Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Cz 25 kwi 2024 9:40

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Predkość gry na maxa ?
Ankieta wygasła Pn 16 sie 2004 14:19
NIE 47%  47%  [ 9 ]
TAK 53%  53%  [ 10 ]
Liczba głosów : 19
Autor Wiadomość
 Tytuł: "no .... " i predkośc gry
PostNapisane: So 17 lip 2004 14:19 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
gdzie sie wam tak spieszy....zawsze na najwyzszej predkosci gracie....przez co uzywacie tylko blizza ( przy innych czarach np. spowolnieniu trzeba miec chwile zeby wycelowac ) bo najlatwiej i najszybciej.Tak wam sie spieszy ze myslicie o tym bez czego by tu zagrac "no air/magic/lust/...".Dobrze jest jak w BGH uda sie zagrac tylko na "no air" chociaz to glupota bo jak ktos chce wygrac za pomoca gryfow to musi wyprzedzic innych o parenascie minut wiec na poczatku nie ma woja ladowego w bazie...a jezeli nie uzyska odpowiedniej w czasie to latwo go pokonac magami i lucznikami.Przychodza nowi gracze chca sie nauczyc ale jak to maja zrobic skoro po 30 sekudnach moga miec odzial gruntow w bazie na lvl2 ?.Wacraft to wojna a widzial ktos szybkie wojny ? ( nie licze zajecia Danii w 2h podczas II wojny swiatowej ) . Wygrywa sie zawsze wykorzystujac bledy przeciwnika ( vide waterllo ) a na najwiekszej predkosci kazdy blad latwo naprawic przez co licza sie umiejetnosci naszej myszki i podkladki pod mysz.

no jakos to chyba wyszlo :? ten post jest spowdowany tym ze gra humanami na fastest to samobojstwo. :) poza tym wkurza mnie "NO"
dziekuje za uwage.
a.k.a exit_warrior

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 lip 2004 14:40 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Przy graniu na Fastest gra staje się zręcznościówką a nie strategią, wygrywa ten kto szybciej klika :P ale granie na prędkości mniejszej niż EF jest beznadziejnie wolna... dlatego głosuje na NIE ale pod tym jednym warunkiem - prędkość EvanFaster i Fastest.

Na BGH gra się NO AIR nie dlatego ze jest za szybko, ale dlatego ze ciezko wygrac na NO RULES uzywajac czego innego niz smoki... zamyka sie taki w bazie hallami, obstawia na max wszystkie kopalnie zeby miec szybki napływ złota, potem robi tylko roostów ile sie zmiesci razem z guard towerami kolo zlota, i dorzuca kilka templi (magia na deffence)... a potem zalewa mape smokami... mozna go oczywiscie zniszczyc lądowo, ale taka gra juz jest calkiem bezsensowna - no air jest znacznie ciekawsza i mozna na niej stosowac znacznie wiecej taktyk, niemowiac juz o No AIR/MAGIC (ale z lustem) wtedy trzeba jeszcze wiecej kombinowac.. no chyba ze lama zrobi milion towerów, wtedy odechciewa sie grać :\


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 lip 2004 14:54 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Bardzo dlugo gram w gry komputerowe, i predkosc warcrafta jakos nie robi na mnie duzego wrazenia (ech... ten Quake 3...). Laddery fajnie sie gra na faster (adrenalinka) ale bgh to tylko fastest.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 lip 2004 16:38 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
oka niech bedzie bgh na fastest ale BNE na EF jak najbardziej!!
przed chwila gralem humanami w bgh no air/magic ale z lustem na jakiegos ppbakera wygralem dzieki elfom :o

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 lip 2004 20:12 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
dal mnie to bez sensu w ogule ta predkosc ef. Jedyne co z niej pozytecznego to tylko to ze mozna sobie z peona wedrujacego z halla do kopalni jakos wyciagnac. Ale powiedzcie przecierz czary jak slow to przecierz jedno wielkie zero w balaganie gry ;/ owszem czasami moze sie przyda ale przecierz atakuja cie zlustowane ogry. powiesz ze zatrzyma je i paladynami mozna wtedy :) ale co z tego skoro ogr ktury ma slow i blood lusta wygra z knightem normal chocby nei wiem co. Tak to juz jest:) moze sie myle wiec czekam na argumenty:)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 lip 2004 20:39 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
paladyn moze uciec bez zlustowanym ogrem az lust sie skonczy , prawdopobnie spowolnienie zostalo rzucone po lustcie wiec paladyn wygra.
ja tez jestem juz tak przyzwyczajony do max. predkosci ze mimo tego co tu pisze nie chcialbym grac na ef i nizej :cry:

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 lip 2004 22:24 
Sporo gram ladderów, więc do faster jestem przyzwyczajony. Even faster prawie nigdy nie gram.

Co do czarów innych niż blizzard, to rzadko kiedy jest sens. Jak mogę przyłożyć polymorph albo slow, to mogę i blizzard.

No air no magic, ale za to z lustem, tylko zwiększa przewagę orków.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 lip 2004 4:13 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
bo troche blizz (firma) skopal sprawe ze w patchach kolejnych nie robil takich poprawek zeby jakos wyrownac szanse bo mimo wszystko w war3 gra ludzmi jest skomplikowana ale jak juz sie obczai wszystko to masakra jest, za to elfami sie gra prosto. A tutaj orkami gra sie prosto i sa silniejsi a ludzie przy dobrym sterowaniu sa poweidzmy tacy sami wiec kto wychiodzi na lepiej ;/ Fajnie jakby blizz obnizyl np ze lust to daje mniejszy atak albo cos

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 lip 2004 7:04 
W kampaniach mogliśmy zobaczyć, co komputer grajać humanem potrafi zrobić magią z naszych 9 zlustowanych ogrów. Połowę polymorphem, a drugą slowem. Nieraz umiejętnie w środkowego ogra rzucał fire shielda. Po prostu komp ma tą przewagę w używaniu magii. Gdybyśmy mogli używać magii tak jak komputer nikt by nie twierdzil ze slow i polymorph są nie potrzebne.

Prędkość gry: moim zdaniem fastest, chociaż even faster też może być. Na ladderze prędkość mi nie przeszkadza.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 lip 2004 8:20 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
hehe gdybym mogl tak sie magia poslugiwac jak komp ;P . BTW: Ladderowa predkosc to przez cdapow wiekszosc nazywana jest pospolitym lagiem ;) . Przezemine zreszta tez i dlatego tak zadko je gram.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 lip 2004 9:38 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Cóż, z prędkościami to jest tak, że jak ktoś jest kompletnym noobkiem to da na normal bo nie wie że należy coś przestawić (przypadki że jest to działanie ZAMIERZONE są naprawdę rzadkie, wręcz pomijalne). Gdy jest minimalnie mniejszym noobem zacznie dawać wszystko na fastest i zacznie wyzywać od noobow wszystkich którzy grają na jakiejkolwiek innej prędkości :P (stąd tyle gier na fastest i prawie żadnych na EF - ostatnia inzwazja. Zupełnie jakby nagle ktoś POWTÓRNIE wydał tamten numer CDA, nie zauważyliście?).

Ja osobiście to uważam że ladderowa prędkość jest najlepsza, bo daje najlepszy balans pomiędzy rasami - jak wiadomo ludzie muszą grać magią i w ogóle wiele klikania robić, podczas gdy u większości orków sprawa się sprowadza do "wynaleźć lust, fala 1, fala 2, fala 3, ..." (nic dziwnego - odpowienio rozlokowani paladyni eliminują ich magię z DK, nawet jakby próbowali ich używać), co za trudne w kontroli nie jest. Każda niższa prędkość będzie coraz bardziej przechylać szalę w stronę ludzi (bo coraz łatwiej będzie im odpowiednio czarować), każda wyższa daje przewagę orkom (ludzie nie mają jak wykorzystywać efektywnie magii, a zlustowanie to przy odpowiedniej technice kwestia chwili). Na even faster też da się grać ludźmi, ale jest to już trudne. Na fastest wygrana jest praktycznie niemożliwa i orki są jedynym sensownym wyborem.

Drizzt napisał(a):
W kampaniach mogliśmy zobaczyć, co komputer grajać humanem potrafi zrobić magią z naszych 9 zlustowanych ogrów


Wyślij przed tą armią kilka peonów i wtedy dopiero mów o umiejętnym używaniu magii. To jest skrypt - "zobaczysz jakąkolwiek jednostkę wroga to jeśli masz dość many to polymorph, jeśli nie to slow lub jeśli ilość jednostek>5 i random(9)=1 to flame shield w najbardziej środkową z nich." Może nie tak do końca to wygląda, ale tak działa. Peony zmienią się w owieczki i już możesz atakować bez strachu o ogry.

Andrzej napisał(a):
bo troche blizz (firma) skopal sprawe ze w patchach kolejnych nie robil takich poprawek zeby jakos wyrownac szanse


Te rasy SĄ wyrównane. Po prostu dobrze grać ludźmi trudniej się nauczyć (lust to tylko wyrównywacz szans - gdyby np. ogry miały czar "regeneracja" zamiast niego który dawałby trollową regenerację za 100 many na 90 sekund dowolnej jednostce to wszyscy by brali ludzi (bo niewidzialność)). No i ta gra nie została zaprojektowana do grania zawsze na fastest.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 lip 2004 12:19 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
1. jesli chodzi o te peony z kturych komp robi owieczki to przecierz nie bedziesz przez cala gre chyba lazil przed 9 ogrow jakas 9 peonow bo to glupotta. (szkoda peonow;) )
2. wg mnie rasy nie sa wyrownane. powiedezmy ze jest 2 kolesi kturzy maja identyczne umiejetnosci . jeden gra ludzmi a drugi humanem. Prawda ze moga wygrac obaj ale na kogo bys obstawial (szczerze). Choc to troche prawdy ze jak sie umie grac humanami to mozna cuda zdzialac. Jak ogladnalem 1v1 tryza z aodx-ghost (tryz = human, ghost = orc) to az mnie zemdlilo ze mozna az tak wymiatac:) ghost nie mial cienia szansy choc mial lust. wiec to lekko obala drugi podpunkt:) . Sam juz sie mieszam. Najlepiej skonczmy ten temat i pojdzmy na kompromis ze obiee rasy sa silne tylko trxeba humanmi troche lepiej umiec grac;P

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 lip 2004 12:24 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
gdyby rasy byly IDENTYCZNE to gra byla by bezsensu.
wyobrazcie sobie war3 - 4 rasy a takie same :) a tak to wiadomo
1.nocne elfy
2.orki i nieumarli
3. ludzie
elfy maja wlasciwie najlepszych herosow jak cala trojka przekroczy lvl 6 , orki maja grunty ktore moga dac im wygrana na poczatku itd.ale to inny temat.Skasujcie temat - dowiedzialem sie tego co chcialem :D

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 lip 2004 16:07 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
War3 jest inne. I jesli chodzi o race balance jest duzo lepszy od War2. Kazda rasa jest rowna choc sa zueplnie inne. It's cool.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 lip 2004 16:14 
Andrzej, a może wrzuć tego repka gdzieś w załącznik? Popatrzyłbym sobie. Większość czasu na batku grałem ludźmi, ale potem doszedłem do wniosku, że nie warto. Po prostu za dużo razy przegrałem ze względu na lusta, a niewidzialność tego nie nadrobiła. Nawet przy mniejszej prędkości, blizzard przeważnie wciąż bije inne czary na głowę - tylu magów, co potrzeba do zniwelowania zlustowanej dziewiątki wystarczyłoby do zrobienia im niezłej krzywduni blizzardem. Zwłaszcza multicast. A ork też ma taki czar, tylko troszkę inny. No i padło na orka. Zwłaszcza na BGH, ale na BNE też.

Teraz studia, sporo różnych innych rzeczy do roboty, potem do pracy trzeba będzie pójść - brak czasu na perfekcyjne opanowanie ludzkiej magii :( Ale repka chętnie sobie obejrzę. Może się czegoś nauczę... Wciąż wolę ludzi, a na no air no magic wchodzę właśnie żeby ludźmi zagrać. To samo paintballe, watery i inne takie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 lip 2004 18:40 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
sorry chev ale nie zorbilem repa:) przypadkowo wszedlem do meele gry i od razu wystartowali. Bylo chyba orpucz grajcych z jakies 3 watcherow:). powiedzieli tylko "andy watch" i go :) a repa nie zdazylem. SS tez nie mam ale mowie wam to co tryz robil ze swojej bazy to cudo jedno wielkie (aha gra byla gow fastest)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 lip 2004 20:13 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Andrzej napisał(a):
1. jesli chodzi o te peony z kturych komp robi owieczki to przecierz nie bedziesz przez cala gre chyba lazil przed 9 ogrow jakas 9 peonow bo to glupotta. (szkoda peonow;) )

Cóż, mnie mniej szkoda peonów niż ogrów. Zwłaszca że za alternatywę ma się zabawę z ciągnięciem tych bardzo szyyyyyyyybkich katapult przed sobą.
Andrzej napisał(a):
2. wg mnie rasy nie sa wyrownane. powiedezmy ze jest 2 kolesi kturzy maja identyczne umiejetnosci . jeden gra ludzmi a drugi humanem. Prawda ze moga wygrac obaj ale na kogo bys obstawial (szczerze).

Rasy nie są wyrównane, to fakt - z tym że wydaje mi się że przewaga jednak leży po stronie ludzi, którymi jednak jest się o WIEEELE trudniej nauczyć dobrze grać niż orkami (i stąd wrażenie że orkowie lepsi). A co do obstawiania przy takich samych umiejętnościach:
1. Jeśli mam wybór między "człowiekiem a humanem", to stawiam na człowieka - bo polskie :P
2. Jeśli między człowiekiem a orkiem (o co pewnie chodziło) - im ten "ten sam" poziom jest wyższy, tym bardziej stawiam na człowieka. Jeśli niski, to na orka (powód podałem wcześniej)
3. Jeśli fastest to bardziej stawiam na orka, jeśli wolniej to na człowieka

BTW: Szkoda że nie masz tego repa. Zawsze oglądanie czegoś takiego to okazja do podszlifowania umiejętności (przynajmniej w teorii)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 lip 2004 23:09 
Rasa liczy się w przypadku graczy średnich i dobrych. Nowi nie umieją wykorzystać przewagi orków, a poza tym w ogóle raczej grają bez magii itp.

W przypadku średnich i dobrych, ork zawsze ma większe szanse na mapie BNE albo BGH. Potrzeba dobrej strategii albo po prostu szczęścia, żeby człowiek wygrał z orkiem.

Starzy wyjadacze i tak wygrywają. Taki np lobo podobno tylko ludźmi umie ;) A to, co aXe robił magami na BGH...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 19 lip 2004 11:28 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
chevalier napisał(a):
W przypadku średnich i dobrych, ork zawsze ma większe szanse na mapie BNE albo BGH. Potrzeba dobrej strategii albo po prostu szczęścia, żeby człowiek wygrał z orkiem.


W przypadku średnich stawiam na orka, przy dobrych już na człowieka. A takich słabych że nawet lusta nie umieją użyć to pominąłem, ale jakbym jednak musiał obstawiać, to stawiam na ally end :P

BTW: Tak wracając do tematu (który jest o prędkości nie o tym jak dobry gracz wygra jaką rasą :P ) to pomimo tego że w ankiecie przeważają głosy "nie" dalej na BN są same fastest (jak się pominie laddery i wypadki przy pracy). Czas to zmienić?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 19 lip 2004 12:34 
Wiesz, z dobrymi byłbym ostrożny. Trzeba gracza ze ścisłej czołówki, żeby grać sobie ludźmi i klepać wszystkich orków, którzy się nawiną.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 19 lip 2004 22:41 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
To już należałoby podłączyć kilka repków z takich gier, bo samymi "ja stawiam", "trzeba być ostrożnym" to daleko nie zajdziemy. Ma ktoś może takowe w kolekcji?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 19 lip 2004 22:54 
Jeden albo dwa repki nie udowodnią tendencji. Ewentualnie pokażą, że można znoobić i przegrać z człowiekiem, albo że stary wyjadacz klepie zlustowane orki ludźmi. Już samo to, że prawie wszyscy grają orkami o czymś świadczy. Także to, że odsetek ludzi raptownie wzrasta na no air no magic, paintballach, waterknigts, lightning archers itd.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 19 lip 2004 23:24 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
chevalier napisał(a):
Jeden albo dwa repki nie udowodnią tendencji. Ewentualnie pokażą, że można znoobić i przegrać z człowiekiem, albo że stary wyjadacz klepie zlustowane orki ludźmi. Już samo to, że prawie wszyscy grają orkami o czymś świadczy. Także to, że odsetek ludzi raptownie wzrasta na no air no magic, paintballach, waterknigts, lightning archers itd.


Jeden albo dwa repki to mało, ale zawsze jest to jakiś materiał do analizy (bo tak to się w domysłach snujemy). A co do "prawie wszyscy grają orkami", to można zrzucić na kilka zjawisk:
1. Każdy jest kiedyś noobkiem. Wtedy parę razy weźmie się człowieka, zlami się totalnie, oberwie się od tego wrednego orka z lustem i jest się już uprzedzonym na resztę życia
2. Wszechobecne fastest - aby wygrać człowiekiem trzeba finezji i odpowiedniego stosowania całego arsenału. Prawie niemożliwe na fastest.
3. Trudność w nauce dobrego grania człowiekiem przeciwstawiona łatwości nauczenia się jako takiego grania orkiem (co też ma swój wpływ w zjawisku 1)

Natomiast wzrost odsetka ludzi w pballach i im podobnych jest ściśle związany z takim myśleniem - "Ludzie są lamerscy w normalnej grze, ale sobie zagrać nimi fajnie gdy nie oberwie się od tego och jak nie zatrzymanego i w ogóle rządzącego lusta". Nie muszę mówić że to jest już jakby zjawisko kulturowe - każdy przeciętniak wie (bo inni przeciętniacy którzy go kroili orkami gdy on grał człowiekiem i mu wtedy to wpoili, podczas gdy sami to wiedzą bo przeszli przez to samo) że lust to jest kompletnie niepokonany i w ogóle to człowiekiem same lamy i nooby grają i wstyd to i hańba, no i w ogóle samobójstwo. Wszechobecna gloryfikacja (qrde, jak to brzmi :P ) tego jednego czaru, ot co się tu wytworzyło i ot co jest odpowiedzialne za taki stan rzeczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 19 lip 2004 23:34 
Ale wyklad psorze hehe:P Bardzo madre slowa


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 9:52 
:) dla mnie the ebst predkosc to ef na bne a jezeli chodzi o bgh czy pballe to uwazam to za strate czasu najlepiej grac f (bez obrazy nie chce urazi bgh players) .


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 9:55 
jezeli chodzi o rase to akzdy powinien wybrac sobie jedna i ja szkolic a blizz zawsze wygrywa z lustem chociaz ja jestem humanami ciemny jednak to wiem~~


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 9:55 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
Generalnie granie w cokolwiek to strata czasu... :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 10:18 
masz racje ale najlepiej traci sie czas przy w2 :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 10:19 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
sure ^^ thats why we all are here ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 116 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL