Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Cz 28 mar 2024 12:21

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: krk4fun ekhm aka bolek1994 ,isucklight
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 12:39 
n/c. wystarczy popatrzec


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 12:40 
cd


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 12:50 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Krk?
Wypowiedz sie.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 13:15 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
No prosze :shock: Co prawda, jestem od jakiegos czasu eksternistycznie na BN, ale czegos takiego bym sie nie spodziewal :?

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 13:16 
Offline
Medium Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 26 cze 2006 19:11
Posty: 23
Lokalizacja: Szczecin
hmmm no brzydziutko:/


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 13:22 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
A mnie coś nie pasuje w tych ss-ach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 13:28 
Offline
Medium Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 26 cze 2006 19:11
Posty: 23
Lokalizacja: Szczecin
mnie sie wydaje, ze to jest proba zemszczenia sie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 13:33 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Scarab napisał(a):
A mnie coś nie pasuje w tych ss-ach.


Mi też. Jak dla mnie o wiele bardziej prawdopodobna jest próba wrobienia krk - wszystkie te ss są zrobione w krótkim przedziale czasowym, a przyjrzyjcie się dokładnie pierwszemu i zrozumiecie moje wątpliwości.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 13:39 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
Tak w ogóle, to gdyby ktoś miał hackować, to kto by to robił przy zeppelinie? O.o


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 13:42 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Jeśli miałoby to być hack4hack, czy jak to dzisiaj dzieci zwą, to wykonujący taki manewr zrobiłby to. Krk wcześniej publicznie powiedział że uważa lolq (pod aliasem howl) za hackera.

Pierwszy ss, w połączeniu z drugim, zdradzają jednak o wiele poważniejsze problemy niż tylko "wisiał tu zepp".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 15:53 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
to jest spoof.
ostatnie 1v1 na gow gralem chyba z szyszka.
moze byłem akurat w innym gowie kiedy to robił, nie wiem.
to nie jest w ogole moj styl mowienia..
Cytuj:
krk4fun ekhm aka bolek1994 ,isucklight

to nie sa moje nicki.
Wszystkie moje nicki jakie pamietam:
krk4fun,sucklikehell,marilynmonroe,ks_kreksos,tomek1,no.5,number5,mrcuddlybear,jahschild,crytodie i te robione wspolnie z rocky'm , 2OO5,sebastian1989.
nie wiem jak to wyjasnic, ale to naprawde nie jestem ja na tych screenach...
w sumie nie gram juz w warcrafta a jak juz wejde na BN to zeby pograc z przyjaciolmi ktorzy wiedza ze nie hackuje i na pewno nie wierza tym ssom.
Niemniej szkoda byłoby okryc sie hanba.
Niemniej jednak nie wiedzialem ze jestesm taki slawny zeby mnie spoofowac.
Moge tylko dac slowo ze nie hackuje, kazdy z was juz z robi z tym co bedzie chcial i uwazal za stosowne.

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 15:56 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
krk napisał(a):
nie wiem jak to wyjasnic, ale to naprawde nie jestem ja na tych screenach...


Ja wiem. I to dobrze. Zrobiłem małą analizę nad publikacją której się zastanawiam i póki co rozsyłam pojedyńcze kopie. Podeślę ci jedną.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 15:58 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
dodam tylko ze te ssy wygladaj bardzo jakby byly ustawione.
Po 1 zwroccie uwage ze koles ciagnie zloto z jednej kopalni i ma wyzbierane 34k.
Nie da sie zabankowac takiej kasy ciagnac zloto z jednej kopalni,robiac przy tym jednostki i jadac dualla 7/8.

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 16:00 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Sprawdź PW krk. Jazda na "ja nie hackuję, wierzcie mi, znacie mnie" jest może szybsza, ale gdzie jej do skuteczności zimnej, logicznej analizy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 16:32 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 28 paź 2004 18:50
Posty: 254
krk napisał(a):
to jest spoof.
ostatnie 1v1 na gow gralem chyba z szyszka.
moze byłem akurat w innym gowie kiedy to robił, nie wiem.
to nie jest w ogole moj styl mowienia..
Cytuj:
krk4fun ekhm aka bolek1994 ,isucklight

to nie sa moje nicki.
Wszystkie moje nicki jakie pamietam:
krk4fun,sucklikehell,marilynmonroe,ks_kreksos,tomek1,no.5,number5,mrcuddlybear,jahschild,crytodie i te robione wspolnie z rocky'm , 2OO5,sebastian1989.
nie wiem jak to wyjasnic, ale to naprawde nie jestem ja na tych screenach...
w sumie nie gram juz w warcrafta a jak juz wejde na BN to zeby pograc z przyjaciolmi ktorzy wiedza ze nie hackuje i na pewno nie wierza tym ssom.
Niemniej szkoda byłoby okryc sie hanba.
Niemniej jednak nie wiedzialem ze jestesm taki slawny zeby mnie spoofowac.
Moge tylko dac slowo ze nie hackuje, kazdy z was juz z robi z tym co bedzie chcial i uwazal za stosowne.

czysty

_________________
Betsson Voodoo Gaming


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 17:01 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Hmm... ja też wątpie w autentyczność tych screenów. Grałem nie raz z krk'em i teksty jakie widzimy na ss-ach jakoś mi doń nie pasują. I zgodze się - wszystko wygląda na ustawione. Do tego wpiszcie sobie na Europie "/stats mietekpolska" - nie wiem jak Wam, ale mi nie znalazło kogoś takiego. I w ogóle gdzie ten gracz jest na screenie i liście alliance? Możliwe, że skorzystano tu z pewnego sposobu na wrabianie graczy opisanego w temacie o Howlu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 17:04 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
ostatnia gre gralem 3 dni temu, pardowalem ypeehowi troche wtedy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 17:09 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Dostałem dość pozytywnych odpowiedzi aby dać temu zielone światło. Pszem państwa, rzut oka Zabujcy na sprawę:

I. Mowa wstępna
Jak wiadomo mówienie że ktoś zgłaszający hackera sam jest oszustem to spore stwierdzenie, które lepiej mieć czym podeprzeć. Chciałbym więc przeprowadzić tutaj małą analizę mającą na celu wykazanie, że moje wątpliwości mają uzasadnienie w rzeczywistości, a nie są jedynie wymysłem klasy "OMG TO KRK PRZECIE, KŁAMIESZ WIĘC NOOBIE!"

II. Czy to co tu widać to jest prawdziwa gra?

0. Mapa
Łatwo stwierdzić że gra się toczy na GOW BNE.

1. Resurse
a) [ss1-7] olej - 4700 oleju. Na GOW nie ma plam oleju, a defaultowa jego ilość na tej mapie to 1000. Ergo, gra toczyłaby się na max ustawienia resursów, dając stan poczatkowy złota 10000.
b) [ss7] złoto - na ostatnim ss widać że gracz robiący go ma dokładnie 37590 złota, a jedyna kopalnia z której korzysta na poprzednich ss (i z miażdżacym prawdopodobieństwem przez resztę gry), leży. Jako że na GOWach kopalnia ma 60k daje to wraz ze złotem początkowym 70k. Wydano więc 70k - 37590 = 32410 (z pewnymi wahaniami za bonus od holda i fortecy). Teraz spójrzmy na minimapkę:
Obrazek
Bardzo ładnie rozbudowana baza, 5 zeppelinów, kilka jednostek naziemnych przy kopalniach... To kosztuje. Coś dziwnie mało kasy poszło więc na wojsko jak na prawdziwą grę, i to już na takim stopniu zaawansowania że TAKĄ bazę się ma i że zdążyło się już kopalnię wyczyścić.
c) [ss1], [ss4] złoto, drewno, żarcie - co by nie powiedzieć, krk jest graczem doświadczonym. Powodzenia w akumulacji 30k złota (na dalszych ss ma się już obronę "a mi się nie chciało dalej grać, bo on haczy") w grze z doświadczonym graczem, w dodatku bez expa. W dodatku ciekawą tu mamy ekonomię akumulującą tak wiele złota, a tak mało drewna. A właściwie, jak widać na różnicy surowców pomiędzy ss1 a ss4 (na którym to ciągle masz peony chodzące do kopalni, więc nie zmienia się stosunek wydobyte złoto/drewno), na każde wydobyte 5k złota wydobywałeś 750 sztuk drewna. Idealnie wyliczone pod produkcję samych li tylko ogrów, ale niewiele więcej - a na pewno nie na rozbudowę bazy. Poza tym, sprawa żarcia. 37/41? 5 zeppelinów, 7 zwiadowców przy kopalniach. Reszta (25) akurat na populację peonów zdolną do zwiększania surowców w takim stopniu jak na ss. Gdzie armia? I gdzie w ogóle miejsce na armię? Jest przecież tylko 4 wolnego żarcia.
Obrazek
Obrazek

2. Kontrola mapy
Pomarańczowy: tyle kasy, kończąca się kopalnia, mnóstwo wolnych miejsc i żadnego expa? Interesujące...

3. Wojska
Ciekawym elementem na ss jest to, że na żadnym z ss, poza 5, nie widać wojska ani wież, pomimo tego że widzimy główną bazę i expa żółtego. Jedyne jednostki wojskowe jakie widzimy to ogry, i to wyprodukowane dopiero po zbudowaniu altara.

III. Haxx0r?

1. Motywy
Krk ma pewną reputację, więc możliwym motywem do użycia hacków byłaby raczej zemsta tudzież chęć pokazania jak to jest grać z hackerem (krk nazwał nim wcześniej lolq, grającego pod aliasem howl) niż chęć wygranej za wszelką cenę.

2. Wątpliwości
Krk. Hacker. Na swoim głównym koncie. Grając przeciwko "Mietekpolska". Tia...
Inna rzecz że niby axe też miał reputację...

IV. F0rg3rz0r?

1. Motywy
Odegranie się na krk za jakiś wcześniejszy incydent - czy to na kanale, czy bycie najmocniej popierającym tezę o hackerstwie lolq członkiem naszego forum.

2. Środki
Tutaj możemy podziękować Avenger_owi za uświadomienie i pokazanie wszystkim krok po kroku jak to zrobić, aby podrobić zasadniczo wszystkie dowody:
Obrazek
Parę faktów, o których powiem w następnym punkcie, wskazuje w mojej ocenie na to, że lolq kierował się tamtym tematem przy robieniu 7 dostarczonych tutaj ss.

3. Inkryminujące i podejrzane fakty z dostarczonego materiału
- Prawdziwość gry jest podejrzana, jak pokazano w II.
- Na ss wszystko jest umieszczone dziwnie tak, aby wykluczyć wątpliwości. Na przykład - przy wszystkich miejscach gdzie mógłby być ukryty hall są zwiadowcy. A w tym 5 zeppelinów! Tylko mały problem tu się pojawia, a mianowicie wyprodukowanie i rozmieszczenie tego wszystkiego, jak i rozbudowa bazy do widocznego poziomu, trochę trwa. Tymczasem po tak długim czasie krk ciągle miałby holda, i nawet ulepszania nie zaczął. Hmm...
- Hackowanie pod zeppelinem, poprzedzone jeszcze komentarzem.
- Resurse mówią o czasie. A co takiego? A to, że ss były robione dziwnie z doskoku. Jedna partia, chwila zastanowienia/sprawdzenia czegoś, kolejna partia itd. Pomiędzy ss1 a ss7 "mija" 6k złota i 3k drewna (a o wydobyciu drewna mówiłem wcześniej), i pada kopalnia. Jest to dość nietypowo długi odstęp czasu przy łapaniu hackera. Wygląda poza tym to tak, jakby ktoś chciał spełnić wymagania prawdziwości postawione przez kogo innego, jak na przykład przeze mnie i innych w temacie o hackowaniu howla.
- Najdziwniejsze jednak w tym wszystkim jest jedno. Spójrzmy jeszcze raz na ss1:
Obrazek

Teraz porównajmy go z ss2:
Obrazek

Widać? Jak się przyjrzeć, to widać.

Jak ktoś jednak nie wie na co patrzyć, proszę spojrzeć na ss2 TERAZ:
Obrazek

I znów ss1, tym razem z zaznaczonym na co trzeba zwrócić uwagę (punkt zaczepienia strzałki nieistotny, tylko to co wskazuje):
Obrazek

Na pierwszym ss budowa altara nawet nie została rozpoczęta, a mimo to medium lolq już wiedział że zaraz się hacki zaczną i już ss zaczął robić! Wyjaśnienia na to są 3:
a) wyjątkowy zbieg okoliczności (ha!)
b) lolq ma zdolności parapsychiczne (ha!)
c) cała rzecz jest ukartowana

Nie muszę teraz chyba mówić że sam mocno obstawiam c. Ach, gdyby ktoś próbował wyjaśnić ten paradoks "ale co jak zasięg wzroku zeppa tam nie sięgał", to niech zauważy te dwie rzeczy:
a) Na minimapce na ss1 jasno widać że sięgał
b) Jeśli by nie sięgał, to skąd by lolq miał wiedzieć o budowie altara? A wtedy ciągle ten argument stoi.

V. Mowa kończąca
Nie jestem pewien czy upublicznienie tej analizy jest koniecznie dobrym pomysłem - tak jak temat o howlu, tak i ona może stanowić kopalnię złota dla chcących wrabiać innych graczy w przyszłości. Skoro jednak czytasz to zdanie, najprawdopodobniej przynajmniej ograniczone grono dostało do niej dostęp - jeśli więc ktokolwiek z tego ograniczonego grona ma wątpliwości co do słuszności mojego wywodu, niech je zgłosi i zostaną rozpatrzone. A tymczasem sądzę że skutecznie wykazałem iż nie można brać oskarżeń lolq pod adresem krk na poważnie. Dziękuję za czytanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 17:20 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
LZ jak zwykle niczego nie przeoczył. Ja nie mam już wątpliwości, IMO to zemsta głupiego dzieciaka, w dodatku zemsta bezpodstawna. I wykonana dość nie ciekawie (chociaż nawet gdyby była taka, że sam kardynał Richelieu by się jej nie powstydził LZ i tak by wszystko wiedział, prawda? :lol:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 17:40 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Dobrze, zrobiłeś, że wstawiłeś tą analize. Może i ktoś będzie teraz próbował wrobić inną osobę (sam chwile pomyślałem 'jak to zrobić by było idealnie') ale to teraz to jest za bardzo czasochłonne. Wątpie by ktoś się odważył. Chyba, że się kompletnie nudzi i ma b. dobry powód by się na kimś mścić. (jak Grunt na nas...)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 17:48 
dziwne ze takiej analizy nikt nie przeprowadzil w moim przypadku, oczywiscie ktos tez bardzo sprytnie mnie wkrecil gdyz akurat gdy te ssy wskoczyly na forum bylem na 4 dniowym wyjezdzie... skoro bolek to nie krk... to ktos inny z tego forum, kto nie lubi szwagra
do admina: ciekawym pomyslem bylo by porownanie ip uzytkownika stachu z innymi...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 18:01 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
Moze niedlugo sie domyslicie, po co zostala ukartowana ta prowokacja. W przypadku Howla zostal on orzeczony hackerem bez /whois'a oraz bez dokladnej analizy screenow. Sam krk nazwal Howla 'pajacem' i bez wahania nazwal go hackerem, z kolei w przypadku krk sytuacja zostala przemyslana i przeanalizowana.
WNIOSEK #1: zanim kogos oskarżycie - pomyslcie.
WNIOSEK #2: na tym forum panuje ciekawe pojecie sprawiedliwosci.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 18:09 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Moze niedlugo sie domyslicie, po co zostala ukartowana ta prowokacja.


Inside info? Czyżbyśmy natrafili na krk4fun z tych ss?

@lolq, Avenger_
Yadayadayada. Wpadliście, a przynajmniej jeden z was wpadł, i teraz próbujecie wywrócić kota ogonem ("to nie była zemsta, to była prowokacja") i strzelacie jakieś głodne kawałki jak "na tym forum panuje ciekawe pojecie sprawiedliwosci" - co to w ogóle ma znaczyć? Jak dla mnie dla lolq karteczka i permaban za podrabianie dowodów i oczernianie niewinnych graczy, ale dam mu się jeszcze wypowiedzieć. Może powie on lub ktoś coś sensownego na jego obronę.

Cytuj:
Dobrze, zrobiłeś, że wstawiłeś tą analize. Może i ktoś będzie teraz próbował wrobić inną osobę (sam chwile pomyślałem 'jak to zrobić by było idealnie') ale to teraz to jest za bardzo czasochłonne.


Ja się martwię że niechcący pokazałem jakie błędy można robić wrabiając kogoś, i jedyne co osiągnę to lepszej jakości wrobienia następnym razem. Ale cóż, teraz niewiele na to poradzę.


Ostatnio edytowano Cz 29 cze 2006 18:12 przez Lord_Zabujca, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 18:11 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
LZ jak zawsze z naukową dedukcją wykazał błędy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 18:14 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Ach, jeszcze jedno:

lolq napisał(a):
do admina: ciekawym pomyslem bylo by porownanie ip uzytkownika stachu z innymi...


Do tego wystarczy moderator. I DSL'a ma ze zmiennym IP. A skoro już o IP mowa, dobrze że mi przypomniałeś. Twoje jest identyczne z tym Avengera_ - szkoda że nie popatrzyłem na to wcześniej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 18:30 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
LZ jesli uwazasz ze to MY bylismy nie w porzadku tylko dlatego ze pozwolilismy ci spojrzec na te SS'y z innej perspektywy to ja dziekuję. Kto zwrocil uwage ze na SSach stacha mial on 22/25 i mial forta? NIKT.
I co sie za to dostaje ?? [w przypadku lolq'a - zolta karteczke] pozostaje machnac reka i zyczyc ci krzyza na droge.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 18:35 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
Przypomina mi się pewna sytuacja gdy jeszcze pracowałem w projektach pewnej grupy do WarCrafta 3.

Byly dwie grupy, moja i oczywiście konkurencyjna. Było tworzenie, konkurencja, ogólny wyścig zbrojeń. Mógłbym powiedzieć że kilka razy doszło do solidnych spięć. Nagle przyszedł on, ten, który dziwnym trafem chciał podchwycić nasze prace. Owy człowieczek spamował forum raz po raz, podszywał się pod inne osoby, aż w końcu odkryliśmy podobne IP jednego z konkurencyjnego obozu, i tego samego spamera. Oczywiście to samo.

I zastanawia mnie czy tu nie jest inaczej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 18:37 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
I zastanawia mnie czy tu nie jest tak samo*


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 18:38 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Uważajcie żeby was czasem drzwi w dupy nie klapły jak będziecie wychodzić. W tamtym temacie lolq nawet nie spróbował się bronić dyskusją (a jak sobie przypomnisz ja wytknąłem tam parę niedociągnięć i powiedziałem tylko że jest "podejrzany"), tylko od razu sfingował dowody na hackowanie krk, a gdy zaliczył wielką wpadkę zaczęło się "taka to sprawiedliwość?", "to była prowokacja, nie zemsta" (ciekawe że wymierzona akurat w krk, do którego macie żal że was zwyzywał [OMG ktoś mnie obraził na t3h intr4n3ts, ja mu pokażę]) i "powinniście nam być wdzięczni". Nie macie najwyraźniej pojęcia jak to jest z łapaniem hackerów, nie umiecie się zachować - KYSZ!


Ostatnio edytowano Cz 29 cze 2006 18:42 przez Lord_Zabujca, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 29 cze 2006 18:42 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Może zamiast bana to lame jako avantarka? Nikt dawno jej nie dostał. A oni bardziej zasłużyli na nią niż na bana (bo to ostatnie najczęściej dajemy za bluzgi)

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL