o tym, jak często i komu dajemy ally, tylko o ludziach, którzy się napraszają. Ewentualnie można ich przedstawić w kontraście z graczami, którzy proszą ładnie, ale bez przesady... jest już przynajmniej jeden wątek o dawaniu i braniu ally.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 21 lip 2004 11:00 
Halo_Halo napisał(a):
Wiec jak pavlos wybralem odpowiedz nr 6 .


omg a co to ja starszyzna forumowa ze do mnie sie zwracasz?:P
heheh mowisz z all


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 21 lip 2004 23:08 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Zawsze się wtedy pytam: "why?" Jeśli odpowiedź pada "why not?" to daje ally, bo taka odpowiedź nawet mnie bawi :D
Pozdrawiam

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 23 lip 2004 20:33 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
harut ale ty masz fantazje
BTW: jak mam dobry humor to czasami dam. Ale czasami jakies styki mnie biora. Gram sam przeciw 3 noobow np. i gdy juz wygram to z takim textem do nich "ally all" i to ja mowie :) nie wiem czemu ale takie styki mnie nachodza czasem. Friendsom tez czesto daje :) Inna sprawa ze wiekszosc friendow jest lepsza ale co mi tam :) musialem sie dowartosciowac.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 27 lip 2004 7:28 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Brakuje mi jednej opcji:
Pytanie: "Ally?"
Odpowiedź: "No"
Bez zbędnych emocji i dodatkowych dyskusji.
Tak dpowiadam jak ktoś chce ally... a czasami dorzucam "I never ally" i po kłopocie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 27 lip 2004 11:18 
Yco, na "ally" z pytajnikiem na końcu, to ja też tak odpowiadam. A co z "ally" bez pytajnika? Albo teksty w stylu "ally all", "ally up", "ally now"?

Oni są po prostu niegrzeczni. Minimalny poziom grzeczności wymaga przynajmniej "May I beg humbly my lord and master with all respect to ally my miserable person?" :lol: :roll:

A tu masz takiego cholernego nooba, który rządzi w jakimś zakichanym klanie, który nie umie grać, a tylko wyzywać ludzi w języku, którego nie rozumieją (a przynajmniej tak mu się wydaje), kiedy przegrywa... no i taki syn wyskakuje ci z "ally all", jak gdybyś był jakimś gnojkiem z jego nooberskiego kanału/klanu/piaskownicy.

Miałem w grze Hiszpanów i Francuzów, którzy najpierw wyzywali (bo jak gada po angielsku i po polsku, to przecież więcej języków nie zrozumie, nie? :D ) i to bardzo soczyście, a potem prosili o ally. Przecież to naprawdę trzeba nie mieć za grosz szacunku do siebie, żeby pięknie prosić o ally kogoś, kogo się przed chwilą zwyzywało.

U mnie jest taka zasada: jak za dużo chamstwa, to nie ma ally nawet jeśli mu ally dropnęło i gra nie była fair. Wszystko od nędznego "fuck you" do jazdy po rodzinie zapewnia powolną śmierć. Choćbym miał go szukać po całym HSC, wyłuskiwać z lasu po całym GOW, rozwalać wszystkie farmy na waterknights bez magii, łapać wszystkie peony na BGH, i tak gnoja dorwę :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 27 lip 2004 16:50 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
dla mnie nie ma różnicy co mówi i jak prosi - odpowiedź jest zawsze taka sama... teraz bedzie dochodzic jeszcze coś - jak go już znajde to przed samą śmiercią powiem "Who's Your Daddy?" ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 27 lip 2004 20:05 
No ta nie zapyta taki tylko wali: ally, ally end, ally me. Wkurza mnie to. Gdyby zapytal i dobrze gral i nie byl statserem to by dostal ally


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 27 lip 2004 21:26 
oj nie ma nawet co patrzec co pisza just lust lust i jeszcze raz lust


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 28 lip 2004 16:07 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
Hmm co do mnie to większość osób wie jak jest...
Poprostu nic nie mówię....
Mam jedną żelazną zasadę: Nigdy nie daję i nigdy nie biorę ally!
:twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 lip 2004 10:27 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
nigdy?? na pewno ?? A mam dac ss-a?? heheh pamietasz chyba no nie? (podpowiedz- mini, boboh, wygrana ) :))))

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 31 lip 2004 11:04 
To już jest w ogóle wkurzające. Zero lossów i pełno disców. Przez jakiś czas na eXit_chevalier miałem więcej disców niż lossów i już to wyglądało po lamersku. A taki frajer, który niby nigdy nie przegrał gry, a za to ma pełno disconnectów - 25% gier? Żałość bierze.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 sie 2004 18:20 
znowu brakuje opcji dla mnie w ankiecie :? (podobnie jak w tej dotyczącej ucieczki peonami).
są chyba tylko dwa sposoby mojej odpowiedzi na zwrot "ally" bądź "ally all"... gdy przeciwnik był dobry i naprawdę zasłużył na win, a (przykładowo) trafił na słabego sojusznika to wychodzę z gry. jeżeli jednak o ally prosi jakiś ciołkowaty statsiarz to najczęściej piszę "ok, i allied" :D polecam to rozwiązanie - jeżeli przeciwnik to baran to jego reakcja dostarcza olbrzymiej satysfakcji :wink:

PS. zdaję sobie sprawę, że moje podejście do warcrafta jest dosyć nietypowe i może tylko mnie takie sytuacje śmieszą. wiem jednak że jest nas co najmniej dwóch (mikaan też "kuma czaczę" :wink: )


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 lis 2004 14:39 
ja daje ally kiedy jestem pod wrażeniem stylu walki przeciwnika i nie mówie tu jakis o kolesiach co tylko na rapeach jada i sie ciesza


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 lis 2004 15:51 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Nigdy, nie ma litosci :twisted:
Wybralem pozycje ostatnia wiec Chev jak chcesz podesle, cos sie tam znajdzie nawet z eXitami w rolach glownych :twisted:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 lis 2004 17:17 
I bardzo dobrze. Czarna lista niedługo wraca online i nie będzie to już czarna lista eXitu, a czarna lista wujka cheva. :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 lis 2004 17:43 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
SS z The Final Countdown 45 sekundowym tez moga byc :?: Kozystasz z adresu podanego tutaj na forum Chev :?:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 lis 2004 21:59 
Tak, chevalier@o2.pl.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 16 sty 2005 19:58 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Wogule mnie to niewkurza a nawet czasem daje :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL