Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Wt 16 kwi 2024 21:16

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: ALL YOUR BASE ARE BELONG TO US !!!!11
PostNapisane: So 16 kwi 2005 19:06 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
W oryginale: ALL YOUR BASE ARE BELONG TO US !!!!11 * X (X - duża liczba naturalna)

Potrzebujemy nieco usprawnić zabezpieczenia żeby nam takie niezbyt sprawne umysłowo Splice więcej podobnych numerów nie robiły (bo się dziad jeden na konto yca włamał, o czym na ukfun nie omieszkał się pochwalić). Inna rzecz że jak ktoś wie jak mu się odpłacić pięknym za nadobne, słucham propozycji.

Acha, przy okazji modkom przydałaby się władza kasowania postów z SB i odbanowywania użytkowników - w razie ponownego ataku zbanowałoby się po prostu tymczasowo przejęte konto. IP ban nie wystarczy - baran i tak łączy się tutaj przez proxy // LZ

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 16 kwi 2005 21:10 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
wiem o tej dziurze, sam juz ją testowałem... ale mi sie po prostu NIE CHCE :/ phpBB to straszne gówno... niestety na nasze nieszczęście Szyszek takie właśnie założył...

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 16 kwi 2005 21:25 
mzoe mi to ktos wytlumaczyc czy oni sie wlamali na wasze konta czy tylko zedytowali SB ? :/ a jak sie wlamali przeciez nie znali hasel lamaczami ?? :/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 16 kwi 2005 22:20 
nie da sie zlamac naszych hasel pavlos... md5


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 16 kwi 2005 23:54 
Smokosz napisał(a):
Take it.

No, you take it.
Also, thank you for giving me this lovely screenshot a mere 4 days after asking for it, in jpg format. I appreciate it a lot.
Since you seem to be bent on claiming I requested it for forum only (and you seem to think your SS of this is the only thing that matters), here you go:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 17 kwi 2005 0:24 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Pavlos napisał(a):
mzoe mi to ktos wytlumaczyc czy oni sie wlamali na wasze konta czy tylko zedytowali SB ? :/ a jak sie wlamali przeciez nie znali hasel lamaczami ?? :/


Haseł nie da się złamać - co innego wykorzystać dziurę w phpBB która pozwoliła im zalogować się na dowolne konto.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL