Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest N 28 kwi 2024 0:39

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

HACK?
Yepz 37%  37%  [ 11 ]
n0p 63%  63%  [ 19 ]
Liczba głosów : 30
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy to jest hack? #2 :P
PostNapisane: Pn 08 sie 2005 15:54 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Widze, ze ostatnio kupa wielka jest na forum, ruch maly, wiec pomyslalem sobie, ze cos tam postukam.

Chce tutaj poruszyc "problem" programu Warlatency http://war2.warcraft.org/files/warlatency.exe

Jest to taki programik, ktory ulatwia nam komunikacje z naszymi jednostkami - umozliwia np. przy wysokim pingu wyciaganie peonow z kopaln (co, jak wiadomo, jest bardzo utrudnione). Po prostu - przyspiesza reakcje tych jednostek. Latwiej sie lustuje, wydaje komendy, przerzuca snopy itp. Niestety wielu graczy* uznaje to za hacka i bulwersuje sie gdy ktos taki program odpala. Moze faktycznie ulatwia gre - ale w granicach "normalnosci", wlasciwie mozna powiedziec, ze dzieki niemu gra sie tak jak sie powinno grac. A wy co o tym sadzicie? :P

*Pavlos <ahahahahaha, ale prowokacja :D >

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 08 sie 2005 17:05 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Z "technicznego punktu widzenia" to jest hack. Tyle że według tegoż samego "technicznego punktu widzenia" insight również jest hackiem.

Stąd moim zdaniem nie, tego nie można uznać za hack w rozumieniu jakie się spotyka na BN.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie 2005 0:33 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Uwazam ze jest to hack. Insight nie wplywa na rozgrywke i nie przeszkadza innym graczom. Moze co najwyzej zaszkodzic w tym ze wykryjemy hacki u kogos. Albo ze nagramy gre kogos kto tego sobie nie zyczy. Tutaj program daje (szczegolnie w grze na wysokim poziomie) ogromna przewage nad drugim graczem. Jesli przyjmiemy ze kazdy program ktory wspomaga gracza podczas rozgrywki jest hackiem to jak najbardziej jest to hack.
A tak BTW: Ludzie czy wy nie mozecie po prostu nic nie robic i tylko grac?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 11 sie 2005 21:09 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Insight nie wplywa na rozgrywke i nie przeszkadza innym graczom.


1. To że ty sobie polepszysz czas reakcji jednostek również nie powinno w bezpośredni sposób przeszkadzać innym w grze.
2. Insight daje ci przewagę nad innymi graczami - nagrywając swoje gry i później je analizując, wypatrując swoich i przeciwników błędów masz możliwość stać się lepszy w grze. Gracze bez Insighta nie mają możliwości nagrywania ani oglądania repów, więc są z miejsca na gorszej pozycji niż ty, który przecież tą lepszą pozycję uzyskujesz dzięki używaniu "programu stworzonego przez osoby trzecie".

Innymi słowy oba te programy należą do jednej kategorii "szarostrefowych wspomagaczy" i należy albo ustalić "WSPOMAGACZE TO HACKI", albo "WSPOMAGACZE TO NIE HACKI" - wybieranie "ten jest hack, a ten nie jest hack" mija się z celem. Ja osobiście jak już pisałem popieram opcję drugą.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 12 sie 2005 5:21 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Nie wrzycalbym tych dwoch programow do jednego worka. Gdyby Insight nie byl potrzebny bo powiedzmy repy mozna by bylo mozna nagrac po grze automatycznie jak w starcrafcie czy w3 to czy to takze byloby hackiem? Rozumiem ze zaraz uslysze ze ktos po prostu nie moze miec insighta. No i tu wlasnei mnie masz :) Jednak nie licze tego jako hack. Bo warlatency pomaga nam bezposrednio w czasie gry. Daje przewage i koniec. Insight pomaga tylko w uczeniu sie. A przecierz czytajac dobre poradniki ( a takowe istnieja) rowniez mzoesz sie nauczyc i to wcale nie gorzej.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 12 sie 2005 9:40 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Andrzej napisał(a):
Gdyby Insight nie byl potrzebny bo powiedzmy repy mozna by bylo mozna nagrac po grze automatycznie jak w starcrafcie czy w3 to czy to takze byloby hackiem?


No właśnie nie, bo wtedy każdy by to miał - tu jest pies pogrzebany i napisanie że spodziewasz się takiej odpowiedzi nic tu nie zmienia. Zobacz na to teraz z tej strony - gdyby Blizzard dodał coś na wzór automatycznie włączającego się WarLatency do warcrafta2 w patchu i każdy miałby lepsze czasy reakcji jednostek - czy byłby to hack?

Cytuj:
Bo warlatency pomaga nam bezposrednio w czasie gry. Daje przewage i koniec.


Chyba że wszyscy tego użyją - wtedy wszystkim polepszy grę. Tak samo zresztą jak z używanym przez praktycznie wszystkich insightem.

Cytuj:
Insight pomaga tylko w uczeniu sie. A przecierz czytajac dobre poradniki ( a takowe istnieja) rowniez mzoesz sie nauczyc i to wcale niegorzej.


Wątpie żebyś znalazł na ten przykład poradniki ze stylem gry konkretnego gracza, pozwalając ci na przykład zobaczyć jakie błędy i niebezpieczne ruchy robi i przygotować się na rozgrywkę z nim - a insight ci na to pozwala. Co więcej, tamten gracz nawet nie musi go mieć - wystarczy że jego przeciwnicy mieli.

Innymi słowy - tak insight, jak warlatency są wspomagaczami z jednego typu. I albo uznajemy oba za hacki, albo nie uznajemy za hacka żadnego. Trzecia możliwość (jeden jest, drugi nie jest) nie ma większego sensu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 12 sie 2005 12:38 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
TAK WAR2LATENCY TO JEST HACK !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 12 sie 2005 15:13 
Offline
Big Peon :)

Dołączył(a): Cz 28 kwi 2005 19:50
Posty: 28
Taaa jak insight to hack to czemu nie powiecie ze War2 to tez hack ? przeciez kazdy z niego kozysta...i bnet to tez hack bo ulatwia gre ... bo sie wiecej nauczy niz na single playerze...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 12 sie 2005 19:14 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Tobie knight przeciez nie robi różnicy czy to hack czy nie byle mozna było sobie winy ponabijac ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 12 sie 2005 19:36 
Offline
Big Peon :)

Dołączył(a): Cz 28 kwi 2005 19:50
Posty: 28
Smokosz napisał(a):
Tobie knight przeciez nie robi różnicy czy to hack czy nie byle mozna było sobie winy ponabijac ;)

uhh trafiles w 10 to bylo kilka miechow temu tera to mnie wali ^^ powinno od poczatku ale nvm zara sie spam board zrobi =p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 12 sie 2005 20:05 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Tak przemiana nabijacza w ultra4funbohateracowinówniezbiera


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 12 sie 2005 21:40 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Najlepszy program ktory niejest hackiem to winbot

a warcrap to program wspomagający gre

najwiekszym hakiem sa szyszki
tak btw jesli ktos cche jakies haki to do mnie na priv


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 13 sie 2005 9:45 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Knight, szybko zanim Scoob dostanie bana !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 13 sie 2005 11:13 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
NIe ja sie nie zgadzam :) Insight nie jest hackiem, a warlatency jest hackiem. I morda bo zhakuje wam umysly buheehhe.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 13 sie 2005 13:01 
Offline
Big Peon :)

Dołączył(a): Cz 28 kwi 2005 19:50
Posty: 28
Smokosz napisał(a):
Knight, szybko zanim Scoob dostanie bana !

i co ja moge zrobic ?:D powiedziec mu zeby przestal ? :lol: kazdy wie ze nie przestanie :>


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 13 sie 2005 18:36 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
źle mnie zrozumiałeś... muszimy poprosić scooba żeby nam użyczył swoich hacków zanim dostanie banana... ale cii bo jeszcze się wyda :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie 2005 14:32 
wiadomo ze to jest hack jak goscio wlanczal to mialem takiego laga !R§!"§ a on sobie budowal jak by w ogole nie mial to tak jak porownac ze ja zaczne gre 5 minut przed toba a w czasie gry wypada to jeszcze gozej bo goscio ma nad nami duza przewage.... niedlugo powiecie ze mh to jest zwykly porgram ulatwiajacy gre


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie 2005 15:11 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Pavlos napisał(a):
wiadomo ze to jest hack jak goscio wlanczal to mialem takiego laga !R§!"§ a on sobie budowal jak by w ogole nie mial to tak jak porownac ze ja zaczne gre 5 minut przed toba a w czasie gry wypada to jeszcze gozej bo goscio ma nad nami duza przewage.... niedlugo powiecie ze mh to jest zwykly porgram ulatwiajacy gre


Nic nie zrozumialem.

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie 2005 17:23 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
A ja wrecz przeciwnie. Zrozumialem wszystko i popieram!

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie 2005 17:46 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
BZDURA!!!!!!!!!
a teraz pomyślcie sobie, że ktoś gra na modemie 56k (albo gównianym SDI 115k) i zawsze ma strasznego laga, i tylko dzięki temu programowi jakoś może pograć. Ja używam go od baaardzo dawna. nawet na stronie Rekuza go zamieściłem wiec jak chcecie to ściągajcie, nikt wam nie broni. Nooby zawsze beda sie rzucać, że przegrali bo ktoś tam oszukiwał. Pamietam jak nawet kiedys szych pokazał mod podmieniający tła na kwadraciki - jeju jaki sie szum zrobił LOL! Program nie ingeruje w mechanike gry, nie utrudnia grania innym.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 18 sie 2005 18:10 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Co innego jesli mowimy o luidziach z laczem takim jak mowisz a co innego ludzie ktorzy tego programu nie potrzebuja.

A co do tamtych kwadracikow to szum byl i byc powinien bo to dawalo jeszce wieksza prezewage nad innymi niz ten programik.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 8:35 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
No to sciagne sobie lust hacka, bo mam powolne lacze i mi sie powoli ogry lustuja. Oh yeah....
Bez przesady kurcze, program pozwala zlapac peona na fastest, a jakiego bys nie mial lacza to i tak tego nie zrobisz bez wspomagania. Jak dla mnie - hack.

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 10:45 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
AA(UR)-Ypeeh napisał(a):
No to sciagne sobie lust hacka, bo mam powolne lacze i mi sie powoli ogry lustuja. Oh yeah....
Bez przesady kurcze, program pozwala zlapac peona na fastest, a jakiego bys nie mial lacza to i tak tego nie zrobisz bez wspomagania. Jak dla mnie - hack.


Lust hacka? Kurde, nie spotkalem sie :D Jakies namiary na PW? ;)

Popatrzcie na to inaczej - ta gra cos traci gdy wchodzi jakis zakichany lagger. Ten program stara sie przywrocic dynamike gry taka jaka byc powinna. Niedawno rozegralem gry w naprawde dobrym towarzystwie - gdy ktos wlaczal warlatency nikt nie wazyl sie nawet powiedziec zlego sowa. Jakos mentalnosc graczy z innych krajow bardzo rozni sie od polskiej :roll:

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 10:58 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Gówno mnie obchodza inne kraje. Jesli w innych krajach hacki to nie hacki to ich sprawa. Dlaczego niby mamy brac z nich przyklad?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 11:26 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Uzylem raz dla ciekawosci i oprocz glupiego uczucia kiedy na ekranie pojawialo sie
"player krk4fun set network for high latency"
"player krk4fun set network for low latency"
^*&$%*%^
To odrazu naszedl mnie olbrzymi lagg.
Chociaz musze przyznac ze z tymi peonami to dziala-nie lubie fastest bo jak mnie ktos atakuje to nie moge wziac peona do naprawy z kopalni(wtedy juz mnie *%*&% trafia).Ale po co cos takiego?Nie lepiej grac ef?
Zreszta moja myszka reaguje ostatnio podwojnym kliknieciem na jeden dotyk palca wiec i tak mam nad wami przewage:)...(oprocz tego ze mnie ^&$$*$ strzela jak sie tak dzieje)
Cytuj:
TAK WAR2LATENCY TO JEST HACK !

TAK WAR2LATENCY TO JEST HACK !
Szyszka po co na sile szukasz jakis programikow do ulepszenia swojej gry ?I tak zawsze bedziesz noobić ;)

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 11:36 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Cytuj:
TAK WAR2LATENCY TO JEST HACK !


Takie posty maja bardzo duza wartosc zwlaszcza, ze taki post = zaglosowanie w ankiecie :P

Cytuj:
Uzylem raz dla ciekawosci i oprocz glupiego uczucia kiedy na ekranie pojawialo sie
"player krk4fun set network for high latency"
"player krk4fun set network for low latency"
^*&$%*%^
To odrazu naszedl mnie olbrzymi lagg.


Bleh? Ja nigdy czegos takiego nie mialem.

Cytuj:
Ale po co cos takiego?Nie lepiej grac ef?


Nie wiem czy zauwazyles, ale ef gra sie w bardzo niewielkim stopniu (glownie na tym speedzie graja lepsi gracze). 90% moich gier to fastest - co z nimi?!

Przypomniala mi sie pewna historyjka - ja na 5, przeciwnik na 4. Gra 3x3. Towering. Wygralem. Robie wallin. Zaczynam powolutku grabic zloto gdy nagle kilak gruntow innego gracza atakuje moja baze. Oczywiscie nie wchodza do niej bo mam WALLIN. Ale co mi po tym skoro nie moglem wyciagnac peonow z kopalni aby naprawiali farmy? Nie mialem tez jedzenia aby wyprodukowac chociazby jednego peona. I dupa. #@^%$## !#$^%#$^% #!$%@#!^%$ Koles mi wbil do bazy :evil: Gdybym mial warlatency na pewno cos takiego by sie nie stalo. A wszystko przez cholernego laggera z Allies.

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 11:56 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Cytuj:
90% moich gier to fastest - co z nimi?!


GÓWNO ! Możesz je grać bez programu i nic ci nie będzie.

Cytuj:
Przypomniala mi sie pewna historyjka - ja na 5, przeciwnik na 4. Gra 3x3. Towering. Wygralem. Robie wallin. Zaczynam powolutku grabic zloto gdy nagle kilak gruntow innego gracza atakuje moja baze. Oczywiscie nie wchodza do niej bo mam WALLIN. Ale co mi po tym skoro nie moglem wyciagnac peonow z kopalni aby naprawiali farmy? Nie mialem tez jedzenia aby wyprodukowac chociazby jednego peona. I dupa. #@^%$## !#$^%#$^% #!$%@#!^%$ Koles mi wbil do bazy Gdybym mial warlatency na pewno cos takiego by sie nie stalo. A wszystko przez cholernego laggera z Allies.


Tak zwal wszystko na lag :P A tak w ogole to jedna ze strategii gry.

Cytuj:
Szyszka po co na sile szukasz jakis programikow do ulepszenia swojej gry ?I tak zawsze bedziesz noobić
No właśnie :P

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 12:15 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Po pierwsze szyszka jak juz grasz na fastest to pamietaj o tym ze nie tylko ty nie mozesz wyciagnac peona z kopalni, ale nikt nie moze.
I to jest sprawiedliwe>a jak inni nie moga a ty mozesz to to nie jest sprawiedliwe.Pokaze ci to na przykladzie.
Ala zasadzila jabłon i Piotrus zasadzil jablon
Jak juz byli po emeryturze jablon dorosla ,ale ala uzywala nawozow sztucznch i przez to jej jablon rozkwitala szybciej i owocowala lepiej.
Ala-wygrala
Piotrus-przegral
Ala oszukiwala.
Cytuj:
Nie wiem czy zauwazyles, ale ef gra sie w bardzo niewielkim stopniu (glownie na tym speedzie graja lepsi gracze). 90% moich gier to fastest - co z nimi?!

przeciez ty jestes lepszym graczem.no chyba ze umiesz grac tylko gow bne/f.
TAK WAR2LATENCY TO JEST HACK !

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 15:22 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Jak dla was to jest hack to go nie uzywajcie, proste! z tymi jabłonkami to żeś se wymyślił LOL!
Jak jestescie tacy MASTA to wygracie z kims kto tego uzywa, czy mozliwosc wyciagniecia peona z kopalni to AŻ TAKA WIELKA przewaga? śmieszni jesteście PFFF!

BTW - peona udalo mi sie nie raz juz wyciagnac z kopalni na Fastest, przełączcie sobie Latency na Low i zobaczycie (ale przy lagu sie przeciez nie da wtedy grac)
A pomyślcie, że klikacie swoim pierwszym peonem przypadkiem na kopalnie, co wtedy?

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 sie 2005 15:43 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Yco! swieta racja! to nie jest hack! duzo dobrych graczy tego uzywa .. i co .. hakerzy?

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL