Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Wt 16 kwi 2024 18:00

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Co sądzisz o nabijaniu ladderków?
Nie rusza mnie to 24%  24%  [ 9 ]
Troche mnie to irytuje 22%  22%  [ 8 ]
Denerwuje mnie to 5%  5%  [ 2 ]
Nie toleruje tego 49%  49%  [ 18 ]
Liczba głosów : 37
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 wrz 2004 19:52 
Pavlos napisał(a):
ale na jakiej grze mam staty lukac ? SC W2bn ?


Na W2bn wejdz w ladderze w most game played numery z ratingiem 0 to :
7;33-38;107;230-232;663. Z tego co widac sa to sztucznie nabite 0, zwalszcza ze maja same discy.
Na ironie tez jest pare ale juz mi nieche szukac, 2 najblizsze to 14 i 992.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 wrz 2004 21:48 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
a teraz wyobrazcie sobie takiego kolesia ktory ma rating 0 na ladderze/ironie i wygrywa z kolesiem ktory ma rating 9999 :) (swoja droga gratulowalbym glupoty tego drugiego)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 wrz 2004 21:54 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
A teraz wyobrazcie sobie takiego gościa jak Firedrag-AKOSS jest "niebieski"ponabijał sobie punktów i się cieszy.A grałem z nim i jeszcze jednym na mini 2v1 to im złoiłem dupsko.Po co to nabijać?Żeby się tylko ośmieszyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 wrz 2004 21:57 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
zeby jakis stacker typu shadow brain, dagobert itp. widzac staty od razu wzial go do swojego teamu albo przynajmniej nie zbanowal. :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 06 wrz 2004 22:33 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
I o to chodzi Andrew, o to chodzi :D. A mnie bawi jeszcze to, że nooby z nabitymi ladderami mają w desach napisane "no ladder" lol. W sumie zagrałem 9 ladderków, 4-4-1. A widuje na Pol-1 kolesi, co polegną ze mną na każdej mapce (oprócz pballi i catz&ratz) i mają staty 2x-x-y. Śmieszy mnie to strasznie.

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 wrz 2004 15:07 
Cytuj:
2x-x-y


A nie 2x-0.5x-x? :D :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 wrz 2004 19:57 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
arcy napisał(a):
A grałem z nim i jeszcze jednym na mini 2v1 to im złoiłem dupsk

yyy ale innaczej sie gra mini a irona / laddera gralam z kolesiem co mnie pokonal na zwyklym gow'ie a potem przegral laddera


Nie no arcy dobila mnie niezrozumialosc twojego postu.
Ty wez zdecyduj sie czy ty facet jestes czy baba bo co to ma byc "gralem", "zloilem" i co to ma byc
Cytuj:
yyy ale innaczej sie gra mini a irona / laddera gralam z kolesiem co mnie pokonal na zwyklym gow'ie a potem przegral laddera


gratuluje tylko co to ma do tego mini ?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 wrz 2004 21:16 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
arcy napisał(a):
A grałem z nim i jeszcze jednym na mini 2v1 to im złoiłem dupsk

yyy ale innaczej sie gra mini a irona / laddera gralam z kolesiem co mnie pokonal na zwyklym gow'ie a potem przegral laddera


arcy uzywaj QUOTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

powinno byc tak

Vader napisał(a):
A grałem z nim i jeszcze jednym na mini 2v1 to im złoiłem dupsk

yyy ale innaczej sie gra mini a irona / laddera gralam z kolesiem co mnie pokonal na zwyklym gow'ie a potem przegral laddera


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 wrz 2004 21:21 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
omg :) hehehe nizle to wyszlo :P Ale gdyby nie poprawka Yca to nic bym nie kumal dalej z tego postu :P Ale qrde czy to naprawde wielki problem nacisnac quote?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 07 wrz 2004 21:54 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
chevalier napisał(a):
Cytuj:
2x-x-y


A nie 2x-0.5x-x? :D :lol:


Założenie w przypadku takiego gracza jest: y>x, więc na Twoją wersję mogę się zgodzić :P

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 08 wrz 2004 21:05 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
Tutaj macie tego gościa co pisałem o nim wyżej.
Czy on myśli,że jemu ktoś uwierzy,iż te punkty uzyskał w "normalny"sposób?Przecież to jest śmiech i jeszcze ten desk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: i no ladder,no iron!! :twisted: :twisted: :twisted: i jeszcze pewnie discer,popatrzcie ile ma disców!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 11 wrz 2004 16:11 
A ja ostatnio zauważyłem niejakiego szawagierpl. -_-
Jest to straszny nabijacz więc kiedy zaproponowałem mu 1v1 na Ladderze (żemy dostał nauczkę!) odmówił mi. Wtedy zapytałem czy może zechciałby free wina i się zgodził. Graliśmy więc i zrobiłem mu niezły pwange Axethrowerami i gość chciał żebym mu zostawił jedną farmę i wyszedł... Kiedy została mu już osatnia farma to zapytałem gościa ile masz lat i odpowiedział mi, że 14. Napisałem mu także, że jest naiwnym nabijaczem wysadzając jego Pig Farmę Sapperem...
Tak się skończyła nasza przygoda (ale ona jeszcze była młoda O_o?) i dostał gość nauczkę, że się nie nabija Ladderów z pewnymi głupimi kolesiami którzy zakładają nowe konta i szybko nabijają 10 winów i potem przegrywają specjalnie Laddery Albo może był to WinBot, albo może (LOL?) sam pobił mój rekord na Ironie czy Ladderze?? -_-
Zapewne teraz gość będzie chciał szybko odzyskać punkty... nielegalnie! :)

Albo raz jakiś CDAp napisał sobie w opisie, że do końca wakacji wejdzie na top #50 w Ladderze... oczywiście nabijając... Gees! Chcą uzyskać sławę bez cieżkiej roboty i harówki... :(


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 12 wrz 2004 8:43 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
LOL wuahaha slyszalem ta historie juz wczoraj :D
Tak do konca wakacji top 50 :D hehe to tak jak firedrag-akoss DO KONCA TYGODNIA BEDE MIAL 1200 na ladderze :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 17 sty 2005 16:01 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 14 sty 2005 9:57
Posty: 280
Lokalizacja: Warszawa
[quote="Kamil_Rak"]A ja ostatnio zauważyłem niejakiego szawagierpl. -_-
Jest to straszny nabijacz więc kiedy zaproponowałem mu 1v1 na Ladderze (żemy dostał nauczkę!) odmówił mi. Wtedy zapytałem czy może zechciałby free wina i się zgodził. Graliśmy więc i zrobiłem mu niezły pwange Axethrowerami i gość chciał żebym mu zostawił jedną farmę i wyszedł... Kiedy została mu już osatnia farma to zapytałem gościa ile masz lat i odpowiedział mi, że 14. Napisałem mu także, że jest naiwnym nabijaczem wysadzając jego Pig Farmę Sapperem...
Tak się skończyła nasza przygoda (ale ona jeszcze była młoda O_o?) i dostał gość nauczkę, że się nie nabija Ladderów z pewnymi głupimi kolesiami którzy zakładają nowe konta i szybko nabijają 10 winów i potem przegrywają specjalnie Laddery Albo może był to WinBot, albo może (LOL?) sam pobił mój rekord na Ironie czy Ladderze?? -_-
Zapewne teraz gość będzie chciał szybko odzyskać punkty... nielegalnie! :)

hehe nigdy nie bylem staterem gdybym bel to dlaczego gralem z b.b-tyson(aka deatwing.). przyczepcie sie do niego anie do mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 19 sty 2005 6:50 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Zrob tak z aXe jeszcze :lol: On tez ma ladnie natluczone :x i po drodze repa nagraj bo byc moze jak nie bedzie dawal rady to cos moze odwalic :twisted:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 19 sty 2005 17:13 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Prawda jest taka ze laddery sie gra by wygrac bardziej niz normalne gry. Niestety mało kto robi to uczciwie. Przez co ladder jest sztucznie zawyzany. Kiedys by byc na 1000 miejscu potrzeba bylo niewiele ponad 1050pkt. teraz 1090 :P . Poza tym wiele korzysta z tego ze nikt ich bazy nie widzi i wlacza hacki. Dlatego przestałem je grać. A jak gram to z repkiem i ss na poczatku chce

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 19 sty 2005 17:29 
Tytus napisał(a):
Zrob tak z aXe jeszcze :lol: On tez ma ladnie natluczone :x i po drodze repa nagraj bo byc moze jak nie bedzie dawal rady to cos moze odwalic :twisted:


Już był taki temat. Pod nickiem Gul_dan dostał w dupsko i -30 pkt :P
Zostałem nazwany hakerem :wink:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 19 sty 2005 17:55 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 14 sty 2005 9:57
Posty: 280
Lokalizacja: Warszawa
to wejdz sobie na westa tam by byc 1000 rank trzeba miec 1220 ratingu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 19 sty 2005 18:26 
na w2 jest okolo 5 kolesi z raitingiem 0 i drugie tyle z raitingiem 1


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 sty 2005 9:22 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
:P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 sty 2005 11:36 
szkoda ze tyko to co chciales screenem ujeles ale co tam aa miales dac jeszcze to jak przyznaje sie ze mam maphacka itd i smoki w hallu buduje ktore maja 9999zycia no i ze win botem?(nieiwem jak sie to pisze)nabilem sobie wszystkie wina a wszystkie lose to gry z toba


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 sty 2005 12:33 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
dla mnie screeny z chata to zaden dowód, sam nieraz robilem sobie jaja z kumplami i pieprzylismyo hackach... i co by bylo jakby nam ktos SS wtedy zrobil? LuL

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 sty 2005 12:38 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Ta lista mnie trochę śmieszy. Nie jest się w stanie pamietać z kim się grało laddery jak ma się ich już dużo a normlanych gier jeszcze więcej.
Ze mna Letys przegrał ,ale co z tego? Niesłuszne oskarżenia :?

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 sty 2005 13:39 
wiecie ja mu pisalem wszystko co chcial uslyszec bo chcialem zeby sie od...... odemnie i zebym mial spokoj no i z tego fakt taki ze mam maphack itd nie chce mi sie znowu wymieniac kazdy wie o czym mowie
ja tam moge byc i hackerem i kim on sobie jeszcze wymysli bo mi to naprawde zwisa tylko po co ten przydupas scoobiego sirmarilion[wr] sie wtracal ciagle i mial cos na moj temat do powiedzenia to ja niemwiem jak ja go nawet nieznam i niewiem czy on kiedykolwiek ze mna cokolwiek gral


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 30 sty 2005 13:03 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 18:02
Posty: 80
Lokalizacja: Żywiec
Letys nie rozwalaj mnie idz do fire draga, wtracalem sie... Wierze ci sam uczciwie zdobyles to 1200, po prostu miales farta ze wogole nie przegrywales,a irona wygrales z??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 30 sty 2005 14:39 
triss[dkm]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 30 sty 2005 15:31 
Nie mozna zaprzeczyc ze scooby nabijal. ssy pozyskane od anonimowego goscia z B.N :) czeba byc solidarnym


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 30 sty 2005 17:03 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Zyzio napisał(a):
Nie mozna zaprzeczyc ze scooby nabijal. ssy pozyskane od anonimowego goscia z B.N :) czeba byc solidarnym


Good job, Driada! Teraz pewnie tez powiesz, ze to Banzai-bug albo ktos ci konto ukradl.... Pfffffffffff......

ZALOSNE!!!!

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 30 sty 2005 17:10 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
I taka lama dla nas turniej robi ?? :evil:

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL