Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Cz 18 kwi 2024 22:59

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: M.a.s.t.e.r-ds aka crazy-peon (?)
PostNapisane: So 19 lut 2005 18:46 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
Bo to fajna historia była... Na moim super tajnym nicku "Taurenka" grałem sobie wczoraj kilka gier. Wtem spostrzegłem kolesia M.a.s.t.e.r-DS o super statach 32-0-10 no i pomyślałem sobie, żeby nabić mu jakiegoś lossa. Ja chce 1 vs 1, on mówi, że pball. No to może bgh? No i tu się zgodził, ale on zakłada. Wyglądało to tak (rys lol33). Myślę sobie - żadnym fixed mnie na bgh nie pojedzie! Ale zaraz się zdziwiłem, koleś pojechał mnie 2 razy :D Wydało mi się to dziwne, wkońcu do ułomków na bgh nie należę. Sprawdziłem mapę i wszystko było jasne :) (zobaczcie sobie, naprawde warto!). Ale jako, że dowodów było wciąż mało, postanowiłem zrobić repka :) Fajny motyw, jak cała wroga baza boi się mojego herosa!! NIe wiem, który w hierarchii klanu DS jest ten m.a.s.t.e.r (pewnie master :D ), ale okrył swój klan hańbą!
Pamiętajcie! Nic nie ukryje się przed Ypeehem :D

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 19 lut 2005 19:38 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
taaaaaa... ale przynajmniej nie byla to mapa na której nie można wygrać (jak ta pamiętna Jaruczka)

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lut 2005 2:10 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Hehe! Widziałem podobną mapę już wcześniej (różniła się tylko tym że wyjścia ze slotów były zamurowane - nie mam już jej bo nazwę miała identyczną jak dobra mapa i została nadpisana)! Ale w jeszcze śmieszniejszej sytuacji.

Gdy zdarzy mi się zobaczyć lecące procenty to natychmiast leci alt+tab i sprawdzam świeżo ściąganą mapkę (raz na jakiś czas zdarza mi się o tym zapomnieć - zgodnie z prawami Murphiego zwykle to właśnie wtedy wpadają mi na dysk te "najciekawsze" :P ). Wpadam do gry i widzę że się ściąga mapa. Rach ciach, patrzę na nią i widzę że szanse Away wydają się być nieco sztucznie zaniżone :lol:. Oczywiście, fixed order. No postanowiłem zrobić pełną dokumentację i wstawić ją na forum. Najpierw ss z rozpoczęcia gry (2vs2 było) i jedziemy. Co się działo dalej?

A to było tak - zaczynam ze swoim peonem w lewym dolnym rogu. Uznaję że i tak zależy mi tylko na pstryknięciu ss z "błyskawicznej rozbudowy", więc nawet nie buduję halla, tylko od razu wio tym moim jednym peonkiem do przeciwników. Poszedł pierwszy mur. Poszedł drugi mur. Biegnę dalej, z palcem gotowym do w każdej chwili zrobienia zrzutu. Biegnę, biegnę.... i w końcu dobiegam do jednego halla i paru farm :wink:. Nie myśląc wiele (właściwie to wcale, ale co tam :lol: ) rzuciłem peona do budowy halla na najbliższym przejściu wroga do złota i zaczynam się zastanawiać - WTF?! Mapa ustawiona, fixed order włączone, a tu wszystko zupełnie tak jakby gra była uczciwa. Hall został wreszcie zburzony, ale udało mi się zwiać jakimś peonem, odbudować się (wróg najwyraźniej nie wierzył że będę w stanie - ja w sumie po tym numerze na początku też nie :wink: ) i jakoś to wygrać, ale to inna historia. Co się jednak okazało - idiota który zakładał grę nie był nawet świadomy tego że gra na oszukanej mapie - po prostu zawsze miał włączone "one peon", nawet gdy puszczał "fixed order" :lol:. Gdy do tego doszedłem to mnie tak zamurowało że uznałem że przy tym poziomie umysłowym to nie ma sensu nawet próbować mu tego wyjaśniać :P :lol:



Tak jeszcze w kwestii ciekawych map - zamieszczam jedną z tych na których się przejechałem (nazywała się nieco inaczej, no i była to jedyna gra w danym momencie, to wszedłem - to był już tak zwany overkill :lol: )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lut 2005 11:51 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Rozegrałem z tym cwaniakiem dzisiaj partyjkę. Na jakiejś łośnej mapie wprawdzie, ale innych przecież nie gra. Śmieszny gość - typowy PR0XXoR. Mapa - każdy ma na początku fortressa, kilka farm i peonów. Startuje ona bez zasad. Gdy jego ally (który zakładał tą grę) poszedł od razu w all-air (cóż za zaskoczenie) zaczął wrzeszczeć "NO AIR! Air is for the noobs! You noob!". W tym czasie wielkiemu pr0 ulepszała się już trzecia wieżyczka postawiona bezczelnie na środku peon line :lol:. Gdy peony zaczęły ginąć padły tylko bluzgi i ruszyły do akcji produkowane przez niego masowo grunty :lol: :lol: :lol:. Następną rzeczą jaką dostał było 9 zlustowanych ogrów, które wpadły do bazy i ją praktycznie zmiotły. Co na to nasz "mistrzunio"? "Lust? NO LUST!" :lol: :lol: :lol:. Gdy dostał odpowiednią do sytuacji odpowiedź (coś w okolicach "fuck off and die!") zaraz zmienił ton i przeskoczył na "I watch" :lol: :lol:. Mnie to nie ruszyło, gdyż uznałem że pewnie gdzieś zaszył peona i się odbuduje w czasie tego "watchowania". I miałem rację - peon w istocie się znalazł gdy niszczyłem bazę jego sojusznika :lol: :lol: :lol:. Rzucił coś wtedy nie po angielsku i wyszedł.

Teh MASTER!!!1!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 20 lut 2005 12:08 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
o choliiiiraaa tez bed emusial z nim zagrac :) . Ja z pr0xami lubie grac bo wtedy wiele sie uczysz :D .

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 14:17 
Crazy peon hakował my graliśmy i jeszcze Z Axe on bez scouta postawił cannona za expem Axa.Nie mam nic ss repka ale Axe może Wam powiedzieć.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 14:20 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Po co takie cos zamieszczasz wogle, skoro nie masz dowodow?

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 14:51 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
hehe jakby axe sam nie hackowal :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 16:06 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Ale axe to wyrocznia, Bog, on zawsze ma racje i zawsze mowi prawde. Jest nieomylny i najlepszy na swiecie w Warcrafta 2. Dlatego jego slowo to wiecej niz 100000 screenshotow i replayow :roll:

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 16:33 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Buehehehehehehe dobrze Szyszek ujete, bardzo dobrze. Axe wyznaje zasade, ze jego racja jest mojsza niz twojsza, jego jest najmojsza :lol: :lol: :lol:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 17:02 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
zapowiada sie na to ze juz niedlugo powstanie nowa wiara "axenizm"
kurde naprawde on potrafi ludzia naprzewracac w glowie a potem robic sobie z nich jaja


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 17:16 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Mowiac jezykiem gwiezdnych wojen, moc wywiera duzy wplyw na slabe umysly :lol:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 17:21 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
axe to Imperator lol za jego sprawa ludzie przechodza na ciemna strone mocy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 17:47 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
To kto bedzie Lukiem Skywalkerem :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 17:49 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
nie no moze przesadzilem on jest za pusty jak na imperatora on moze byc jabą pewnie nawet podobny ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 18:22 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Skonczmy gadac na temat tego gwizdka pizdka, kady dobrze wie jaki on jest. Chyba ze ktos zaczyna swoje przygody na BN, to niech wczesniej zapozna sie, zeby nie wpadl w gowno.

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 18:41 
Grałem z nim ale nie Chakował !! I dobrze gra


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 19:29 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
weź idź stąd już... a najlepiej na http://www.pawelk.boo.pl/forum/

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 18 maja 2005 20:48 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Tak , tam nikt sie nie będzie ciebie czepial... Możesz pisać co chcesz, świetne forum tylko ma 1 wadę - nie uzyskasz odpowiedzi. Ale to przecież drobnostka..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 1:38 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
tutankhamun napisał(a):
Crazy peon hakował my graliśmy i jeszcze Z Axe on bez scouta postawił cannona za expem Axa.Nie mam nic ss repka ale Axe może Wam powiedzieć.

Muehehehe Buehehehe! Rewelacja! Nie ma to jak post poprawiający humor :) Axe może wam powiedzieć - oh yeah! szybko szybko, szukamy axa i się pytamy, niech potwierdzi. On napewno nas nie oszuka, jest taki prawdomówny, szczery i uczciwy. Buehhehehe... Mam wrażenie, że odgrzebiemy w tym wątku trupa :)

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 7:16 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Axe to jest KTOŚ. Jesli jeden z jego kompanow mowi ze on ma racje to ma racje :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 14:54 
Mam Go w friend lista i rzadko gramy bo rzadko jest.Ale powiedział racje bo Crazy_Peon chakował w naszej grze.Czy ktoś z Was postawił kiedyś wieże na początku gry, bez scouta


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 14:56 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
no ja nie raz albo trafisz albo nie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 15:01 
To dziwne, po tym jak eXit_axetrower powiedział że chakuje on sie nawet nie bronił.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 15:05 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
nie mowie ze nie hackuje wiele osob hackuje w tym np axethrower ja czasami nawet poproszony o ss poprostu przyznaje sie do tego ze hackowalem mimo ze wcale tego nie robilem
gosc sie cieszy i a ja i tak wiem swoje


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 15:07 
Mnie tylko raz podejrzano o chaki.A nie dwa razy raz to Vr-szwagier na iron o SS a drugi GBC_cerberus razem z GBC_hercules posądzili mnie o Build HAka po tym jak ich pokonałem 1v2 bo droplo mi parda :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 15:13 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
ah juz myslalem ze napiszesz herkules przez "ch" zawiodlem sie na tobie :(

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 15:16 
Ale on ma takiego nika :!:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 15:20 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 14 sty 2005 9:57
Posty: 280
Lokalizacja: Warszawa
mam kilka repkow z irona ze wiesz gdzie ja mam peony moje scinaja drewno i tam biegniesz gruntami czy to nie dziwne??? a moze domsyl??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 19 maja 2005 16:09 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Hacki Hacki Hacki. Mnie to slowo juz po prostu smieszy. Tyle razy cdapy mowily mi ze hackuje ze teraz po prostu sam mowie ze jestem hackerem :D . Nawet jak nie pytaja. Mam swoich friendsownajelpszych ktorzy wiedza ze ja nie hackuje a ja wiem ze oni nei hackuja. Czasami ktos z nich spyta o ss. Nieobrazam sie ale jest mi troche zal, chociaz z drugiej strony rozumiem ich. A wierza bez scouta hehe. Mialem gdzie repa fajnego gdzies skitranego gdzie gralem 1v1 z 6 watcherami na gow i zatawerowalem kolesia za pierwszy razem mimo ze bylismy na koncu mapy. I co hack? Szczescie to szczescie. Jakby ktos mnie posadzil o hack to bym powiedzial ze to prawda :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL