Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 29 mar 2024 6:03

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ] 

Czy zablokowac dostep do forum kamil_rakowi?
Tak 55%  55%  [ 6 ]
Nie 45%  45%  [ 5 ]
Liczba głosów : 11
Autor Wiadomość
 Tytuł: Kamil_rak is hiding something?
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 8:42 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Wczoraj zagralem 1v1 z panem kamilem_hackiem na Forest Trial. Jest to bardzo duza mapa, dlatego zdziwilo mnie to ze kamil znalazl mnie po 2 minutach. Wciskam pauze i prosze o screenshota. Kamus wylacza pauze. To ja znowu wlaczam i kaze mu ss'a zrobic. Znowu wylacza. Nie zrobil. Wychodze z gry.

Na chacie proponowal mi re, tym razem ze screenshotem. Nie sadzicie ze to troche zalosne? Kamil, jestes do dupy. Jesli cie prosze o ss'a to masz go zrobic bez gadania. Powody?

1)Udowodniono, ze hackowales
2)znalazles mnie po 2 minutach gry

Straciles jedyna szanse na gre 1v1 ze mna. I pewnie nie tylko ze mna.

Tutaj daje linka do forum ukfun, gdzie ruho takze probuje wymusic screenshota od tej lamy.

http://www.war2.ukfun.com/cgi-bin/ib/ikonboard.cgi?s=40fcc94f74c7ffff;act=ST;f=4;t=121

Dodaje takze ankiete: Czy zbanowac na ip tego lamusa?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kamil_rak is hiding something?
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 10:30 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Mnie tak wczoraj Banzai szybko znalazl ale nawet niemyslalem zeby wziasc SS :lol: ale robcie co chcecie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 12:37 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
a wiesz gdzie on wogole byl ? bo jak obok ciebie to nie ma nic dziwnego mogl tez wyslac na poczatku peona by postawic gdzie indziej townhalla.a 2minuty to mozna plansze przejsc w ta i spowrotem kilka razy :) ... chyba ze jak cie znalazl to od razu z ogrami i z lustem

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 12:39 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Tu nie chodzi o samo znalezienie, ale o to ze nie chcial zrobic screenshota. Jak zawsze...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 14:05 
sam nie wiem co myslec o kamilku i banzaiu po prostu dziwne rzeczy znimi sie dzieja kloca sie na forach a potem graja ze soba?:P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 16:53 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Pavlos napisał(a):
sam nie wiem co myslec o kamilku i banzaiu po prostu dziwne rzeczy znimi sie dzieja kloca sie na forach a potem graja ze soba?:P


Choroba psychiczna? ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 17:12 
u kogo ?:P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 17:45 
LOL

Pffff... Szyszek... Żałosne.
To, że Cię znalazłem a byłeś obok to nie musiałeś wychodzić z gry... (bałeś się juz pewnie, że przegrasz).
Byłem obok Ciebie i zrobiłem scout.
Nie bawię się w głupie screeny bez powodu.
Jak bym znalazł szyszkiowi expa gdzieś zaraz po wybudowaniu, albo Tower Rush bez scoutu to tak. A nie o głupoty płakać o screeny.
Dlatego nie daję screenów jak ktoś płacze o byle co.

Moja szansa 1v1 z Tobą? Pfff... Nie muszę grać.

WOGÓLE ZOBACZCIE TERAZ NA DZIAŁ HACKING/ABUSING TAM ZNAJDZIECIE COŚ CIEKAWEGO!!!


Góra
  
 
 Tytuł: "Nie oceniaj ksiazki po okladce"
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 18:24 
A kiedys tzn. jak wchodzilem dopiero na bne to czulem do niego respekt jak widzialem jego staty.A tera...szkoda gadac.
PS.Szyszek hacerem dobre sobie najwyzej sprawdzal mozliwe hacki zeby wiedziec czy ktos hacuje czy nie.
PS.2Do tej pory niechcialem brac udzialu w ankiecie ale tera chetnie wezme.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 18:27 
jasne uwazam ze kamil mial racje jezeli chodzi o szyszka to teraz wszystko jasne jak sie uzywa hackow to ejstes juz przewrazliwiony na nie no nie ?:P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 18:30 
LOL LOL LOL

Gość sobie szukał hacków, wysyłał je, gadał o nich jaki najlepszy albo jak kogoś rozwalić czy coś takiego...
ŻEBY SPRAWDZIĆ KTO HACKUJE?!?!
Eee? Ale LOL... :)
Jesteś pewnie nowy na BN...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 18:34 
:lol: szkola axa wpadles szyszek?:P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 18:43 
sun napisał(a):
ehh slyszalem o tych podejrzeniach, ciekaw jestem skad macie ta pewnosc ze szyszek hackuje co? naskakujcie na kogo chcecie, ale tu nie widze dowodow. .... n/c


NO TO WEJDZ POD TAMTEN DZIAL I ZALOGUJ SEI NA FORUM I ZOBACZ W DZIALE w2 TAM SA NIEZBITE DOWODY


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 18:55 
Mowię też, że zdziwiła mnie jego wiedza o hackach na WarCraft II BNE przedtym jak zobaczyłem tamte forum dla hackerów.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 19:12 
OK... To ja też tak się wypowiem.
Szyszek hackuje.
Reszta mnie nie interesuję. :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 19:30 
Powiem jedno: takie odmawianie SS jest bardzo podejrzane. Zwłaszcza jak się odmawia w jednej grze, a potem oferuje grę z SS-em.

Może Kamil hackuje, może nie. Ja tego nie wiem na 100%. Radzi sobie w grze, nawet bez hacków - co do tego nie ma wątpliwości. Grałem z nim i przeciw niemu parę razy... nie jest to drugi himself, ale żaden z niego cienki bolek.

Tylko to wszystko jest dziwne. Cholernie dziwne. Jak dla mnie, to zbyt dziwne. Zaczynam mieć tego dosyć.

Na tamtym forum Szyszek ma wyraźnie napisane, że to, że tam się wypowiada, nie oznacza, że sam hackuje. Wierzyć można albo nie, ale wyraźnie się odciął od lamerstwa, które tam przychodzi, żeby hacki dostać.

SpelCast, jednakże, który prowadzi tamto forum, jest znanym "hackerem" - bo, jak yco zauważył, jak można hackerem nazwać lamę, która tylko WarCrapa załadować umie? Ja bym się z takim nie zadawał, to fakt... Ale to jeszcze nie znaczy, że każdy, kto tam się wypowiada, ma coś z hackowaniem wspólnego.

Nie wiem, jak Wy, ale ja potrzebuję mocnych dowodów i jednoznacznych sytuacji, żeby kogoś uznać za hackera. Screen z hallem i temple, replay z budowaniem "na czarnym", "znajdowanie" ekspów, przechwytywanie skradających się grupek magów albo saperów... przygotowywanie obrony, kiedy ktoś nie powinien wiedzieć, skąd atak idzie... Na takim forum, powiedzmy, chwalenie się wygraną z użyciem WarCrapa.

Odmowa zrobienia screenshota stawia człowieka pod znakiem zapytania. Jeżeli ktoś uważa, że to głupota i nie musi robić, nie powinien mieć pretensji, że zostanie uznany na hackera. Taka jest cena głupiej pychy.

Niektórzy ludzie, którzy wypowiadają się na tym forum bardzo ostro przeciw hackerom i hackom, mają z hackami więcej wspólnego niż by się wydawało. Ale o tym sza narazie.

Swoją drogą, Szyszek, to co to za jaja ze SpelCastem i jego chakierskim forum? :?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 19:41 
Jakie gówno?
Gośc ma hacki na kompie i je używa kiedy chce i nie używa kiedy nie chce.

Bycie na forum dla hackerów, szukanie lepszych hacków, prośba o wysyłanie ich i wysyłanie ich po to tylko zeby sprawdzić hacka i do kosza wywalić... Też nie sądzę.

Ale będę miał na szyszka oko. :twisted: :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 19:43 
Jakbym ja był tam złapany to zrobiliście by taka wrzawę, że ja hackuję.
A jakbym się bronił, że tylko sobie tam piszę dla jaj to mówilibyście, ze jestem lamer i debil i pierdoły, że moja fotka Wasze religie (ee? szyszkowizm?? jakaś sekta? heretycy?) ośmiewa i co tam ktoś doda jeszcze.
Bronicie go.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 19:53 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Kamil, teraz mnie wkurwiles na maxa. Wypowiem sie w innym temacie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 20 lip 2004 19:56 
No widać jaki teraz jesteś wkurzony.
Jaja to umiesz robić z innych. (zmienianie mego awatara...)
A jak ktoś o Tobie pisze to już grrrrr na maxa.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL