Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 19 kwi 2024 1:54

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: >>> Odrodzenie feniksa z popiołów <<<
PostNapisane: Wt 02 wrz 2008 13:12 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Wt 02 wrz 2008 10:50
Posty: 10
Odrodzenie feniksa z popiołów, choć nie do końca ponieważ to całkiem nowy lepszy i silniejszy feniks.

Z projektem który był tu opisywany sprawa ma się następująco:

Ze względu że rekrutacją zajmowały się złe osoby wiec ekipa składała się głównie z samych lamerów którzy wypisywali bzdury, więc projekt generalnie upadł nie całe pół roku po jego założeniu.

Wraz z shakalem i kilkoma wartościowymi redaktorami przemyśleliśmy całą sprawę od podstaw, stworzyliśmy nowe zasady, wywaliliśmy nie odpowiedzialnych ludzi, stworzyliśmy nowy regulamin, kryteria przyjmowania ludzi i ogólnie całą zasadę działania projektu.
Jednym słowem projekt został opracowany od nowa tyle że tym razem zbudowaliśmy przede wszystkim mocne podstawy.

Stan projektu obecnie:

Projekt przyjął swoją roboczą nazwę już na stałe (ForPlayers) i zmienił się w duży złożony z kilku różnych podserwisów jeden portal.
Na dzień dzisiejszy mamy serwisy o grach:
* MMOG
* Fallout seria
* Diablo seria
* Command & Conquer seria
* Call of Duty seria

Mamy również serwisy w budowie:
* WarCraft seria
* Stare Gry
* Broń (opisy broni palnej, masowego rażenia i innych)

FPFP2 nie ma prawie nic wspólnego z pierwszą edycją, jesteśmy już znacznie dalej niż mogliśmy marzyć przy tworzeniu FPFP1.
Obecnie działamy już prawie rok (16 października urodziny) i mamy się coraz lepiej.
W projekcie w dalszym ciągu potrzebujemy ekipy.
W ekipie obecnie jest około 20 osób.

Strona główna projektu: ForPlayers.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 wrz 2008 18:08 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
a poza reklamą co chciałeś?:D

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 wrz 2008 20:11 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Może przypomnieć nam o swoim istnieniu? Widział ktoś Killman'a ostatnio? Może ty to on, hmm? :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 wrz 2008 20:12 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 20 maja 2005 12:07
Posty: 93
Lokalizacja: Warszawa
Za rozsadnie i za bardzo z glowa to napisane jak na Killmana.....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 02 wrz 2008 20:19 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
raider_Blue napisał(a):
glowa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 wrz 2008 8:30 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Avenger_ napisał(a):
raider_Blue napisał(a):
glowa
dupa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 03 wrz 2008 11:45 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Wt 02 wrz 2008 10:50
Posty: 10
Lord_Zabujca napisał(a):
Może przypomnieć nam o swoim istnieniu? Widział ktoś Killman'a ostatnio? Może ty to on, hmm? :P

To właśnie takim osobą jak Kilman FPFP1 upadło.

liq napisał(a):
a poza reklamą co chciałeś?

O reklamę mi wcale nie chodzi, fakt że reklamuje się u nas gram.pl, ceneo.pl a wcześniej peb.pl chyba wystarczająco świadczy o tym że odwiedzin nam nie brakuje.

WarCraftCenter.info miało tu swój dział więc uznałem za stosowne napisać do się dzieje z tą stroną, z racji tego że należy do projektu.

Wśród odwiedzających nasz projekt jest dużo poszukiwaczy WarCraft więc chcemy jak najszybciej otworzyć ten dział który obecnie jest w budowie.

WarCraftCenter.info budowane głównie przez Kilman'a i jego ekipę (która zresztą została wyrzucona z projektu prawie w całości) strona nie nadawała się do niczego i trzeba było zacząć od nowa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 14 wrz 2008 10:57 
Offline
Big Peon :)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 10 lut 2007 23:58
Posty: 47
Coś mnie tchnęło aby zajrzeć w końcu na te forum. Od razu zauważyłem ten temat ,który w jakimś stopniu wzbudził we mnie zainteresowanie. Po przeczytaniu wszystkiego domyśliłem się ,że za autorem tego całego "badziewia" może (ale nie musi być, ze względu na to że nie popełniono w nim błędów ortograficznych itp.) - Max.

Mówią ,że niewinny się nie tłumaczy - tak jak ja nie mam zamiaru tu się rozpisywać. Moja opinia o tym co napisał autor - rób co chcesz, nie widzę tylko żadnego sensu reklamowania tego (znów). Chociaż z drugiej strony tu są ludzie na twoim poziomie. Ludzie tacy jak Smokosz itd. Zawsze byłeś kretynem i nim będziesz.


raider_Blue napisał(a):
Za rozsadnie i za bardzo z glowa to napisane jak na Killmana.....


:)

Smokosz napisał(a):
dupa


Weź zbanuj sobie konto a potem stwórz 100 kolejnych przez które będziesz mówił, że nie zależy ci na odblokowaniu pierwszego. (pamiętacie? :))

Aha i nie wściekaj się na mnie ,że nie odpisuje na twoje PW :(


Avenger!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 14 wrz 2008 13:19 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Moge wiedziec o co tu w tym wszystkim chodzi?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 14 wrz 2008 15:53 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 15 sie 2006 13:03
Posty: 161
Lokalizacja: WLD, Poznań
Killman - 'mistrz' organizacji. nuff said.

_________________
. : : H O W L : : .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 14 wrz 2008 19:44 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Wt 02 wrz 2008 10:50
Posty: 10
Przede wszystkim po pierwsze nie chce żeby użytkownika Kilman'a łączone ze mną lub z projektem ForPlayers.

Czytając twojego posta jestem w szoku, że udało ci się odgadnąć, że to ja, chociaż nie dziwi mnie, że nie jesteś pewien, (bo chyba wszyscy, który mnie znają na, tyle co ty wiedzą, że moja pełna ksywa to Max NoN4m3 i pojawiam się pod pseudo imieniem lub nazwiskiem, ale to tak na marginesie).

Jeśli chodzi o samego ciebie to czułem, że w końcu czarna owca pierwszej (nieudanej) wersji projektu pojawi się tu i zacznie nas oczerniać.

W dniu, w którym się rozstawaliśmy przepowiadałeś, że projekt nie ma szans i nie przetrwa nawet roku, ale prawda jest taka, że mamy coraz więcej użytkowników i odwiedzin, 16 października obchodzimy pierwsze urodziny i reklamuje się u nas gram.pl i ceneo wiec o czymś to świadczy.

Oczywiście na koniec ostatnia sprawa z powyższego faktu rzeczą jasną jest, że nie napisałem tutaj dla reklamy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 14 wrz 2008 20:07 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 15 sie 2006 13:03
Posty: 161
Lokalizacja: WLD, Poznań
trudno zeby pisal dla reklamy , aktywnych uzytkownikow tego forum mozna policzyc na palcach.

_________________
. : : H O W L : : .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 14 wrz 2008 22:24 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
WTF??

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 14 wrz 2008 22:26 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
AA(UR)-Ypeeh napisał(a):
WTF??

Widzicie?
Wiec moze ktos w koncu wyjasni co gdzie i jak?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 14 wrz 2008 23:27 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Killman napisał(a):
Mówią ,że niewinny się nie tłumaczy


Sprawdziłem w internecie i faktycznie niektórzy tak mówią. Huh. No nic, jak się odpowiednio długo poszuka znajdzie się ludzi którzy będą mówić cokolwiek.

Temat się wyraźnie wykoleja, ale ciekawi mnie co będzie dalej. Kontynuujcie :P.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 15 wrz 2008 8:02 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Wt 02 wrz 2008 10:50
Posty: 10
Andrzej pytaj a odpowiedz będzie ci udzielona.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 15 wrz 2008 15:43 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
No własnie spytalem. O co tutaj chodzi. O co sie kłócicie i co to jest to co tam przedstawiasz ze taki szum wywoluje.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 15 wrz 2008 16:11 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Ypeeh wyczerpał temat. Nikt tu nikogo nie zrekrutuje, nikogo tu już nic nie obchodzi. A dyskusja o losach War2 Center jest z dupy wyjęta, nawet ja już nawet nie pamiętam jak i kiedy to się skończyło.

Cytuj:
Chociaż z drugiej strony tu są ludzie na twoim poziomie. Ludzie tacy jak Smokosz itd.

Czyli się przyznajesz. Skoro namówiłeś mnie - kretyna i paru innych, też kretynów do udziału w tym całym gównie to chyba jednak twoja wina, że skończyło się jak skończyło. Chociaż i tak w porównaniu z innymi portalami z tego "projektu" to żeśmy zrobili profesjonalną stronę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 16 wrz 2008 8:33 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Wt 02 wrz 2008 10:50
Posty: 10
Andrzej - sprawa dokładnie jest wyjaśniona wyżej.

Cytuj:
Skoro namówiłeś mnie - kretyna i paru innych, też kretynów do udziału w tym całym gównie to chyba jednak twoja wina, że skończyło się jak skończyło.


I tu trafiłeś w sedno, dlatego projekt upadł. Obecnie istnieje już oficjalnie od prawie roku i ma się coraz lepiej ale nie ma już z nami np. Kilman'a.

Cytuj:
A dyskusja o losach War2 Center jest z dupy wyjęta, nawet ja już nawet nie pamiętam jak i kiedy to się skończyło.


I tu się trochę milisz bo to nie jest dyskusja o War2 Center to jest teraz dyskusja o całym projekcie FPFP2 (From Players For Players) i w skład projektu wchodzi WarCraft Center czyli chodzi o wszystkie War'y nie tylko o 2.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 16 wrz 2008 11:43 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 12:45
Posty: 249
Lokalizacja: Kwidzyn
A co to w ogóle za projekt ten FFFPFPFPF? Pierwsze słyszę szczerze mówiąc, a przedsięwzięcie Killmana obiło mi się o oczy kiedyś, ale nigdy nie osiągnęło 0,1% tego, co można znaleźć na zachodnich stronach o war2. Tak czy siak z tego co było widać chęci były, ale się na chęciach skończyło.
Spuśćmy się na ten projekt.... eeeee.... spuśćmy na ten projekt zasłonę milczenia. Po co wywlekać prywatne brudy na foroom?

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 16 wrz 2008 17:39 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
z ręką na sercu - na początku naprawdę myślałem, że ten user to jakiś bot. Pisze posty bardzo nieskładnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 16 wrz 2008 18:03 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Avenger_ napisał(a):
z ręką na sercu - na początku naprawdę myślałem, że ten user to jakiś bot. Pisze posty bardzo nieskładnie.


No i co ja mam teraz o sobie o tobie pomyslec ave, jak ty z takimi miazgami wyjezdzasz?

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 16 wrz 2008 20:23 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
Cytuj:
No i co ja mam teraz o sobie o tobie pomyslec ave, jak ty z takimi miazgami wyjezdzasz?

Wygoogluj sobie ironię od czasu do czasu. lol


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 16 wrz 2008 21:09 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Nie chce sie powtarzac wiec odniose do poprzedniego postu.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 wrz 2008 8:37 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Wt 02 wrz 2008 10:50
Posty: 10
Wszystkim tym którzy nie wiedzą o co chodzi zalecam przeczytanie tematu od początku do końca.

For Players jest to projekt który tworzy serwis o grach komputerowych, ale każdą grę traktujemy z osobna i każda gra ma swoją stronę i swoich redaktorów, więcej na temat projektu znajdziecie w dziale O nas.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 wrz 2008 13:43 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Rozumiem więc, że szukasz ludzi, którzy pomogą ci w dziale "Warcraft II", który ma sie pojawic?
Od razu mówie ze jesli ma to wygladac jak w przypadku C&C to odpusc bo sa juz o tym strony tak zrobione.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 wrz 2008 14:33 
Offline
Medium Peon

Dołączył(a): Wt 02 wrz 2008 10:50
Posty: 10
Nie tyle WarCRaft II co WarCraft Center czyli wszystko o całej serii WarCraft coś jak grupa Fallout.

A o co ci właściwie dokładnie chodzi z tym C&C?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 19 wrz 2008 16:54 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
jednostki/budynki itd. Takie pierdy ze sie tak wyraze...

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 20 wrz 2008 11:10 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Pn 02 paź 2006 22:47
Posty: 176
lol padlem, kolego jestem ciekawy jakich redaktorow zatrudnisz do warcrafta 2 haha exit_grunt2 ?? :D a moze axethrowera... po co on wogole sie tutaj udziela i tak wiadomo ze wc2 jest olewany w takich serwisach a wszystkie artykuly beda dotyczyc wc3 i redaktorow ktorzy nie maja pojecia o dwojce


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 20 wrz 2008 14:04 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 14 sty 2005 9:57
Posty: 280
Lokalizacja: Warszawa
Dokladnie co to pavlos napisal.. w2 zdechl.. zazwyczaj sie gra z grona znajomych .. niestety..
Na "scenie" nic sie nie dzieje.. a nie ma sensu tworzyc stron z jednostakmi/budynkami czy strategiami bo ta gra to juz przeszlosc.
Teraz z warcraftow tylko 3 sie liczy ...

_________________
Obrazek
www.opencaching.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL