Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pn 29 kwi 2024 1:11

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Liczba postów - epoka
PostNapisane: Cz 30 wrz 2010 15:31 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Myśle że liczby naszych postów jako daty historyczne odwierciedlają stany naszych umysłów

Smokosz - 1540 - renesans u schyłku, pierwsze oznaki pełnego polotu i przepychu baroku, oświecenie i umiłowanie mądrości i piekna

ave tomek - 676 - wczesne średniowiecze - nie nastały jeszcze czasy wielkiej ciemnoty, mnisi zakładają pierwsze klasztory lecz pomimo pewnych wartości intelektualnych panuje ponura aura beznadziei i ascetyzmu

liq - 1336 - średniowiecze w pełni, brutalna walka polityczna i gówno po kolana

andrzej - 1359 - średniowiecze w pełni, wszystkie gałezie wiedzy rozwiniete szczątkowo, jeden wielki burdel, zawierucha a w Hiszpanii szaleją Muhammedy przez co ciemnota ma kontakt w lepiej rozwinietą cywilizacją

Lord_Zabujca - 813 p.n.e - na pozór wszystko mądre i rozwiniete i ale w gruncie rzeczy nie wiadomo o co kaman a czasem wrecz żal.uganda, antyk wydaje sie majestatyczny i czysty ale należy uświadomić sobie że brudasy z krzywymi ryjami srały pod siebie w podmiejskich lasach

Tytus - 946 - wszyscy myśliciele małpują antyk (powtarzane przez tytusa oklepane teksty o sprowadzaniu do poziomu i pokonywania doświadczeniem itp)

Szwagier - 261 - Rzym jest poteżny lecz królują w nim barany (Makrian II, Quietus)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Liczba postów - epoka
PostNapisane: Cz 30 wrz 2010 21:46 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Smokosz - 1544 - spamer
andrzej - 1359 - ...
iq - 1336 - niechciane wiadomości
Lord_Zabujca - 813 - bez komentarza :P

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Liczba postów - epoka
PostNapisane: Pt 01 paź 2010 20:00 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
czemu do Leża Smokosza gupie dziwki przecież sie napracowałem tyle!!!!!!!!!!!!!! chuje!!!!!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Liczba postów - epoka
PostNapisane: So 02 paź 2010 8:00 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Co masz na myśli? To nie jest śmietnik, to jest twój dział, ludzie tutaj też mogą czytać i odpisywać - choc może się boją że ich zbanujesz :lol:.

A czemu tutaj? Cóż, gdyby post napisany był w:
SPAM - w porządku.
Wszystko o Wszystkim - Hmm, niejasne. Ja bym przepuścił, nie wiem jak liq - jakby stamdąd przeniósł to również bym się nie spierał
Wszystko o Warcraft - Podobnie jak wyżej, z tą uwagą że to jest o postach użytkowników forum, nie o samym Warcrafcie, więc sprawa byłaby jeszcze bardziej mulista.
Innym podforum - nie, one są tematyczne, a to nie pasuje do żadnego z tych tematów, zwłaszcza jeśli chodzi o ...
Sprawy Organizacyjne - bo tam tematem przewodnim jest techniczna strona organizacji forum.

Tak więc trafiło tutaj, bo to temat który nijak nie pasował do tego gdzie był założony, z pozostałych miejsc najlepiej pasował do SPAMu, a Leże to twój poddział tego działu. Ale jak chcesz mogę ci go przenieść do SPAMu głównego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Liczba postów - epoka
PostNapisane: So 02 paź 2010 11:23 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
Lord_Zabujca napisał(a):
Co masz na myśli? To nie jest śmietnik, to jest twój dział, ludzie tutaj też mogą czytać i odpisywać - choc może się boją że ich zbanujesz :lol:.

A czemu tutaj? Cóż, gdyby post napisany był w:
SPAM - w porządku.
Wszystko o Wszystkim - Hmm, niejasne. Ja bym przepuścił, nie wiem jak liq - jakby stamdąd przeniósł to również bym się nie spierał
Wszystko o Warcraft - Podobnie jak wyżej, z tą uwagą że to jest o postach użytkowników forum, nie o samym Warcrafcie, więc sprawa byłaby jeszcze bardziej mulista.
Innym podforum - nie, one są tematyczne, a to nie pasuje do żadnego z tych tematów, zwłaszcza jeśli chodzi o ...
Sprawy Organizacyjne - bo tam tematem przewodnim jest techniczna strona organizacji forum.

Tak więc trafiło tutaj, bo to temat który nijak nie pasował do tego gdzie był założony, z pozostałych miejsc najlepiej pasował do SPAMu, a Leże to twój poddział tego działu. Ale jak chcesz mogę ci go przenieść do SPAMu głównego.



a dlaczego moj temat czemu do spamu kurwy polecial do spamu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Liczba postów - epoka
PostNapisane: So 02 paź 2010 13:08 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
No dobra lecz uznałem że to taki dyshonor i pomniejszanie znaczenia tematu bo ekolodzy nie bronili mego starożytnego leża i zrobili przy nim śmietnik i teraz moje leże leży za śmietnikiem, trzeba najpierw przejść przez wysypisko i dopiero wchodzi sie do mego leża a nie jak dawniej, pamietam gdy wokół rósł tysiącletni las i krasne nimfy bansowały przed wejściem a gdy przybył Juliusz Cezar rzekł do strazy swej przybocznej: leża tego starożytnego tknąć nie śmiem pomimo wszystkich mych legionów, bije stąd majestat i groźba śmiertelna dla każdego chujasa, Galie i piekło zdobede lecz tu miecz mój nie siega, nagrywasz? ok, to już wyłącz i spierdalamy bo śmietnik budują


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL