Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Wt 23 kwi 2024 20:25

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

W skali 1-10, jak wielka ogarnia Cię żądza mordu, kiedy ktoś ucieka peonami po całej mapie?
1. Zupełnie mnie to nie rusza. 12%  12%  [ 6 ]
2. Przeżyję. 12%  12%  [ 6 ]
3. Trochę mnie to denerwuje. 12%  12%  [ 6 ]
4. Wkurza mnie to. 4%  4%  [ 2 ]
5. Umiarkowana żądza mordu. 2%  2%  [ 1 ]
6. Wyraźnie zauważalna żądza mordu. 4%  4%  [ 2 ]
7. Namacalna żądza mordu. 2%  2%  [ 1 ]
8. Kastracja wystarczy. 8%  8%  [ 4 ]
9. Na pal z nim! 43%  43%  [ 21 ]
Liczba głosów : 49
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So 17 lip 2004 22:27 
Tak, w grze w drużynie powinno się raczej zostać. Po pierwsze, wieżyczki gracza, który odejdzie, nie będą strzelać. Po drugie, graczy, któryś się nie zniszczyło do końca, zawsze trzeba pilnować, a to odwraca uwagę wroga. Poza tym gracz bez bazy i wojska do doglądania może obserwować teren, wroga, szlaki, itd. No i zawsze raźniej. Co innego, kiedy jest 1v1 albo kiedy cała drużyna jest rozwalona, a nie tylko on jeden.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 lip 2004 4:09 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
jak sie gra w teamach to zasze powinno sie grac do konca. Tzn. ja rozumiem honorowo wyjsc gdy zostala nam jedna farma. Ale jesli nam pozwoli przezyc nasz pogromca to ja nigdy sie z miejsca nei ruszam i tak sie powinno robic. A nie jak to kiedys bylo ze jacusss mowil nam raz na chopie co wrogowie maja bo mu wizje dali lol (przyznaje ze go namowilem wtedy ale to przyklad:P )
A sa jeszcze tascy co nie dosc ze thx za obserwowanie nie powiedza to jeszcze bezczelnie sie rozbuduja .

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 18 lip 2004 18:33 
Wiesz, co to do tego, co jest honorowe, to są różne szkoły. Jedna mówi wyjść (poddać się), kiedy już widać, że się przegrało. Druga mówi walczyć do końca. Ale uciekanie peonem po lasach i uprzykrzanie gry zwycięzcy nie pasuje ani tu, ani tu :x Albo jest "gratuluję, wygrałeś" albo idziemy wszyscy pod nóż do ostatniego peasanta (peona).


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 10:24 
dla mnie taki osobnik jest wkurzajacy i im bardziej ucieka tym baredziej angazuje sie zeby go znalezc


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 10:32 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Ja jak dostaje i ktos prosi zebym wyszedl to mowie gg i wychodze i tyle


Ostatnio edytowano Wt 20 lip 2004 11:12 przez Scooby, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 10:48 
:lol: prawidlowo


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 sie 2004 17:54 
a gdzie opcja: "uwielbiam to" ?
gra w w2 dla samego grania już dawno mi się znudziła. natomiast zabawa z noobem, który ucieka peonami może dostarczyć bardzo dużo rozrywki (szczególnie jak taki przeciwnik jest cierpliwy, wytrwały i gadatliwy, bo tylko wtedy mogę go znaleźć, zabudować murem, zbudować milion wieżyczek i pośmiać się z jego głupich tekstów :D ). zatem w kilku słowach: i'm lovin it


Góra
  
 
 Tytuł: odP:..
PostNapisane: Wt 24 sie 2004 18:25 
oddałem głos na opcję namber 2.
Z natury jestem człowiekiem spokojnym.. :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 sie 2004 19:21 
Cytuj:
2v1


BTW slave ja widze ze miales redvilla za ally wiec nie mów ze to byla gra 2v1 bo bez reda napewno bys dostał.

Przyklad enrju poszedł rusha a ja ztowerowalem kamila raka a pavlos duala. Ja bylem tak oslbaiony ze mialem tylko peona farme i hala, a kamil nic. Zrobilem fast expa a enrju zginał a potem ja. Jak pavlos szalał ze 1v2 to sadzilem ze mnie k wezmie.




BTW skoro tak sie chwalicie to ja tyz sie pochawle ;p


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 sie 2004 19:27 
Trzeba się nauczyć grać zespołowo.


Nie ma czym się chwalić. To, że piszesz, że sobie już sam poradzisz i żebym nic nie budował, a potem zdejmujesz ally ze mnie i rozwalasz mnie robiąc screeny na końcu, że niby wygrałeś 3v1?

—_— –_– -_- ☼_☼ ._. seX_seX <<< moja super mordka!


Ostatnio edytowano Wt 24 sie 2004 19:38 przez Kamil_Rak, łącznie edytowano 2 razy

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 sie 2004 19:31 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Mam podobny przyklad.

Mini BGH.

Moj pard NIC nie robil, wyszedl w polowie gry. No dobra, trudno. Gram dalej. 1 koles sie otawerowal tak, ze przez srodek przechodzil co 3 ogr, a o pozadnym rushu mozna bylo tylko pomazyc. Drugi jakos gra, w koncu przegralem. A tamten sie k!@#a smieje ze 1v1 wygral! W takich przypadkach mnie po prostu SZLAG trafia. A jak takiemu 1v1 zaproponujesz to mowi: "Po co, przeciez przed chwila tak wygralem". N/C


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 24 sie 2004 22:11 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Mnie ostatnio redo na smurfie o nerwice o malo nie przyprawil :D. Gramy mini moj pard kompletnie nic nie robi, jego zreszta tez. tylczemy sie a tutaj Hall na srodku [reda oczywiscie] i magami mi jedzie po ograch i po budynkach. Po polgodziny mnie rozwalil. Taktyka choc skuteczn doprowadza do szefskiej pasji:D. Myslalem ze tego kompa przez okno wyrzuce :D:D.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 lis 2004 14:42 
Ja nie reaguje po prostu kontynuuje ejsterminacj :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 lis 2004 15:46 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Ja bym zamymlil na smierc, polamal palce i nadgarstki, mowiac w skrocie oduczyl glupich pomyslow :evil:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 23 lis 2004 16:51 
Taka była opcja 10, ale schrzaniłem i nie dodało. :/


Góra
  
 
 Tytuł: Ja też raz miałem lola
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 15:28 
Taka sytuacja: Gram sobie AYN 2vs2. Pard i ja normalnie walczymy, jedziemy ich jak leci. Jeden wyszedł. Drugi palant się chowa peonem. Zbudowal wieze i zrobil sacrifice peonowi. :twisted: Tak jakoś mi się moje smoki natknęły. :twisted: Znalazłem gnojka smokiem. Ja i pard robimy smoki. Otaczamy wieze tak, że nie atakowały. Mówimy mu: Jak odpowiesz na pytania to masz ally. Odpowiedział na pierwsze. Na drugie już nie. Fajnie się ta wieża paliła :twisted: Zwłaszcza walnięta lustem, d&d, blizzem, gryfem, smokiem, katapem i knightem :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 17:27 
rotfl twoj post jest smieszny ale nie ma sensu. W ogole co to za pomysl wymyslanie quizow zeby fostac ally sry mam inen poglady
po co komu te ally rotfl naucza sie lepiej grac potem goscio ma 10 tysiecy gier a o grze pojecia nie ma


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 17:29 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Pavlos napisał(a):
rotfl twoj post jest smieszny ale nie ma sensu. W ogole co to za pomysl wymyslanie quizow zeby fostac ally sry mam inen poglady
po co komu te ally rotfl naucza sie lepiej grac potem goscio ma 10 tysiecy gier a o grze pojecia nie ma

pavlos
lol
wes sie zastanow
...
to twoj post jest smieszny
i niewiem jak mozna fostac ally, widocznie mamy inen poglady


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 17:29 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
dlaczego odkopujesz wsyzstkie dawno nie aktulane temay ? asdf


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 17:32 
rotfl scooby po twojej pomylce to juz teraz bedziesz szukal bledow u innych w ostach prosze bardzo mowie : DOSTAC ALLY NIE FOSTAC


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 18:09 
Pavlos miałem dużo czasu więc sobie pomęczyłem nuba. I tak by nie dostał ally, :twisted: po prostu chciałem przetestować jego umiejętność logicznego myślenia, bez tego nie może grać w Wara II :twisted:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 20:05 
hehe pomeczyles nooba logicznie sry nie widze tego w swojej wyobrazni nie mam czasu na zabawianie sie z noobami btw. a co ty taki pro juz jestes :) :) :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 31 mar 2005 20:23 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Pavlos napisał(a):
rotfl scooby po twojej pomylce to juz teraz bedziesz szukal bledow u innych w ostach prosze bardzo mowie : DOSTAC ALLY NIE FOSTAC

w postach pavlos w postach :] nie w ostach
a pozatym bede szukał u Ciebie tylko

a dlatego temat był odkopany bo Ritz jest nowym użytkownikiem forum :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 01 kwi 2005 13:36 
dlaczego bedziesz szukal tylko u mnie jezeli ja ci nie dokuczalem wdytorem z neurami ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 01 kwi 2005 13:51 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
bo cię bardzo lubię


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 01 kwi 2005 14:01 
rotfl mam inne upodobania -_- sry...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 01 kwi 2005 14:06 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
kto Cie nauczył tej minki
"-_-" ?
czyżby twój ulubiony przyjaciel heh


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 01 kwi 2005 14:10 
moj najlepszy przyjaciel ?? :) o co ci chodzi jak ty go nawet nie znasz wtf czlowieku nie wiem o co ci chodzi do konca? moze o 2 panach z bne ??


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 01 kwi 2005 14:43 
Pavlos ja pro nie jestem, to na pewno, tylko w miare umiem grać, nie tak super hiper extra full ziom najlepszy na wara :twisted: tylko po prostu taki przeciętniaczek, gram już 8 miesięcy (nie 6) i tego i owego się nauczyłem :wink:


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL