Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pn 29 kwi 2024 16:42

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czy wybierając orków przed grą rzeczywiście nimi gramy?
PostNapisane: N 22 maja 2005 19:42 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Czy wybierając orków przed grą rzeczywiście nimi gramy? Bo chyba nie jak sie pomyśli - na początku jesli idziemu w rush to tak - grunty i peony - zielone jak trawa i orkowe jak cholera. Ale w późniejszych fazach gry praktycznie zostają tylko peony. Bo ogry to nie orkowie, tylko jakieś grubasy. DK to tez nie, tylko kostuchy. Ewentualnie jeszcze smoki i sapery - to samo. Grając ludźmi tylko gryfy,gnomy,elfy i krasnoludy stanowią wyjątek a u orków odwrotnie - wyjątkiem są właśnie oni sami :{} Oczywiście, te wszystki gobliny itd można zaliczyć do grupy "złych bydlaków o zielonej skórze najczęściej", ale wtedy w wyborze ras byłoby Evil forces/horde i Alliance forces czy coś takiego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 22 maja 2005 19:53 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Ale każdej z tych ras opłaca się pracować u orków.
Trole dostawały łomot od elfów w Quel Thalas
Ogry były za głupie by samemu sobie poradzić z ludźmi
Gobliny przegrywały z gnomami i krasnoludami. Jedynie smoki mają gorzej bo działają pod przymusem :/

Poza tym na BN jest tylko jedna rasa - orki. I tylko jedna taktyka - lust. A takzę tylko jedna blizzardowa mapa - gow. Zapomnina większość graczy ,że ta gra jest trochę bardziej rozbudowana niż ten 3 częściowy schemat a szkoda.

A i dlaczego napisałeś ,że 'zieloni' są źli. Postaw się na ich miejscu!

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 maja 2005 11:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Powiem szczerze ze temat jest naprawde ciekawy. Nigdy nie zastanawialem sie nad takim szczegolem. I patrzac to w niemal kazdej grze gdzie jest rasa orkow to tych orkow jest tam niewiele. Ale przecierz nie wiesz kto pracuje w budynkach. Farmy pewnie prowadza orkowie, kowal to tez orc zapewne itd.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 maja 2005 13:14 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
liquidor :arrow: może i się im oplaca, ale jak już wspomniałem w tym wypadku moim zdaniem całe to zgromadzenie powinno się nazwaćstosownie do występujących tam istot - np. Horda.A w jakiej sytuacji mam się postawić? Mam sobie wyobrazić że jestem zielony? :D

Andrzejwar2[KS] :arrow: Uznac możemy że famer u orków to to samo co peon - bo to tak jakbyśmy podzielili peony na kopaczy i drzewiarzy.
A jak ork jest kowalem to niewiele zmienia bo reszta bydynków w większości należy do jednej z inszych ras - Dragon rost - smoki; temple of damned - kostuchy; Ogre meound - ogry; goblin alchemist - gobliny. Zostaje kilka podstawowych sktuktó w których i tak pewnie pracują peony. Wyjątkiem jest town hall - może rezyduje tam przywódca :{}


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 maja 2005 14:17 
Uważam ten temat bez sensu bo jak tu Smokosz przytoczył że smoki ogry magowie nie są Orkami.Ale czemu tak wnikać jeju nazwa jest i dajcie spokój innej nie wymyślili,heh. :roll:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 maja 2005 14:42 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Twój post jest jeszcze gorszy. Bo Smoksz napisał ,że ogry,smoki,gobliny to nie orki. I nie da się z tym nie zgodzić. Ty twierdzisz ,że się da hm :lol:

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 maja 2005 18:22 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Właśnie o to chodzi...wiele tematów w tym dziale dotyczyło podobnych spraw - nie interesują cie filozoficzne zagadnienia warcrafta to się nie udzielaj.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 maja 2005 19:25 
Udzielam sie bo widze tu nonsens.Po co nazywać smoki i tak dalej wszystko inaczej jak w grze nazwane to jest orkami to niech tak zostanie.Możesz mówić jak chcesz że Twoja ulubioną rasą jest smoko(sz)-ogro-catapo(catapulta nie jest orkiem, nie ma zielonej gęby :) )-mago-gruntowo-axetrowerowa :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 maja 2005 19:52 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Zaraz ci do odpowiedniego tematu wstawie opis orków. Tutaj przedstawie to krótkoi zwięźle. Orki - złe zielone stworki o niskiej intelignencji (nie licząc przywódców) Tak ,więc w okienku ,w którym wybierasz rasę jest błąd. Smoka nie da się podciągnać pod orka, tak samo ogra. Powinno być tam napisane "Horda". Poza tym one nie zostały tak nazwane. Przeczytaj sobie instrukcje do wara. Orki w war2 to peony i grunty. W War1 byli chyba jeszcze jezdzcy i warlockowie....(zresztą w war3 wrócili).

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 maja 2005 20:24 
Cytuj:
Poza tym na BN jest tylko jedna rasa - orki. I tylko jedna taktyka - lust. A takzę tylko jedna blizzardowa mapa - gow. Zapomnina większość graczy ,że ta gra jest trochę bardziej rozbudowana niż ten 3 częściowy schemat a szkoda.


twój post zmusił mnie do interwencij

ja nie wiem gdzie wy gracie chyba naokgrągło z jakimiś ludźmi gowbojowców. Chciałbym powiedzieć że:
:arrow: Jedna rasa n/c... wiesz ile osób wybiera human też czasami nimi gram
:arrow: lust no tutaj to już poległem: a rush mage war gay war itp. to według ciebie nie są techniki... znam osoby które nie używają lusta gdy walczą z humanami i też sobie radzą
jedna blizzardowa mapa - gow ?? jakies ubogie masz katalogi :lol: bo u mnie jest dużo więcej i często gram pos old foc plots itp.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 maja 2005 20:37 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
pavlos ,ale ja nie gram w warcrafta :D a jak już to często biorę ludzi i gram w HSC = twój post pomylił adresata

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 maja 2005 0:03 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Warcraft: Humans and Orcs <-- taki był tytuł pierwszej części. Tam faktycznie byli tylko ludzie i tylko orkowie. Stąd wzięły się nazwy ras w drugiej części. Głupia dyskusja...

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 maja 2005 10:39 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
mądra

Pavlos vs liquidor : Ja zawsze biore random. Pozatym duzo niubów gra ludźmi :S


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 maja 2005 11:57 
Pavlos napisał(a):
Cytuj:
lust no tutaj to już poległem: a rush mage war[..] .

Racja, w dziale replaye jest gra na gow xrogue z gościem co gral humanami i wygrał :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 10:25 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
yco napisał(a):
Warcraft: Humans and Orcs <-- taki był tytuł pierwszej części. Tam faktycznie byli tylko ludzie i tylko orkowie. Stąd wzięły się nazwy ras w drugiej części. Głupia dyskusja...


Nom a ja dodam ze jak sam blizzard powiedzial, ze war2 to kontynuacja walki orcow z ludzmi... Tutaj jednak jest pytanie ile tych orkow jest w tych "orkach".

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 25 maja 2005 15:22 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Tylko dwa rodzaje. inni pewnie nie przeszli przez portal :wink: . Jednak o ile bez gruntów można grać to bez peonów już nie

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 27 maja 2005 7:54 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Ta...Ale sprawdź w leksykonie co nzaczy słowo "peon". Niewolnik.
Czyli wychodzi na to że orkowie w tym całym zgromadzeniu to darmowa siła robocza -___-


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 maja 2005 7:15 
flamed napisał(a):
pavlos ,ale ja nie gram w warcrafta :D a jak już to często biorę ludzi i gram w HSC = twój post pomylił adresata


sry że tak długo nie pisałem nie miałem czasu, ale

flamed napisał(a):
pavlos ,ale ja nie gram w warcrafta :D a jak już to często biorę ludzi i gram w HSC = twój post pomylił adresata


skoro nie grasz na warcrafta to czego

Cytuj:
Poza tym na BN jest tylko jedna rasa - orki. I tylko jedna taktyka - lust. A takzę tylko jedna blizzardowa mapa - gow. Zapomnina większość graczy ,że ta gra jest trochę bardziej rozbudowana niż ten 3 częściowy schemat a szkoda.


to skąd o tym możesz wiedzieć skoro nawet w to nie grasz n/c nigdy nie widziałem cię na East ani w żadnych grach pro :) no chyba że byłeś smurfem


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 maja 2005 10:21 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
co to strat to bys sie zdziwil jakbys zagral np. ze mna :D monsieur


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 31 maja 2005 14:39 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
'nie gram' nie znaczy 'nie gralem' a granie 'pro' w gry komputerowe mnie nie pociaga :)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 27 cze 2005 15:07 
Ech.
Zastanównym się dalej na temacie orki.
W pierwszej cześci tyklo ludzie walczyli z orkami i był remis.
Żeby orki wygrały trzba było sięgnąć po większy kaliber(smoki, ogry, DK).
Ludzie, którzy normalnie by wygrali z orkami, teraz by nie mieli szans dlatego u ludzi pojawiają się inne rasy(krasnoludy, gryfy).
Może być też tak, że blizzard nie chciał się głowić nad nazwami i żeby kojarzyło się z pierwszą częścią nazwał strony tak jak są :D .


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 27 cze 2005 18:18 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
sojusze innych ras z orkami i ludzmi to chyba nie zadna pomylka taka jest fabula II czesci


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 29 cze 2005 3:35 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
W nazwach ras chodzilo o rase dominujaca. Jak juz mowilem u orkach w budynkach pracuja najepwniej orkowie wiec jest ich tam najwiecej (mimowszystko). To samo tyczy sie ludzi.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 23 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL