Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest N 28 kwi 2024 19:36

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

HACK?
Yepz 37%  37%  [ 11 ]
n0p 63%  63%  [ 19 ]
Liczba głosów : 30
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 16:43 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
z tymi jabłonkami to żeś se wymyślił LOL!

ty

Cytuj:
Jak jestescie tacy MASTA to wygracie z kims kto tego uzywa, czy mozliwosc wyciagniecia peona z kopalni to AŻ TAKA WIELKA przewaga? śmieszni jesteście PFFF!

Tak Wyjmowanie peona z kopalni to jest przewaga!Tak samo jak ultra fast lusting


Cytuj:
BTW - peona udalo mi sie nie raz juz wyciagnac z kopalni na Fastest, przełączcie sobie Latency na Low i zobaczycie (ale przy lagu sie przeciez nie da wtedy grac)

Jak jest lagg to gra sie zazwyczaj konczy slowami "re re"
Czemu wy kombinujecie zamiast grac se poprostu 4fun?Ten programik wcale nie zmniejsza lagga tylko daje nam dodatkowe mozliwosci.Jak jest lagg to radze zalozyc re i koniec.
TAK WAR2LATENCY TO JEST HACK !

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 18:29 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Popieram Krk!!

Cytuj:
czy mozliwosc wyciagniecia peona z kopalni to AŻ TAKA WIELKA przewaga? śmieszni jesteście PFFF!
TAK! To jest ogromna przewaga. Może na bgh nic to nie zmieni, bo tam peonow od nasrania zawsze masz. Ale w bne mapie jak najbardziej przewaga i to duza. A tak btw: wnioskuje ze jesli mozna wyciagnac peona na fastest to zapewne mozna lustowac ogry jak na single. A to na bgh no air jest rownierz znaczna przewaga.
To jest hack!

Cytuj:
Yco! swieta racja! to nie jest hack! duzo dobrych graczy tego uzywa .. i co .. hakerzy?
Szczerze mowiaz nie wiedizalem ze wielu dobrych graczy tego uzywa. Ale skoro juz wiem (Ciekawe skad ty to wiesz. Mowili ci? Zreszta niewazne.) to mysle ze to sa hackerzy.
Boshe. Wy to juz chyba tak zaprogramowane macie ze nigdy nie zagracie fair i normal. Zawsze coś, zawsze jakiś bajer, jakaś sztuczka, jakis program. Grajcie 4fun a nie zachowujecie sie jak noobki. A Szycha to jak zawsze musi takimi postami psuc ducha walki war2. ;/



EDIT: A co do ankiety to wiekszosc jest na "NIE" bo zapewne uzywa go i teraz jest im glupio sie przyznac ze uzywaja hacka :
OWN3D 1:0 :D

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 19:19 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Andrzej, czy aż tak strasznie boisz sie tego programiku? LOL śmieszny jesteś! Zachowujecie sie smiesznie! Rozumiałbym poruszenie, gdyby ktoś uważał ze MH to nie hack, ale TAKIE COŚ?

a teraz uwaga - używanie myszki optycznej lub myszy o rozdzielczości wyższej od 320dpi to też hack!!! powinno sie zabronić grania tym którzy mają takie myszy!
posiadanie kompa szybszego niż Pentium 60MHz i 16MB Ram to też hack, bo gra chodzi płynniej i daje to przewage temu graczowi. Do grania w War2 wszyscy powinni mieć komputery o takiej konfiguracji jak jest napisane na pudełku z grą. Do grania w Wara WSZYSCY powinni uzywac modemów 56k bo posiadanie szerokopasmowego łącza zmiejsza znacząco LAG i przez to gracze o słabszym łączu mają utrudnioną grę, lub jest ona niemożliwa.

Wpadacie w paranoje.
Używanie klawiatury podczas grania TO JEST HACK, bo w wymaganiach gry nie wspomniano o klawiaturze tylko o myszy zgodnej z Microsoft (jak ktoś ma Logiteha, A4Techa czy inny wynalazek - to TEŻ HACK)

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 20:15 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
kto tego uzywa? miedzy innymi Splico, Ripez0r (sam widzialem ...)

jesli chodzi o bloodlust to bullshit jezeli to bardzo szybko zrobisz przy laggu to kilka ogrow naraz dostanie lust

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 20:55 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Peon ale ja nie mowie o lagu tylko o normal grze.
Cytuj:
kto tego uzywa? miedzy innymi Splico, Ripez0r (sam widzialem ...)
Tez mi prawdziwi gracze...Dla nich wazne jest to zeby byc naj naj naj. Nie mowie ze to zle ale jak widac oni jada po trupach.
Poza tym skoro sam widziales to co dokladnie? Jak wyklada peona z kopalni na fastest? Niewazne moglo byc cokolwiek innego. I co zrobiles gdy to zobaczyles? Zapytales wtf? Spytales poco? Ciekawe co ci odpowiedzial... Pewnie ze ma cie w dupie.
Cytuj:
Andrzej, czy aż tak strasznie boisz sie tego programiku? LOL śmieszny jesteś! Zachowujecie sie smiesznie! Rozumiałbym poruszenie, gdyby ktoś uważał ze MH to nie hack, ale TAKIE COŚ?
Nie! To nie jest śmieszne. Ja nie boje sie absolutnie tego programu. Ale wole grac na luzie w fair grze niz wiedziec ze koles gra na programie. A program daje przewage czy tego chcecie czy nie i jak juz mowilem w grze na wysokim poziomie daje to DUŻĄ przewage. Nie sprzeczajmy sie bo wszyscy wiemy ze mam racje :P .

Cytuj:
a teraz uwaga - używanie myszki optycznej lub myszy o rozdzielczości wyższej od 320dpi to też hack!!! powinno sie zabronić grania tym którzy mają takie myszy!
posiadanie kompa szybszego niż Pentium 60MHz i 16MB Ram to też hack, bo gra chodzi płynniej i daje to przewage temu graczowi. Do grania w War2 wszyscy powinni mieć komputery o takiej konfiguracji jak jest napisane na pudełku z grą. Do grania w Wara WSZYSCY powinni uzywac modemów 56k bo posiadanie szerokopasmowego łącza zmiejsza znacząco LAG i przez to gracze o słabszym łączu mają utrudnioną grę, lub jest ona niemożliwa.
To sa rzeczy z innej bajki. Mimo ze problem moze sie wydawac ten sam. Po pierwsze nie ma kolesia na BN ktory gra na pentium 60MHZ :P . Poza tym za pomoca lepszej myszki nie wyciagniesz peona na fastest! Jak mialem za slabe lacze do war3 to nie gralem i tyle. Zreszta, nie uwazalbym np za hack programu ktory by nam ustawial klawiszologie. Bo to zalezy juz od nas jak zagramy. Ale ten program jest hackiem chocby nie wiem jakbysmy na neigo patrzyli.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 21:24 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
pierdoly wygadujesz yco.
To ze ktos ma procka 3ghz a drugi ma 100 to i ytak obydwom gra chodzi tak samo
Lagga zawsze maja wszyscy a nie ze ktos ma a drugi nie ma
TAK WAR2LATENCY TO JEST HACK !

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 21:41 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Andrzej napisał(a):
Poza tym skoro sam widziales to co dokladnie? Jak wyklada peona z kopalni na fastest? Niewazne moglo byc cokolwiek innego. I co zrobiles gdy to zobaczyles? Zapytales wtf? Spytales poco? Ciekawe co ci odpowiedzial... Pewnie ze ma cie w dupie.


andrzej zastanow sie co mowisz :P zeby uaktywnic war latency nalezy przestawic na high latency a potem dac low ..... wtedy pojawiaja sie jakies znaczki typu ^#!@& ... po tym widac :P błazen :lol: :P

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 20 sie 2005 7:46 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
przyjedź do mnie i ci pokaże jak sie lustuje na kompie P100 16Ram, a jak na Athlonie 2000, 256Ram.
Dokładniejsza myszka pozwala na duzo precyzyjniejsze trafianie w jednostkim co jest ważne na przykład przy lustowaniu (bo tak sie przy tym upierasz) i mozna to nazwac Lust-hackiem. Używając tej myszy wykonujesz duzo mniejszy ruch myszą, przy czym zwiekszenie jej predkosci w opcjach zmniejsza precyzje gdy uzywasz kiepskiej myszy.
Poprawka - gdy ktos ma slabe łącze to laga ma ZAWSZE!! I powiedz mi ANdre, dlaczego na War3 ja NIE MAM laga, a w War2 praktycznie zawsze?
Aha - juz o tym wspomnialem, ale na fastest DA SIE wyciągnąć peona bez tego programiku, tylko trzeba miec szybkie łącze i przełączyc Latency na LOW. I tutaj ZNACZĄCĄ przewagę mają gracze z dobrym łączem.
Dlaczego nie zabronicie uzywania BUGów w grze, one też często dają dużą przewagę. A jak wiemy, jest ich sporo.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 20 sie 2005 22:30 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
Dlaczego nie zabronicie uzywania BUGów w grze, one też często dają dużą przewagę. A jak wiemy, jest ich sporo.
Ja zabraniam. Tylko ja to ja.

Cytuj:
andrzej zastanow sie co mowisz zeby uaktywnic war latency nalezy przestawic na high latency a potem dac low ..... wtedy pojawiaja sie jakies znaczki typu ^#!@& ... po tym widac błazen

Zapytam wiec czy zaprotestowales czy cokolwiek nawinales na ten temat?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 20 sie 2005 23:59 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
nie .. nie zaprotestowalem. sam wlaczylem ten program zeby bylo uczciwie

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 21 sie 2005 15:12 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
nie .. nie zaprotestowalem. sam wlaczylem ten program zeby bylo uczciwie

Swietne podejscie.Jesli oni uzywaja hackow to my tez!Od dzisiaj sciagnijmy sobie wszyscy wszystkie mozliwe haki,wtedy nie bedzie mowy o tym ze ktos hakuje i robi sobie przez to przewage!

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 21 sie 2005 15:28 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
widze ze i tak was nie da sie przekonać (normalnie jak osły) wiec jak chcecie to uwazajcie to za hack, ale ja jak bede grac (chociaz to nie problem bo i tak nie gram) to mozecie se mnie banowac do woli :P

YCO DA'HAX0R

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 21 sie 2005 16:12 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
rotfl krk ..... ja nie uwazam ze jest to hack wiec bede go uzywal tak samo jak inni a jesli sie to komus nie podoba to mam to gleboko gdzies. nie buduje smokow z hallem, nie widze co robi wrog, buduje czary przed ich uzyciem wiec uwazam ze jest ok

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 21 sie 2005 16:28 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Tak was obserwuje i zdaje mi się ,że nigdy nie dojdziecie do porozumienia...na początku nie byłem pewien ,ale zagłosowałem na tak...jednak wydaje mi się ,ze się pomyliłem. Coś co zwalcza laga jest wspomagaczem ale pozytywnym! :)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 21 sie 2005 20:05 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
Coś co zwalcza laga jest wspomagaczem ale pozytywnym!

przejzales o co tu chodzi?

Tak. najmądrzejsze są wypowiedzi Yca przeczytaj je:P

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 sie 2005 12:06 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
widze ze i tak was nie da sie przekonać (normalnie jak osły)
My tez staramy sie was przekonac nie tylko wy nas :) .

Cytuj:
rotfl krk ..... ja nie uwazam ze jest to hack wiec bede go uzywal tak samo jak inni a jesli sie to komus nie podoba to mam to gleboko gdzies. nie buduje smokow z hallem, nie widze co robi wrog, buduje czary przed ich uzyciem wiec uwazam ze jest ok

Extra wlacze sobie mh bo nie uwazam ze to ejst hack i mam to gleboko gdzies ze komus sie to nie podoba. Nie wyciagam peonow z kopalni na fastest wiec uwazam ze jest wszystko ok.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 sie 2005 17:20 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
A kto ci broni ich wyciągać? Zrób sobie test z kimś kto ma super łącze, daj latencu na LOW i sprawdź czy sie da. Mi sie czasami udawało tego dokonac przy lekkim lagu, ale oczywiscie kazdy sie uparł, żeby juz na samym początku gry przełączać latency na HIGH (czy trzeba, czy nie trzeba)

Kolejna sprawa

Obrazek
czyli strona do której został podany link, jest chyba najbardziej poważaną na świecie stroną dotyczącą tej gry. A tutaj WY - SUPER MEGA EXPERCI uważacie, że oni zamieszczają HACKI w dziale Download...

może Andrzej nie wiesz co to znaczy hack - sprawdź w wikipedii.

PFFFFF PWN3D :!:

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano Pn 22 sie 2005 21:22 przez yco, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 sie 2005 17:58 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Nie interesuje mnie to czy jest najbardziej powazana strona czy nie. Nikt nie powiedzial ze jest tutaj jakims expertem. I tak ja uwazam ze zamieszczaja hacki w dziale download. Mamy swoje badz co badz sluszne argumenty. Nie mow mi ze gdyby autor tej strony lub jakies "autorytety" tej gry powiedzieli ze to jest hack to kazdy by mowil to samo. Tak sie stało zapewne ale na odwrot... Ale zebys potem nie mowil to napisze wyrazne: NIE JESTEM TEGO PEWIEN.
Cytuj:
A kto ci broni ich wyciągać? Zrób sobie test z kimś kto ma super łącze, daj latencu na LOW i sprawdź czy sie da. Mi sie czasami udawało tego dokonac przy lekkim lagu
Chcialbym tutaj zaakcentowac slowo: "czasami". Poza tym by to zrobic musze miec tyle zachodu? Musze zagrac z okreslonym graczem. To nie to samo co z programem.

Cytuj:
może Andrzej nie wiesz co to znaczy hack - sprawdź w wikipedii.
Moze, moze...

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 22 sie 2005 21:37 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Andrzej napisał(a):
Chcialbym tutaj zaakcentowac slowo: "czasami"

ja też, ponieważ
1. Ja mam wlasnie CHOJOWE łącze i małe mam szanse na granie bez laga.
2. Na BGH nie było to zbytnio potrzebne, tylko w sytuacji gdy nie miałem żadnego wolnego peona i za mało farm do zrobioenia nowego (wbrew pozorom sytuacja dosc częsta, zatem nie tak czasami)

Pozatym przeczytaj sobie opis programu:
Kod:
War Latency - (20 kb)
Author: DjinnKahn
This program fixes the very poor latency setting on Battle.Net. Run this program, and you can finally play with a much better pkt setting, much like playing on Kali or the Zone.

Ten program naprawia bardzo marne ustawienie opóźnienia na Battle.Net. Uruchom ten program, i wreszcie będziesz mógł grać ze znacznie lepszymi parametrami dla pakietów, prawie jak grając przez Kali lub the Zone.

Poprostu - Blizz spieprzył tę część protokołu i tyle. WarLatency poprawia ten błąd, bo Blizz ma to w dupie. Powiedz mi dlaczego bez problemów mogę grać w War3 nawet (4 vs. 4) bez żadnego laga a w War2 przy (2 vs. 2) zazwyczaj mam problemy? To nie wina łącza, bo wymagane jest 14,4kbps a ja mam 115kbps. Jest to BUG w grze, a ten programik go naprawia. Gdyby ktoś zrobił program poprawiający inne błędy, to czy uważałbyś go za hack?

Widze, że sam siebie uważasz za największy autorytet skoro
Cytuj:
Nie interesuje mnie to czy jest najbardziej powazana strona czy nie (...) I tak ja uwazam ze zamieszczaja hacki w dziale download. Mamy swoje badz co badz sluszne argumenty.

Pewnie byś zmienił zdanie, gdyby jakiś pan z Blizza napisał, że zaleca używanie tego programu... ale nie łudź się, oni dopiero pod mocnym naciskiem uznali Insight jako nie-hack i przestali BANować konta za jego uzywanie (w czasach gdy jeszcze się interesowali troche War2)

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 sie 2005 8:37 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Serio banowali konta za insighta?? Ale jaja, tego to nie wiedzialem. Co za kolesie....

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 sie 2005 9:16 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Żeby było jaśniej:
Strona domowa Insightanie istnieje :( ale znalazłem archiwum, w kórym jest to o czym mówie. Może nie dokładnie TO, ale jednak coś, o czym pisze sam autor programu.

Cytuj:
Legal Notes:
In their Battle.net Terms of Use Agreement Blizzard Entertainment clearly states, that you may not "use any third-party software to modify Battle.net to change game play, including, but not limited to cheats and/or hacks".
Additionally, Blizzard Entertainment announces and describes their "aggressive, zero-tolerance stance on hacks and cheats" on this page, from which the following excerpts (displayed italic)are taken.

"What is a hack or a third party program?:
A third party program is any program not made and distributed by Blizzard Entertainment&reg; that can be used to modify, hack, cheat, or alter a Blizzard Entertainment&reg; game."


My comment: War2BNE InSight is a third party program.

"What are the dangers of using hacks?:

They can send the program creator your CD-Key.
The hack creator could then use your CD-Key, thus keeping you from being able to get on the Battle.net servers.
This person could also break the Terms Of Use and cause your CD-Key to be muted or Banned.
They can send the program creator your Battle.net account name and password.
The hack creator would then have access to all your items and be able to delete your characters.
They can cause the user of the program to start dropping all of his/her items to the ground and then exit the game.
Thus allowing other users to pick up your items.
They can stop the game from working correctly, or make it very hard to connect to Battle.net.
They may contain Trojan horse viruses as well as back door programs that can grant hackers the ability to remove or manipulate data on your computer remotely and without your knowledge.
We have seen many programs that once they are run, will install a program that sends your Battle.net account name and password to a malicious person who can then access your account. In the case of Diablo II they can then take all your items and/or delete your characters. Common 3rd party programs that have had these types of viruses and/or programs are: map hacks, chat clients, chat bots, and non-Blizzard web sites that prompt you for your account and password."


My comment: War2BNE InSight does not perform any of the malicious activities described above or any other malicious activities.

"The use of such programs is a violation of the Battle.net Terms of Use Agreement and/or our products End User License Agreements. This can result in but not limited to Battle.net account closures, muting or banning of Blizzard Entertainment CD-keys."

My comment: Plain and simple. You may not use War2BNE InSight. If you use War2BNE InSight, you use it at your own risk.

"Hack and cheat programs provide an unfair advantage to their users, and they impair, devalue, and in some cases seek to ruin the gameplay experience of legitimate players."

My comment: While i think that War2BNE InSight by providing the possibility to record games and view replays to Warcraft II BNE players does not impair, devalue or ruin the gameplay experience of any player and in contrast improves the gameplay experience, users of War2BNE InSight will have an advantage over the "legitimate players", who don't use War2BNE InSight, in the long term, simply because they can review their games, analyze their gameplay and hence their skills might increase faster and more accurate than the skills of "legitimate players".
From this point of view, one of the biggest advantages of having replays in RTS-games is an unfair advantage of War2BNE InSight users over all others at the same time. Hence one could state: War2BNE InSight is a hack :/


Tak więc WarLatency to też jest hack! Co z tego?

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 sie 2005 9:23 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Blizzy zaakceptowali wkoncu InSighta, ale nie zrobili nowego patcha włączającego go do samej gry. Nie wysilili się też na poprawienie protokołu komunikacji jak i wielu innych problemów.

Insight jest jeszcze gorszy od WarLatency, bo za jego pomocą mozna UKRAŚĆ lepszemu graczowi jego ciężko wypracowaną technikę.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 sie 2005 12:37 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Z tego co zacytowales wynika, ze jestem hackerem. No nic, jak hackowac to na calego! Sciagam sobie mh bh i inne zabawki ;) (joke) W sumie to nie wiem co myslec, trzeba by tu zastosowac jakas miarke, co i w jakim stopniu ingeruje w gre (pomagajac graczom), inaczej sie tego nie uprzadkuje. Jak dla mnie sprawa jest jasna - w takim razie i insight jest hackiem i warlatency jest hackiem (aczkolwiek w mniejszym stopniu niz mh i bh). No nic, a zawsze myslalem ze gram fair :)
Pozdrawiam

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 24 sie 2005 12:23 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Dobra przekonales mnie w pewnym stopniu yco. Ale dalej uwazam ze to nie fair. I nic tego nie zmieni (na dzien dzisiejszy)

Cytuj:
Widze, że sam siebie uważasz za największy autorytet skoro
A ty swoje...

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 24 sie 2005 18:12 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
W War2 jest wiele rzeczy NIE-fair, na przykład:
-> peony "wyskakują" z budynków tak, że ci grający po lewej stronie mają utrudnione zadanie.
-> tower bug, dający jednemu graczowi ZNACZNĄ przewagę.
-> znikające we mgle drzewa chopane przez przeciwnika (prawie MH)
i pewnie jeszcze sporo innych

Na nie nic nie poradzisz, niestety nic nie poradzisz, bo to BUGi w samej grze. WarLatency niby "wspomaga" sztucznie, ale przeciez nikt nie broni nikomu używanie go i nikt (prawie) nie uważa tego za oszustwo. Program jest ogólniedostępny i ogólnie akceptowany więc swobodnie można z niego korzystać. Pozwala on jednak w jakimś stopniu zniwelować niedogodności związane ze słabszym łączem i "lekkim" lagiem. Niestety przy dużym LAGu i on nie pomoże, ale często denerwujące jest, gdy na przykład w BGH po wydaniu rozkazu zrobienia ogrów w 10 barakach wychodzą tylko 4 i trzeba na każdym wcisnąć "O" po kilka razy - ja bardzo często tak miałem, a przeciwnicy w tej samej grze nie, tak samo z Lustem - z poprawnie zlustowanych 9 ogrów naprawdę wyszły 3.

Poważ(a)ny nieoficjalny serwis o War2, jak najbardziej uczciwy rekomenduje jego używanie (podobnie jak Insighta, WarVideo, Quickoptimizera itd). Czemu zatem go negować? bo daje lekką przewagę temu kto tego używa? A czemu ten, kto bez niego ma mniejsze szanse ma być poszkodowany? Nie daje on tak ogromnej przewagi jak MapHack czy inne łamiące zasady mechaniki gry. Zagraj Andrzej pare razy z użyciem tego programu i nie zauważysz prawie żadnej różnicy. Dla ciebie to bedzie "prawie", a dla mnie to byla "spora" różnica.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 24 sie 2005 18:28 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Nie sciagne tego programu :D Bede byc moze jedynym, ktory nie bedzie mial zadnych wspomagaczy na kompie (procz insigtha oczywiscie) ale mi to odpowiada :D . Ok. Nie czepiam sie juz tych co tego uzywaja ale sam nie bede go uzywal nigdy.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 27 sie 2005 23:45 
Cytuj:
Nie sciagne tego programu Bede byc moze jedynym, ktory nie bedzie mial zadnych wspomagaczy na kompie (procz insigtha oczywiscie) ale mi to odpowiada . Ok. Nie czepiam sie juz tych co tego uzywaja ale sam nie bede go uzywal nigdy.


całkowicie cie popieram

Ludzie co sie z wami dzieje .... przeciez to total hack :/ pomyslcie tylko to tak jakbym robil wszystko 2x szybciej no chance

:arrow: insight nie jest hackiem bo przeciez nauka stylow nie jest zabroniona gdyby nie replaye malo osob by umialo grac i podziwiac najlepsze walki
:arrow: pozwole przytoczyc sobie kilka wypowiedzi

Cytuj:
Insight jest jeszcze gorszy od WarLatency, bo za jego pomocą mozna UKRAŚĆ lepszemu graczowi jego ciężko wypracowaną technikę


mi to nie przeszkadza nigdy nie skopiuje sie do 100 procent zawsze bedziesz lepszy jak ja dobrze wypracujesz

Cytuj:
Swietne podejscie.Jesli oni uzywaja hackow to my tez!Od dzisiaj sciagnijmy sobie wszyscy wszystkie mozliwe haki,wtedy nie bedzie mowy o tym ze ktos hakuje i robi sobie przez to przewage!


no wlasnie zeby kazdy mial po rowno i uczciwe to moze sciagniemy wszystkie hacki poinstalujemy i gramy gogogo :) Przeciez to uczciwe a ze podczas gry sie nie wysilimy bo hacki zrobia to za nas to juz to nikogo nie obchodzi a wygra ten kto ma wiecej hackow :P

jacie przeciez to takie oczywiste ze to hack ....
Jak macie slabe lacza to se kupta lepsze i wtedy grajcie po necie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 28 sie 2005 0:17 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Cytuj:
Jak macie slabe lacza to se kupta lepsze i wtedy grajcie po necie.

ty skończony DEBILU! jakbym mógł to kupiłbym sobie Neostrade 6Mbit ale NI MOGE!!!!!!!!!!!! bo mi TPSA powiedziala ze NIE MA MOZLIWOŚCI TECHNICZNYCH!!!!!!!!!! bule 122zł za samo łącze do tego abonament telefoniczny i za to mam AŻ 115kbps.
weź sie Pavlos ugryź w chuja jakeś taki cfany, na pewno ci sie uda.
Jasne ze mozesz lepiej dopracowac CUDZĄ technike, ale gdyby nie Insight to moze nigdy by ci ona nawet nie wpadła do głowy...

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 28 sie 2005 10:30 
Cytuj:
ty skończony DEBILU! jakbym mógł to kupiłbym sobie Neostrade 6Mbit ale NI MOGE!!!!!!!!!!!! bo mi TPSA powiedziala ze NIE MA MOZLIWOŚCI TECHNICZNYCH!!!!!!!!!! bule 122zł za samo łącze do tego abonament telefoniczny i za to mam AŻ 115kbps.


.... masz pecha

ja tam mam neostrade 512 i nie mam zadnych lagow i i nie potrzebuje zadnych wspomagaczy i hackow.
Nawet jak masz dobre lacze i kompa to nie wyciagniesz peona na fastest to jest hack i juz !

Cytuj:
weź sie Pavlos ugryź w chuja jakeś taki cfany, na pewno ci sie uda.


heh i tak banzai byl w tym lepszy

Cytuj:
Jasne ze mozesz lepiej dopracowac CUDZĄ technike, ale gdyby nie Insight to moze nigdy by ci ona nawet nie wpadła do głowy...


w ogole nie o to mi chodzilo. Mialem na mysli to ze wlasna technike i tak bedziesz wiedzial lepiej niz ten co sciaga. Nie zapamieta przeicez drobnych szczegolow a ty ja mozesz coraz lepiej dopracowywac.

ZRESZTA GRANIE W TEAM to tez HACK!!!!!! widzisz technike twojego Ally !!! od dzisiaj same 1x1! Insight nie zaliczylbym do hackow natomiast Lat HACK zdecydowanie nalezy do tej grupy.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 28 sie 2005 10:45 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
to masz pecha, bedziesz grał z hackerami i NIC na to nie poradzisz

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL