Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 29 mar 2024 0:36

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: B.l.i.z.z.a.r.d = klusownik ?
PostNapisane: Śr 07 wrz 2005 15:34 
Pojawił się na BN gość o nicku B.l.i.z.z.a.r.d jakiś czas temu. To że jest hakerem macie okazje zobaczyć na repku który postaram się tu zamieścić. Po tym jak go przyłapałem zmienił nick prawdopodobnie na " klusownik". Gość mówi że jest z rosji. Tego już nie udało mi się nagrać ale myślę że na low po zniszczeniu fortecy i smitha nie ma możliwości na stawianie budynków magów czy ptaków. SS nie dało się zrobić bo nic by nie wyjaśniał , równie dobrze ktoś by mógł powiedzieć że gość ma expa i w nim stawia ptaki. Po statsach zczaicie że coś jest nie tak , gość ma 996/9/2.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 wrz 2005 19:32 
hmm gralem z nim okolo 2 tygodnie temu to mial na koncie pare gier... ;]ofkors zostal own3d . I jeszcze jedno , przesiadywal na holenderskim kanale wiec moze to jakas wskazowka co do narodowosci ;]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 07 wrz 2005 20:45 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
lolq napisał(a):
przesiadywal na holenderskim kanale wiec moze to jakas wskazowka co do narodowosci ;]

O, Holender!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL