Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Cz 28 mar 2024 19:26

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: andrzej@backstabber
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 10:59 
Czesc, mam na imie Henio i wlasnie zostalem zbackstabbowany przez pana andrzeja na Gowie.

Wiem, ze to jest andrzej! To nie jest jakis cdap jak ja. On przeciez jest na b.necie od 2 lat wiec wolno mu backstabbowac/wysmiewac/obrazac swoich pardow. To jest alfa i omega, guru. Nie trzeba sie przeciez liczyc z takimi debilami z CDA, mozna ich rozjebac pomimo ze sa twoimi "kolegami" z teamu.

Na pewno znajdzie w was oparcie, a ja znajde u was bluzgi i teksty w stylu "andrzej to jest super gracz i na pewno by cie nie zbackstabbowal, debilu (szmato, kretynie, gownoznajdzie, pierdolo itp. itd.)" albo "znamy andrzeja od dawna, i pewnie ci sie nalezalo (te same slowka, co wyzej)".

Tak, nalezalo mi sie, bo pan andrzej nie chcial zagrac ze mna 1x1 po grze 2x1.

Prosze o lame dla tego chlopca (jesli jeszcze cos takiego jest...). Jesli to forum jest naprawde sprawiedliwe - dostanie ja. Jesli nie - ja dostane.

Zycze milego dnia

~Henio


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 11:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Prawdę mówi :) .
Niestety mogłeś podaćprzy okazji okoliczności.
Juz nie bede mowil ze bylo wczesniej 2v2 ja i gurder vs ty i tony jakistam a ze on nie byl taki wyczesany jak ty to nie znaczy ze mozesz mowic sobie 2v1. Juz nie wspominam jak na czacie mi nie dawales spokoju. A juz na bank nie wspomne o tym ze przed startem powiedziales ze "będzie ładny backstabb". Więc zabezpieczyłem sie hlehle. Sorry stary ale jak jestes debil to debilem pozostaniesz. A to ze ciebie backstabbnalem to prawda. I zrobilbym tak jeszce 14235 razy. Prawda jest ze jestem guru ale na bn gram od 3 lat nie dwoch. Moge osmieszac itd swoich pardow bo jak sa nimi tacy ludzie jak ty trzeba to robic jak najczesciej (poza tym juz nie mowie ze cie nie osmieszalem a ty zreszta nie wydawales sie osmieszony jak mniemam) . Aha jesli chodzi o to co napisales o cda[pach to tez prawda (patrz desc w nicku An4t0l). Tak wiec podsumowujac:
Przypieprzyles sie nie potrzebnie do mnie nie wiadomo za co, wyzywales mnie od newbie i n00bow tudziez dodgerow (ostatnie prawda jest ;P ), zlamiles mowiac ze "bedzie ladny backstabb" i jeszce gdy dostales kopa w dupe ode mnie pieknego to poszedles (za moja prosba :P ) na forum.
Wnosze o lame dla mnie za piekny backstabb :P Zreszta jak widac na ss ;/ . BTW: Guder i scarab moga potwierdzic te jego bzdety na czacie.
I powiedzcie jak tu sie do cdapow nie czepiac :P
ps. Najlepsze bylo jak zaczal mi wywalac ze nie wiem co znaczy skrot "gg" :P
ps.2 czemu nie zrobiles ss z czatu mimo ze prosilem 1242412 razy o to. Hmmmm...
Own3d 1:0 .

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 12:02 
Cytuj:
Juz nie bede mowil ze bylo wczesniej 2v2 ja i gurder vs ty i tony jakistam a ze on nie byl taki wyczesany jak ty to nie znaczy ze mozesz mowic sobie 2v1


Gosc niezle szalal swoimi gruntami. Prawie cie zaatakowal! 2x1

Cytuj:
Juz nie wspominam jak na czacie mi nie dawales spokoju


WIesz dlaczego nie dawalem ci spokoju? Bo jak ostatnio debil zaczales podczas gry mowic (tak z 5 razy) "gg". Tak, to byla naprawde swietna gra, i gdybym jeszcze nie musial 2x1 jechac byloby jeszcze lepiej.

Cytuj:
A juz na bank nie wspomne o tym ze przed startem powiedziales ze "będzie ładny backstabb".


Pomysl troche...

Cytuj:
Sorry stary ale jak jestes debil to debilem pozostaniesz.


Potrafisz czytac? Wlasnie na ten temat mowilem w poprzednim poscie.

Cytuj:
A to ze ciebie backstabbnalem to prawda. I zrobilbym tak jeszce 14235 razy.


Congratz! Musisz byc z siebie dumny.

Cytuj:
Prawda jest ze jestem guru ale na bn gram od 3 lat nie dwoch. Moge osmieszac itd swoich pardow bo jak sa nimi tacy ludzie jak ty trzeba to robic jak najczesciej (poza tym juz nie mowie ze cie nie osmieszalem a ty zreszta nie wydawales sie osmieszony jak mniemam) . Aha jesli chodzi o to co napisales o cda[pach to tez prawda (patrz desc w nicku An4t0l).


Bez komantarza?

Cytuj:
Przypieprzyles sie nie potrzebnie do mnie nie wiadomo za co, wyzywales mnie od newbie i n00bow tudziez dodgerow (ostatnie prawda jest ;P ),


Oj, wiadomo za co. Dodgerem tez jestes. A i newbem smierdzisz.

Cytuj:
zlamiles mowiac ze "bedzie ladny backstabb" i jeszce gdy dostales kopa w dupe ode mnie pieknego to poszedles (za moja prosba Razz ) na forum.


Uzym mozgu... Myslisz, ze to ja cie chcialem zbackstabbowac? Czy powiedzialem "zbackstabbuje cie, debilu jeden"?

Cytuj:
Wnosze o lame dla mnie za piekny backstabb Razz Zreszta jak widac na ss ;/ . BTW: Guder i scarab moga potwierdzic te jego bzdety na czacie.


Wnosze o bana.

Cytuj:
I powiedzcie jak tu sie do cdapow nie czepiac Razz


Po prostu. Jestem z CDA, ale qrwa gram lepiej niz ty. Nie sa mi obce takie rzeczy jak "Kali", na ktorych grywalem gdy mialem 13/14 lat (potem neta nie mialem i mialem 4 letnia dziure w graniu w war2...). Wydaje sie wam, ze jesli gracie 3 lata to jestescie lepsi/fajniejsi/madrzejsi. Nic bardziej mylnego.

Cytuj:
ps. Najlepsze bylo jak zaczal mi wywalac ze nie wiem co znaczy skrot "gg" Razz


Wnioskujac po twoim zachowaniu podczas gry 2x1 moge smialo powiedziec - nie wiesz co to znaczy ani kiedy tego uzywac.

Cytuj:
ps.2 czemu nie zrobiles ss z czatu mimo ze prosilem 1242412 razy o to. Hmmmm...


A co mialem ss'owac? Twoje kretynskie wybryki?

Cytuj:
Own3d 1:0 .


Niech ci bedzie. Teraz sio do piaskownicy.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 12:18 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
nieładnie Andrzej :/

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 12:47 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Dobra cwaniaku jak chcesz sobie robić ze mnie kretyna to proze bardzo ale
Cytuj:
Gosc niezle szalal swoimi gruntami. Prawie cie zaatakowal! 2x1

c00l ale nie wspomne ze gurder rowniez nic nie robil oprocz bronienia sie w bazie. Raz zaatakowal ci expa w ktorym i tak nic nie miales. Brawo oscar, jobl. Przestan pieprzyc ze bylo 2v1. Nikt ci nie kazal grac, nikt cie nie prosil, mogles przecierz wyjsc ale jak pozostales to masz pecha.

Cytuj:
WIesz dlaczego nie dawalem ci spokoju? Bo jak ostatnio debil zaczales podczas gry mowic (tak z 5 razy) "gg". Tak, to byla naprawde swietna gra, i gdybym jeszcze nie musial 2x1 jechac byloby jeszcze lepiej.

Tak jak wyżej.

Cytuj:
Cytat:
A juz na bank nie wspomne o tym ze przed startem powiedziales ze "będzie ładny backstabb".


Pomysl troche...



Cytuj:
WIesz dlaczego nie dawalem ci spokoju? Bo jak ostatnio debil zaczales podczas gry mowic (tak z 5 razy) "gg". Tak, to byla naprawde swietna gra, i gdybym jeszcze nie musial 2x1 jechac byloby jeszcze lepiej.

Pomyśl trochę...





Cytuj:
Cytat:
Sorry stary ale jak jestes debil to debilem pozostaniesz.


Potrafisz czytac? Wlasnie na ten temat mowilem w poprzednim poscie.


Tak? Mówiłeś na temat tego ze jesli jestes debilem to nim pozostaniesz? Aha... Sorry mialem pomyslec...


Cytuj:
Cytat:
A to ze ciebie backstabbnalem to prawda. I zrobilbym tak jeszce 14235 razy.


Congratz! Musisz byc z siebie dumny.

ŻEBYŚ TY K***A WIEDZIAŁ JAK BARDZO



Cytuj:
Oj, wiadomo za co. Dodgerem tez jestes. A i newbem smierdzisz.

Już mówiłem, na czacie, że to prawda więc skoro sam to potwierdziłem to chyba debilstwem jest pisanie to nie sądzisz?


Cytuj:
Uzym mozgu... Myslisz, ze to ja cie chcialem zbackstabbowac? Czy powiedzialem "zbackstabbuje cie, debilu jeden"?

Nie ale jeśli ty użyjesz mózgu to skumkasz czacze i zobaczysz, że napisałem "będzie ładny backstabb". Wnioskując po tym byłem pewien, że backstabb będzie. Nie wymiguj mi sie teraz. Nawet jeśli zartowales to co mnie to obchodzi. Powiedziałeśtak a ja nie skumalem twojego genialnego przeslania, no sorry nie jestem taki geniusz jak ty.


Cytuj:
Wnosze o bana.

Ja również

Cytuj:
Po prostu. Jestem z CDA, ale qrwa gram lepiej niz ty. Nie sa mi obce takie rzeczy jak "Kali", na ktorych grywalem gdy mialem 13/14 lat (potem neta nie mialem i mialem 4 letnia dziure w graniu w war2...). Wydaje sie wam, ze jesli gracie 3 lata to jestescie lepsi/fajniejsi/madrzejsi. Nic bardziej mylnego.


Nie no nie mogę zaraz wykitujęze śmiechu. Najpierw zastanow sie co znaczy skrót cdap. (male zadanie domowe- ja sie dowiem co to takiego "gg" a ty "cdap")



Cytuj:
A co mialem ss'owac? Twoje kretynskie wybryki?


Konkrety proszę. Bo oskarżać to se możesz i wychodzi na to ze osoba trzecia ktora czyta ten post bedzie uwazac ze ja zrobilem to ot tak sobie itp. a tak nie bylo. Poza tym mam swiadkow. Zreszta skoro ss-owales moje kretynskie wybryki w grze mimo ze nie prosilem to czemu mialbys nie ss-owac mniej kretysnkich wybrykow o ktory wielokrotnie prosilem
Cytuj:
Cytat:
Own3d 1:0 .


Niech ci bedzie. Teraz sio do piaskownicy.



Own3d 2:0 chcesz re? To comone do piaskownicy.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 13:17 
po co ta cala awantura?? pomyslcie obaj !! i dajcie juz spokuj
ps. dajcie sobie buzi na zgode^^


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 13:20 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
To już szczyt wszystkiego. Plaga ss z discami została zwalczona, to teraz wpada nam się tutaj z backstabbami?

Henio(aka zdup...) napisał(a):
Na pewno znajdzie w was oparcie, a ja znajde u was bluzgi i teksty w stylu "andrzej to jest super gracz i na pewno by cie nie zbackstabbowal, debilu (szmato, kretynie, gownoznajdzie, pierdolo itp. itd.)" albo "znamy andrzeja od dawna, i pewnie ci sie nalezalo (te same slowka, co wyzej)".


Więc dobrze, zaczynam: "debilu (szmato, kretynie, gownoznajdzie, pierdolo itp. itd.)". I w pełni ci się to należy - wpadłeś tutaj, naobrażałeś wszystkich dookoła, a potem liczysz na to że przychylimy się do twojej prośby dania andrzejowi drugiej co do mocy kary (po banie) za byle głupotę jaką jest backstabb. Potem rzucasz jakiś głodny kawałek "Jesli to forum jest naprawde sprawiedliwe - dostanie ja. Jesli nie - ja dostane". Nie koniec jednak na tym - po poście andrzeja powienieneś już nieco ochłonąć i pomyśleć przed napisaniem odpowiedzi. Ale nie - kontynuujesz zamiast tego swoją idiotyczną kampanię marnując nasz czas i miejsce. Moje gratulacje.

STFU NOOB!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 13:30 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
o jeden glupi backstabb sie klocie.. pnaowie to tylko gra, nikt wam nie kaze ze soba grac omg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 13:51 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ej ja przecierz sie nie pchalem by to tutaj dawac. A moj backstabb byl w pelni uzasadniony i powiedzcie skad moglem wiedziec ze on mnie nie backstabbnie? he? Jesli mi mowi ze bedzie backstabb hmmm... Total bezsens ale co tam ja tam koncze. Obiecalem ze juz na ten temat sie nie wypowiem.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 14:26 
Cytuj:
c00l ale nie wspomne ze gurder rowniez nic nie robil oprocz bronienia sie w bazie. Raz zaatakowal ci expa w ktorym i tak nic nie miales. Brawo oscar, jobl. Przestan pieprzyc ze bylo 2v1. Nikt ci nie kazal grac, nikt cie nie prosil, mogles przecierz wyjsc ale jak pozostales to masz pecha.


Poszedlem w 2 rax rush. Pierwszy atak poszedl bezposrednio na gurdera, dostal outrusha po 2 minutach gry, a potem sie otawerowal. Poszedl w smoki (tylko... zalosne...) i zaatakowal mi expa na 7. Ty w tym czasie zrobiles triala (swoja droga - debilna strata), zaexpowales sie i mnie rozwaliles. Moj pard nic nie robil. To nie bylo 2x1. To bylo 2x2. Teraz juz rozumiem swoj blad.

Cytuj:
Tak? Mówiłeś na temat tego ze jesli jestes debilem to nim pozostaniesz? Aha... Sorry mialem pomyslec...


Szkoda. Jestem debilem. Potrzebujesz chyba udac sie kurs "czytania ze zrozumieniem".

Cytuj:
Nie ale jeśli ty użyjesz mózgu to skumkasz czacze i zobaczysz, że napisałem "będzie ładny backstabb". Wnioskując po tym byłem pewien, że backstabb będzie.


Wiesz... "ladny backstabb" odnosil sie do ciebie... Ze to ty mnie zbackstabbujesz... nie wiem jak to odebrales.

Cytuj:
Konkrety proszę. Bo oskarżać to se możesz


:lol:

Cytuj:
to czemu mialbys nie ss-owac mniej kretysnkich wybrykow o ktory wielokrotnie prosilem


Bo nie jestem tutaj aby robic to, co ty chcesz. Nie widzialem potrzeby robienia ss'ow z durnych bluzgow. Prosta sprawa.

Cytuj:
Więc dobrze, zaczynam: "debilu (szmato, kretynie, gownoznajdzie, pierdolo itp. itd.)"


Dziekuje za uznanie moda. W pelni zasluzyl na swoje stanowisko swoim dojrzalym podejsciem :lol:

Cytuj:
I w pełni ci się to należy - wpadłeś tutaj, naobrażałeś wszystkich dookoła


Konkrety? Ja obrazam? Hahaha. Panie mod - powinien pan uwaznie czytac moje posty.

Cytuj:
a potem liczysz na to że przychylimy się do twojej prośby dania andrzejowi drugiej co do mocy kary (po banie) za byle głupotę jaką jest backstabb.


Oki. Backstabb = glupota. Niech ci bedzie. Gratuluje zdrowego podejscia do sprawy.

Cytuj:
Potem rzucasz jakiś głodny kawałek "Jesli to forum jest naprawde sprawiedliwe - dostanie ja. Jesli nie - ja dostane".


Odnoszac sie do twoich wypowiedzi, wyciagam jeden wniosek - nie jest sprawiedliwe. Poczekamy co powie reszta modow.

Cytuj:
Ale nie - kontynuujesz zamiast tego swoją idiotyczną kampanię marnując nasz czas i miejsce.


Hmm... Zajmuje cenne kolobajty w sql'u... przepraszam. Ale moim zdaniem sa o wiele mniej wartosciowe posty na tym forum. Wiec jesli wywalicie ten watek to powinniscie wywalic pol waszego forum.

Cytuj:
STFU NOOB!


Ohohoho! Powialo groza! Wielki Lord_zabujca, ktorego nikgdy w zyciu nie widzialem na b.necie wyzywa mnie od noobow :( Moze spara 1x1?

Cytuj:
o jeden glupi backstabb sie klocie.. pnaowie to tylko gra, nikt wam nie kaze ze soba grac omg


Kolejny. Backstabb = glupota.

Cytuj:
Ej ja przecierz sie nie pchalem by to tutaj dawac


bo to ty zbackstabbowales... Przestepca nie zglasza sie zwykle na policje zeby go do wiezienia wrzucili...

Cytuj:
A moj backstabb byl w pelni uzasadniony i powiedzcie skad moglem wiedziec ze on mnie nie backstabbnie?


Jestem na 5. Moj pard na 4. Zbacstabbowalem go. Bo skad mialem wiedziec, ze nie uzyje Build Hacka? Zasada ograniczonego zaufania, prawda?

Cytuj:
Obiecalem ze juz na ten temat sie nie wypowiem.


Bo masz przesrane... Latwiej tak uciec od odpowiedzialnosci, prawda? "Nie wypowiem sie i sobie pojde, wiec nic mi nie zrobia".

I tak na marginesie. Gdy kogos backstabbujesz - zrob to pod koniec gry. Przynajmniej nie zepsujesz zabawy innym graczom.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 14:46 
ku**a heniek uspokuj sie!! bedzies ztyle sie o taka glupote rozpisywal?!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 14:56 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
dokladnie... przesadzacie... rozumiem ze andrzej zachowal sie jak idiota, ale po co to ciagnac, jeszcze zagrasz setki gier, nie raz i nie dwa cie zbsuja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 19:00 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 20 sie 2004 11:49
Posty: 57
redvill napisał(a):
dokladnie... przesadzacie... rozumiem ze andrzej zachowal sie jak idiota, ale po co to ciagnac, jeszcze zagrasz setki gier, nie raz i nie dwa cie zbsuja


A w tych sprawach jest dobry shadow[brain] :twisted: ale jego cos juz dawno nie widzialem :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 19:45 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
"andrzej to jest super gracz i na pewno by cie nie zbackstabbowal, debilu (szmato, kretynie, gownoznajdzie, pierdolo itp. itd.)" albo "znamy andrzeja od dawna, i pewnie ci sie nalezalo (te same slowka, co wyzej)".



masz absolutna racje ! szmato kretynie itp. itd. etc. Wspaniale ze chciales sie z nami podzielic swoimi problemami !!! Nie wiem tylko czy wiesz ze to jest forum Warcrafta II (słownie dwa) a nie linia złamanych serc albo "Wybacz mi". Swoją drogą ostatnio coraz wiecej ludzie wyplakuja sie na tym forum z powodu "disca" albo "bs" japier(cenzura obyczajowa). Ojejku zajebiste forum zlamanych serduszek nam tu sie robi,Ojejku ale tu Wieje !!

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 19:46 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Henio(aka zdup...) napisał(a):
Konkrety? Ja obrazam? Hahaha. Panie mod - powinien pan uwaznie czytac moje posty.


Twój problem leży w tym, że je czytam. A może tego tam wcześniej nie było? :arrow:

Cytuj:
Na pewno znajdzie w was oparcie, a ja znajde u was bluzgi i teksty w stylu "andrzej to jest super gracz i na pewno by cie nie zbackstabbowal, debilu (szmato, kretynie, gownoznajdzie, pierdolo itp. itd.)" albo "znamy andrzeja od dawna, i pewnie ci sie nalezalo (te same slowka, co wyzej)".


Nie wiem jak uważają inni, ale według mnie twiedzenie że jesteśmy takimi którzy potrafią tylko być stronniczymi i zbluzgiwać wszystkich tych, którzy się przeciwstawiają "naszym" jest MOCNO obraźliwe.

Cytuj:
Oki. Backstabb = glupota. Niech ci bedzie. Gratuluje zdrowego podejscia do sprawy.


Disc stanowi rzecz o wiele bardziej irytującą, a jest uznawany za niewarty nawet wspominania.

Cytuj:
Odnoszac sie do twoich wypowiedzi, wyciagam jeden wniosek - nie jest sprawiedliwe. Poczekamy co powie reszta modow.


Nie jest sprawiedliwe według twojej definicji sprawiedliwości ("L0L U N00BZ! HE R TEH LAMMER! JASTISS MAST BE DON!! I SEZ SO LOLOLOLOLOLOLOLOL!!!!1!"). Jest sprawiedliwe według tej bardziej ogólnie znanej i akceptowanej (dam sobie spokój z linkowaniem słownika).

Cytuj:
Hmm... Zajmuje cenne kolobajty w sql'u... przepraszam. Ale moim zdaniem sa o wiele mniej wartosciowe posty na tym forum. Wiec jesli wywalicie ten watek to powinniscie wywalic pol waszego forum.


Osobiście to uważam że post zawierający napisane "ROFLz0r" 10 razy z rzędu byłby o wiele bardziej tolerowalny od tego. Dlaczego? Choć równie bezwartościowy, przynajmniej nie byłby (raczej) obraźliwy. No i nie zawierałby 3 screenów.

Cytuj:
Ohohoho! Powialo groza! Wielki Lord_zabujca, ktorego nikgdy w zyciu nie widzialem na b.necie wyzywa mnie od noobow :( Moze spara 1x1?


Ok, ale ja wybieram grę. RA:Aftermatch może być?

Cytuj:
Kolejny. Backstabb = glupota.


Więc go też wyzwij 1x1, a co mr. pr0! A może zamiast tego zastanowisz się czasem czy nie mamy racji?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 21:19 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
Ale problem,lobo jak beckstabuje to jest dobrze i nikt z tego sprawy nie robi. :twisted: :twisted:

_________________
Niech moc będzie z Wami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 22:24 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
jak dla mnie backstabb nie jest ani zły ani dobry. To ,że nie można zaatakować swojego sojusznika to tylko niespisana zasada. Tak samo jak wyrżnięcie w pień robotników. Dostałeś BS'a ? Trudno. Graj dalej. Możesz się zemścić (zniżając się do poziomu tej osoby co ci BS'a dała czyli jak ją wyzywałeś od dupków to też się nim stajesz) ,albo iść dalej i nie przejmować się. Na tym forum są zajerestrowane przynajmniej dwie osoby z którymi się wzajemnie BS'owalem... :)

Odpuście sobie tą kłótnie.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 lut 2005 23:25 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Henio - masz racje, co do tresci, ale forma pozostawia wiele do zyczenia. Oczekujesz, ze ktos Cie poeprze jesli napiszesz posta typu 'wy pieprzone debile ten lamus od was andrzej mnie z bsowal i wszyscy pewniw tak robicie'? Nie sadze.

Andrzej zachowal sie jak lama - fakt, ale mogles napisac to tutaj w kulturalny sposob,zrozumielibysmy, a aandrew dostalby ostrzezenie, a tak niepotrzebnie sobie wrogow robisz.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 24 lut 2005 1:16 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Ja powiem to inaczej. Cieszę się że Henio się odezwał na forum. Nowy głos w dyskusji. Nowe spostrzeżenie na życie!!!
Jednak, tak jak napisał Vaderr Lobo bardzo często zabija "swoich" i nikt nic nie mówi, on rzeczywiście ma rację jak zabija tych gości. Gul mu skacze!!! ( Ja nic nie mówie mimo że tyo nie w moim stylu) Jeżel grasz dobrze, nie kwestionuję tego, to andrzej zrobił błąd, ale oceniając wszytko po opisie mógł to zrobić. Ale nie było to fair. Jeżeli zamkołbyś się w bazie i mimo próśb nie wyszedł do pomocy sam bym cię zabił!!! Tu jest różnica między graczami umiejącymi grać będącymi w porządku a graczmi niewiedzącymi co się dzieje. Ci drudzy wkurzają i niech grają w grach stworzonych dla siebie a nie wchodzą do gry gow good!!!
Z wypowiedzi wydajesz się osobą myślącą (nieważne co inni mówią) i mogłeś się wkurzyć zachowaniem Andrju ale powinieneś też go zrozumieć!!!
Moim zdaniem problem nie jest duży!!! Chyba żeby się powtarzał częściej!!! Warcrafr to świetna zabawa i nie trzeba brać wszystkiego do serca. ( Ja naprzykłd nie jestem pewien czy nie zabiłem kidys andrzeja bo mnie wkurzył, ale teraz juz nigdy bym tego nie zrobił znam jego wartość)
P.S. Jeżeli zbyt zamieszałem to daj znać!!! Żeli

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 24 lut 2005 9:36 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Sorry sapp wiem ze obiecalem ale nie moge...

Cytuj:
Wiesz... "ladny backstabb" odnosil sie do ciebie... Ze to ty mnie zbackstabbujesz... nie wiem jak to odebrales

O qrde. Chcesz mi teraz powiedziec ze chodzilo ci o to ze to ja niby mam ciebie backstabbnac? Po prostu kłamiesz.

Cytuj:
Cytat:
to czemu mialbys nie ss-owac mniej kretysnkich wybrykow o ktory wielokrotnie prosilem


Bo nie jestem tutaj aby robic to, co ty chcesz. Nie widzialem potrzeby robienia ss'ow z durnych bluzgow. Prosta sprawa.

OMG możesz wskazac jakie tam były bluzgi? Bo mi sie przypomina tylko ze wyzwalem ciebie od "filozofow" :) OMG ale bluzg. Nie mowie juz ze ty mnie bluzgales na kazdym kroku. Znowu kłamiesz!!




Cytuj:
Cytat:
A moj backstabb byl w pelni uzasadniony i powiedzcie skad moglem wiedziec ze on mnie nie backstabbnie?


Jestem na 5. Moj pard na 4. Zbacstabbowalem go. Bo skad mialem wiedziec, ze nie uzyje Build Hacka? Zasada ograniczonego zaufania, prawda?

Jak już cytujesz to nie wyciagaj zdan z kontekstu. Po tym zdaniu było nastepne.


Cytuj:
Cytat:
Ej ja przecierz sie nie pchalem by to tutaj dawac


bo to ty zbackstabbowales... Przestepca nie zglasza sie zwykle na policje zeby go do wiezienia wrzucili...

hlehle ale ja mowilem ze jestem backstabber dopdger lama n00b itp. Wiec o co chodzi.


A teraz gwodz programu
Cytuj:
Na pewno znajdzie w was oparcie, a ja znajde u was bluzgi i teksty w stylu "andrzej to jest super gracz i na pewno by cie nie zbackstabbowal, debilu (szmato, kretynie, gownoznajdzie, pierdolo itp. itd.)" albo "znamy andrzeja od dawna, i pewnie ci sie nalezalo (te same slowka, co wyzej)".

Skoro tak twierdziles to po co to napisales :lol: :lol: :lol:

Cytuj:
Jeżel grasz dobrze, nie kwestionuję tego, to andrzej zrobił błąd, ale oceniając wszytko po opisie mógł to zrobić.


Nie tylko mogl ale to zrobil i jak mowilem zrobilbym to jeszce raz.

Cytuj:
Poszedlem w 2 rax rush. Pierwszy atak poszedl bezposrednio na gurdera, dostal outrusha po 2 minutach gry, a potem sie otawerowal. Poszedl w smoki (tylko... zalosne...) i zaatakowal mi expa na 7. Ty w tym czasie zrobiles triala (swoja droga - debilna strata), zaexpowales sie i mnie rozwaliles. Moj pard nic nie robil. To nie bylo 2x1. To bylo 2x2. Teraz juz rozumiem swoj blad.

No wiec tak. Skad wiedziales ze robie triala? Nie robilem go. Skad wiedziales ze gurder poszedl w "zalosne smoki"? Bo zaatakowal cie 2 dragonami? Przecierz to nie swiadczy zxe smoki same budowal. Hmmm MH?



Cytuj:
Cytat:
Obiecalem ze juz na ten temat sie nie wypowiem.


Bo masz przesrane... Latwiej tak uciec od odpowiedzialnosci, prawda? "Nie wypowiem sie i sobie pojde, wiec nic mi nie zrobia".

I tak na marginesie. Gdy kogos backstabbujesz - zrob to pod koniec gry. Przynajmniej nie zepsujesz zabawy innym graczom.


OMG nie widze zebym mial przesrane... Hlehlehle btw: ladna wypowiedz "Gdy kogos backstabbujesz - zrob to pod koniec gry. Przynajmniej nie zepsujesz zabawy innym graczom." Genialna wprost. Jesli zrobiwe to na koncu to jak sadze urozmaice im zabawe?

Cytuj:
Po prostu. Jestem z CDA, ale qrwa gram lepiej niz ty. Nie sa mi obce takie rzeczy jak "Kali", na ktorych grywalem gdy mialem 13/14 lat (potem neta nie mialem i mialem 4 letnia dziure w graniu w war2...). Wydaje sie wam, ze jesli gracie 3 lata to jestescie lepsi/fajniejsi/madrzejsi. Nic bardziej mylnego.

LOL po pierwsze nie wiem co to ma do tematu. Wiem ze sie chciales pochwalic ale kogo to obchodzi. Po drugie ja mowilem ci 1000 razy ze jestes lepszy, pr0, m4st3r, wym14t4cz, itd. wiec znowu nie wiem poco to piszesz ze jestes lepszy skoro to juz mielismty uzgodnione?? Kompleksy?

Poza tym nie wiem czy zauwazykles ja sobie z ciebie robie jaja i naprawde smieje sie jak widze ze gul ci skacze. Hehe dostac od n00ba tower rushem z polowy mapy i potem ten n00b nie chce 1v1. Wiem jak to ludzi wnerwia hehehe.

Podsumowujac. Moze i zrobilem lekki blad backstabbujac ciebie, ale... jesli ja bym tego nie zrobil to ty bys to zrobil mi, jesli bysmy wygrali tamta gre. To wynikalo z twojego zachowania. I naprawde mam w dupie to co ty o tym myslisz bo dla mnie jestes nastepnym nedznym cdapem ktoremu gul skacze i mam rowniez w dupie to ze Ty nazwiesz mnie dodgerem i bs-em.

ps. Dlatego m.in. nie gram z cdapami. Jakbym to zrobil szyszkowi, banzaiowi, pavlosowi, albo kamilowi to oni jeszcze by ie ze mnie smiali :P
A tak troche wyrozumienia dla lam...Henio.
own3d 3:0

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 24 lut 2005 10:28 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Andre: niby wiadomo ze najlepsza obrona jest atak, ale to co zrobiles bylo poprostu idiotyczne. Za reszte "textów" powinniscie dostac po karteczce - zatem obaj dostajecie (zważcie, ze teraz starczy 5 do bana)

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 24 lut 2005 12:43 
Nie bede sie odnosil do wszysktich waszych kretynskich tekstow, bo po prostu mi sie nie chce i nie mam czasu. Ciesze sie, ze admin tego forum wlepil karteczke wspanialemu andrzejowi - jako jedyny zauwazyl problem. Teraz odniose sie do tych najbardziej debilnych spraw...

Cytuj:
Twój problem leży w tym, że je czytam. A może tego tam wcześniej nie było? Arrow


Daj sobie spokoj. Poprosilem cie o konkrety, a nie o kolejna debilna wypowiedz.

Cytuj:
Disc stanowi rzecz o wiele bardziej irytującą, a jest uznawany za niewarty nawet wspominania.


A to dlatego, ze disconnecy najczesciej nie sa spowodowane "wyciagnieciem wtyczki" czy hackiem, a zwyklym przypadkiem... matole. To wasza sprawa, ze nie chcecie publikowac discerow. Mam prawo napisac swoja opinie i to zrobie nie zwracajac uwagi na wasze zasady.

Cytuj:
Nie jest sprawiedliwe według twojej definicji sprawiedliwości


Moja definicja jest prosta - ktos popelnil blad/zbrodnie - musi zostac ukarany. Dzieki Bogu Yco pokazal sprawiedliwosc. Twojego zachowania nie skomentuje

Cytuj:
Ok, ale ja wybieram grę. RA:Aftermatch może być?


:-)

Czytajac posty lorda_zabujcy myslalem, ze jest on odrobine madrzejszy...
Pozwole sobie zacytowac pewna rzecz.

Cytuj:
Warcraft II pol-1 Forum


Nice dodge.

Cytuj:
Więc go też wyzwij 1x1, a co mr. pr0! A może zamiast tego zastanowisz się czasem czy nie mamy racji?


-_-'

Redvill w przeciwienstwie do ciebie nie nazwal mnie "noobem" wiec nie widze potrzby grac z nim 1x1. Znajdujesz w tym pewna wymowke przede mna. Sprytne.

Kretyn :\

Z wypowiedzi krk rozbawila mnie tylko jedna rzecz (reszta to bzdury i spam).

Cytuj:
Swoją drogą ostatnio coraz wiecej ludzie wyplakuja sie na tym forum z powodu "disca" albo "bs" japier(cenzura obyczajowa). Ojejku zajebiste forum zlamanych serduszek nam tu sie robi,Ojejku ale tu Wieje !!


Podsumowujac. Jesli ktos przyjdzie tutaj zraportowac hackera/abusera/lamera to on nie "raportuje" aby przestrzec innych tylko "idzie sie wyplakac". Wiesz, pojechales tym stwierdzeniem wszystkich uzytkownikow tego forum. Gratuluje :lol:

Cytuj:
jak dla mnie backstabb nie jest ani zły ani dobry.


O kur...

Cytuj:
To ,że nie można zaatakować swojego sojusznika to tylko niespisana zasada.


:-)

Cytuj:
Po prostu kłamiesz.


Bedziesz mi mowil czy klamalem czy nie :-) Zalosne.

Cytuj:
Skoro tak twierdziles to po co to napisales Laughing Laughing Laughing


Poniewaz liczylem na pewna doze sprawiedliwosci od adminow.

Cytuj:
No wiec tak. Skad wiedziales ze robie triala? Nie robilem go. Skad wiedziales ze gurder poszedl w "zalosne smoki"? Bo zaatakowal cie 2 dragonami? Przecierz to nie swiadczy zxe smoki same budowal. Hmmm MH?


Zlituuuuuuujcie sie :( Ten to mnie zaraz o Build Hacka i nabijanie zacznie oskarzac :]

Powiedziales mi, ze robiles triala... matole...

Dlaczego sadze, ze gurder poszedl w same smoki? Bo po tym jak dostal outrusha nie widzialem ani jednej jednostki naziemnej tego goscia.

Tak, uzywam MH.

Dalej mi sie nie chce pisac. Wasze łargłumenty mnie powalily.

Szkoda, ze ja tez dostalem karteczke. Ale coz... przeciez jestem chamem. Chamem, bo nie toleruje glupoty.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 24 lut 2005 13:09 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Ojej. Do momentu przeczytania twojego postu myślałem, że mimo iż jesteś... dziwny to mimo wsyzstko mniej więcej myślisz ale teraz to zmiażdżyłeś.

Pozwolisz, że także z kontekstu pare zdań wyciągne.
Cytuj:
Nie bede sie odnosil do wszysktich waszych kretynskich tekstow, bo po prostu mi sie nie chce

Cytuj:
Poprosilem cie o konkrety, a nie o kolejna debilna wypowiedz.

Cytuj:
zwyklym przypadkiem... matole.

Cytuj:
Kretyn :\

Cytuj:
O kur...

Cytuj:
Powiedziales mi, ze robiles triala... matole...

Cytuj:
Ale coz... przeciez jestem chamem. Chamem, bo nie toleruje glupoty.

HLEHLEHLE a teraz cytat z poprzednich postow henia:
Cytuj:
Konkrety? Ja obrazam? Hahaha. Panie mod - powinien pan uwaznie czytac moje posty.
hlehlehle :P

Teraz dalsza część:
Cytuj:
Mam prawo napisac swoja opinie i to zrobie nie zwracajac uwagi na wasze zasady.

Więc nie dziw się, że dostałeś kartkę.
Cytuj:
Moja definicja jest prosta - ktos popelnil blad/zbrodnie - musi zostac ukarany.

Racja dlatego dostałeś kartkę ;D

Cytuj:
Cytat:

Ok, ale ja wybieram grę. RA:Aftermatch może być?





Czytajac posty lorda_zabujcy myslalem, ze jest on odrobine madrzejszy...
Pozwole sobie zacytowac pewna rzecz.

Cytat:
Warcraft II pol-1 Forum


Nice dodge.

Hmm... gdzie napisałeś, że chcesz z nim 1v1 w war2??? A przyokazji wspaniała riposta:
Cytuj:
Redvill w przeciwienstwie do ciebie nie nazwal mnie "noobem" wiec nie widze potrzby grac z nim 1x1. Znajdujesz w tym pewna wymowke przede mna. Sprytne.
:P To sięnazywa dopiero dodge. Nawet odmówić z klasą nie potrafisz :lol: :lol: .
Cytuj:
Bedziesz mi mowil czy klamalem czy nie Zalosne.
:lol: a co sam to powiesz? Pomyśl zanim coś napiszesz.

Cytuj:
Cytat:
Skoro tak twierdziles to po co to napisales Laughing Laughing Laughing


Poniewaz liczylem na pewna doze sprawiedliwosci od adminow.

Hehehe przeczysz sam sobie.


Cytuj:
Zlituuuuuuujcie sie Ten to mnie zaraz o Build Hacka i nabijanie zacznie oskarzac :]

Powiedziales mi, ze robiles triala... matole...

Dlaczego sadze, ze gurder poszedl w same smoki? Bo po tym jak dostal outrusha nie widzialem ani jednej jednostki naziemnej tego goscia.

Hmmmm... Domyślam się, że chodzi o moment w grze kiedy przypadkowo napisałem do wszystkich zamiast do allies "robie triala". No cóż kłamałem. Gurder zaś miał smoczków 116 i skrył je w mojej bazie, żeby potem całą chmarą na ciebie pójść. Więc nie mów, że jego taktyka była żałosna. Poza tym nie oskarżam ciebie (jakbys znal troche gramatyki to bys skapowal) o build hacka. Jak juz to przypuszczalem uzycie map hacka.

Co do mnie to ja się nie obrażam za karteczkę. Nawet powinienem podzękować za to, że nikt mnie przy tym nie wyzywał :P. No cóż należało mi się ale warto było buheehhe :) .
Own3d 4:0

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 24 lut 2005 14:33 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Backstabb to kurewstwo, ale niczym nie uzasadniony jest kurewstwem x 2. Andrew, nie widzę racjonalnych powodów, dla jakich miałbyś robić ten bs. Kompromitacja Andrew, kompromitacja...
Można bsować przeciwnika, jeśli np:
-buduje u Ciebie w bazie
-nic nie robi całą grę, a przez niego nie możesz załatwić szybciej przeciwnika (np chop)
-przeciwnik sam Cie zbsował
Ale tylko dlatego, że napisał, że szykuje się bs?? Bez kitu...

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 24 lut 2005 14:41 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Henio(aka zdup...) napisał(a):
Daj sobie spokoj. Poprosilem cie o konkrety, a nie o kolejna debilna wypowiedz.


Niedorozwój umysłowy :?
Cytat który podałem po :arrow: + wyjaśnienie to RACZEJ jest konkret baranie!

Cytuj:
A to dlatego, ze disconnecy najczesciej nie sa spowodowane "wyciagnieciem wtyczki" czy hackiem, a zwyklym przypadkiem... matole.


To nic nie zmienia... kretynie. Dorzucam jeszcze jedną kartkę.


Cytuj:
Czytajac posty lorda_zabujcy myslalem, ze jest on odrobine madrzejszy...
Pozwole sobie zacytowac pewna rzecz.

Cytuj:
Warcraft II pol-1 Forum


Nice dodge.


Co byś teraz nie napisał jesteś nie znającym żadnych forumowych reguł postępowania n00bkiem. Napisałem gdzieś że nie umiesz grać? Nie. Czy coś to zmienia? Nie. Czy mnie to w ogóle obchodzi? NIE.

"Jesteś idiotą. To co piszesz jest obraźliwe dla wszystkich dookoła i nie ma najmniejszego sensu."
"1x1 albo DODŻ!!!!!!"

STFU NOOB!

Cytuj:
-_-'

Redvill w przeciwienstwie do ciebie nie nazwal mnie "noobem" wiec nie widze potrzby grac z nim 1x1. Znajdujesz w tym pewna wymowke przede mna. Sprytne.

Kretyn :\


Bezmózgi baran. Wnioskuję o bana, ale to tylko z troski o twoje dobro - jak nie będziesz pisał to może na chwilę przestaniesz się coraz bardziej pogrążać.

Cytuj:
Poniewaz liczylem na pewna doze sprawiedliwosci od adminow.


Masz już 2 kartki i kandydaturę na bana. Póki co sprawiedliwości staje się zadość.

Cytuj:
Szkoda, ze ja tez dostalem karteczke. Ale coz... przeciez jestem chamem. Chamem, bo nie toleruje glupoty.


Widzisz, i tu leży twój problem. Gdy człowiek sam się nie akceptuje, to zaczyna wyprawiać naprawdę dziwne rzeczy.


Jak obiecałem - druga kartka.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 24 lut 2005 14:49 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Za co ta druga kartka dla Henia? Chyba nie za wyzwiska?

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 24 lut 2005 14:51 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
Lord - moderator nie miesza sie w konflikty - powinien je gasic, zachować zimna krew. Moge zrozumiec emocje Henia a nawet andrzeja. Twoich - absolutnie nie. W postach powyżej wyrazonych jest kilka opinii, z których przynajmniej część jednoznacznie ocenia postawe andrzeja jako niewlasciwa. Moderator powinien zachowywac sie obiektywnie.. a juz napewno przyzwoicie.

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 24 lut 2005 15:02 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Lord za przeproszeniem ale z takim rozumowaniem to powinnes i sobie dac kartke za to :
Cytuj:
Niedorozwój umysłowy Confused
Cytat który podałem po Arrow + wyjaśnienie to RACZEJ jest konkret baranie!

i za to
Cytuj:
... kretynie

I pewnie za to
Cytuj:
Bezmózgi baran.

Z tego co widze to raczej na poczatku gosc nic do Ciebie nie miał to Ty zaczołes to wojne ogniową


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 24 lut 2005 15:31 
Ten temat jest tak zjebany że przeczytałem tylko pierwszy post henia, i mu przyznaje racje... Andrzej:) no wiesz, wstydz się
BTW: sam tak robie

Proponuje 2x lame dla tych panów za taką "cytatową" wojne -> NIENAWIDZE TEGO LOL, co to ma cholera być że gosc napisze 100 cytatów podważajacyh kogos zdania a w odp widze 1000 cytatów. Lol spadać mi stąd.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 24 lut 2005 15:40 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
State14 napisał(a):
Z tego co widze to raczej na poczatku gosc nic do Ciebie nie miał to Ty zaczołes to wojne ogniową


Widocznie słabo patrzysz. Od początku:

Henio napisał(a):
Na pewno znajdzie w was oparcie, a ja znajde u was bluzgi i teksty w stylu "andrzej to jest super gracz i na pewno by cie nie zbackstabbowal, debilu (szmato, kretynie, gownoznajdzie, pierdolo itp. itd.)" albo "znamy andrzeja od dawna, i pewnie ci sie nalezalo (te same slowka, co wyzej)".


Lord napisał(a):
Więc dobrze, zaczynam: "debilu (szmato, kretynie, gownoznajdzie, pierdolo itp. itd.)". I w pełni ci się to należy - wpadłeś tutaj, naobrażałeś wszystkich dookoła, a potem liczysz na to że przychylimy się do twojej prośby dania andrzejowi drugiej co do mocy kary (po banie) za byle głupotę jaką jest backstabb.(...) STFU NOOB!


Henio napisał(a):
Konkrety? Ja obrazam? Hahaha. Panie mod - powinien pan uwaznie czytac moje posty.


Lord napisał(a):
Twój problem leży w tym, że je czytam. A może tego tam wcześniej nie było? :arrow:

(tutaj wstawiony cytat nr.1)

Nie wiem jak uważają inni, ale według mnie twiedzenie że jesteśmy takimi którzy potrafią tylko być stronniczymi i zbluzgiwać wszystkich tych, którzy się przeciwstawiają "naszym" jest MOCNO obraźliwe.


Henio napisał(a):
Daj sobie spokoj. Poprosilem cie o konkrety, a nie o kolejna debilna wypowiedz.


W istocie, to ja tutaj podżegałem do wojny. A co do twoich wyrwanych z kontekstu cytatów - zaatakowany ma prawo do obrony. Przyjrzyj się przy odpowiedzi na co one padają.

AA(UR)-Ypeeh napisał(a):
Za co ta druga kartka dla Henia? Chyba nie za wyzwiska?


Między innymi za nie.

lasttry napisał(a):
Moderator powinien zachowywac sie obiektywnie..


Zarzuty oceniłem za niewarte uwagi, ale nie za to dostał kartkę. Kartkę dostał za robienie tutaj bajzlu i bluzganie naokoło, i to w dodatku już po tym jak wcześniej yco wstawił po karteczce jemu i andrzejowi.

M-o-G(FriM) napisał(a):
Ten temat jest (...) zjebany


W zasadzie racja. I dlatego też ten temat od teraz jest zamknięty.


Jak ktoś ma zamiar zaraz wyskoczyć z "OMG WOLNOŚĆ SŁOWA LOL!!!" przypominam o istnieniu Spam Board`u.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL