Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 29 mar 2024 2:38

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 14:17 
Nieodpowiadam za to co zostało napisane w wersji angielskiej ale raczej LZ niema szans... ze słownikiem


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 14:34 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Tylko że to ja uparty baranie korzystam ze słownika - ty natomiast na niego jedynie PATRZYSZ, przez co bredzisz (broniąc tego idiotycznego "drafting") głupoty w stylu "I thank you from the mountain" (z góry dziękuję), "room with you" (pokój z wami), "now it's railway for me" (teraz kolej na mnie) i im podobnymi...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 15:04 
killman napisał(a):
Nieodpowiadam za to co zostało napisane w wersji angielskiej

LZ czytaj plx
ta osoba co twierdzi ze ma racje poprosila mnie zebym to za nią napisał


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 15:39 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Killman napisał(a):
Killman napisał(a):
Nieodpowiadam za to co zostało napisane w wersji angielskiej

LZ czytaj plx


Czytam. A dowód masz poniżej.

Lord_Zabujca napisał(a):
bredzisz (broniąc tego idiotycznego "drafting")


Gdybym wcześniej nie przeczytał tamtego to ten precyzujący nawias by się w ogóle nie pojawił. Szczególnie istotna część została podkreślona.

Killman napisał(a):
ta osoba co twierdzi ze ma racje poprosila mnie zebym to za nią napisał


Bah. "Ta osoba" sama nie potrafi się zarejestrować i pisać? Poza tym jak się pisze głupoty w czyimś imieniu to się wspomina że się to robi i mówi się w czyim jak nie chce się za tą osobę za nie oberwać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 15:43 
Sorry LZ niemam zamiaru sie z toba klucic widocznie niema powodu zeby sie tu rejestrowac jezeli chcesz tak bardzo moge cie z nia skontaktowac
gl


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 15:51 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Killman napisał(a):
Sorry LZ niemam zamiaru sie z toba klucic widocznie niema powodu zeby sie tu rejestrowac


Za to ma dość powodów żeby gadać przez pośrednika? Taa...

Cytuj:
jezeli chcesz tak bardzo moge cie z nia skontaktowac
gl


"tak bardzo" - mi w ogóle nie zależy, wam powinno. To w końcu wy macie "angielską" stronę bijącą jakieś rekordy wieśniactwa, nie ja.

Smokosz << aby "wytknąć błędy" wystarczy wrzucić linka do tej strony po angielsku - nie znalazłem tam DOSŁOWNIE jednego poprawnego zdania, a ten uparcie trzymany "drafting" to jest tak naprawdę jedynie, że tak się wyrażę, dość gruba warstwa lukru na torcie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 16:51 
Omg Lordzie jesli ci niepasuje to nie wchodz na ta strone jesli nie chcesz
a jesli ci tak zalezy zeby poprawili bledy to napisz wszystko poprawnie i problem z glowy -_- a nie wyzywasz ich -_-
p.s pewnie bana znow dostane -_-


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 16:55 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
no właśnie Lord, mimo tego że błędy są krytyczne, powinieneś trochę zwolnić.. bo ja sam widzę że zdania typu 'Room with you' jako 'Pokój z wami' zamiast ' Peace with you' to trochę przegina pałę.. ;/ Ale nie powinieneś ich tak krytykować, mimo tego że są tam błędy.. -.-

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 16:55 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Dział: "Warcraft 2 Center"
Temat: "Propozycje zmian/ulepszenia"
Odpowiedź:
SzczurofoniX napisał(a):
jesli ci niepasuje to nie wchodz

n/c



Scarab napisał(a):
Ale nie powinieneś ich tak krytykować, mimo tego że są tam błędy.. -.-


Tam są tylko i wyłącznie błędy. Na te wszystkie zdania nie ma jednego poprawnego. Dlaczego mam tego nie krytykować?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 17:17 
krytykuj, tylko plz niemów ze to ja napisałem -.-


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 17:17 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 05 lip 2004 10:01
Posty: 335
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.. napisałem żebyś ich TAK nie krytykował, tylko powiedział co jest źle. Krytykować może każdy, widzę że są jakieś błędy, ale powinieneś przystopować. Jeżeli sądzisz że jesteś lepszy w angielskim to pomóż im zrobić tą stronę po angielsku, skoro sami nie potrafią tego zrobić. Sam niezbyt potrafie dobrze angielski, staram się i widzę te błędy, jakby były prosto z translatora wyjęte.. No ale jak kto woli, i powtarzam że krytykować wolno każdemu.

_________________
guwno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 17:19 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Zeby oni jeszcze potrafili przyjac krytyke -.-
Jest blad, ktos go zauwaza to sie go poprawia, a nie broni sie go jak idiota. To ma byc Warcraft 2 Center, a jesli ktokolwiek znajacy angielski tam wejdzie i to zobaczy to pomysli sobie o Was jedno : idioci/analfabeci, a chwile pozniej kliknie na krzyzyk w prawym gornym rogu ekranu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 17:23 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Smoku napisał(a):
Zeby oni jeszcze potrafili przyjac krytyke -.-
SzczurofoniX nie jest członkiem redakcji :{}


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 17:36 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
co nie zmienia faktu, że powinno wam bardziej zależeć na jak najszybyszym poprawieniu błędów a nie na bronieniu swojej nieracji.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 17:41 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Ja niczego nie bronie. Dla mnie pomysł z angielską wersją jest poroniony, i realizowany tylko "dla szpanu".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 18:14 
Dobra,
Dział redakcja jest od tego żeby zobaczyc kto jest w naszej ekipie i czym się zajmuje.
Gdy spojrzycie na ksywkę "Killman" ujżycie iż jest on zobowiązany do opieki nad stroną oraz nadzorem nad ekipą.
Nie jestem odpowiedzalny za tekst który ktoś napisał.
Smokosz napisał(a):

Widocznie nie, bo supertajnym forum naszej ekipy, najpierw rzucał oskarżeniami na innych, a jak wytknąłem mu błędy z jego artykułu pojawił się tekst Killmana...

Cytuj:
K: Temat zamknięty sprawa z resztą też
S: A to niby dlaczego? Jesli uważa że to on ma racje, niech mówi co ma na swoje usprawiedliwenie.
K: Powiedział ,że tak jest napisane na Blizzardzie i niema zamiaru się z toba kłucić.

Gówniany bolec...

Zamiast napisać to tylko do ciebie napisze żeby wszyscy widzieli
Wiesz Smokosz dlaczego zamknąłem temat?
Bo jestem odpowiedzialny za ekipe niechce żebyscie się kłucili, tą sprawe wygrałeś ty ale niemogę dopuścić żebyście się pokłucili bo skutkami takiego czegoś jest rozpad a u nas niema miejsca na to.
Krytykujcie, a raczej wyszukujcie błędy tylko tak możemy je poprawić.
Smoku napisał(a):
Jest blad, ktos go zauwaza to sie go poprawia, a nie broni sie go jak idiota.

Owszem poprawia się go, tylko oto chodzi że narazie mamy krótką przerwę. A co do bronienia to bronię tylko i wyłącznie siebie -.-

Angielska wersja niebędzie potrzebna ponieważ planujemy kronikować polską scenę a taki obcokrajowiec wejdzie na strone i co? odrazu Download/reps albo jednostki i budynki i patrzy ile farma ma hp O.o

Poza tym angielska wersja nie przyda się ponieważ już neidługo przekształcamy strone w znacznie obszerniejszy projekt, a przetłumaczenie wszystkich artykułów wymagałaby kilku LZ'ów
(co do projektu, o wszystkim się dowiecie wkrótce)[/quote]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 18:22 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Smoku napisał(a):
Zeby oni jeszcze potrafili przyjac krytyke -.-
Jest blad, ktos go zauwaza to sie go poprawia, a nie broni sie go jak idiota. To ma byc Warcraft 2 Center, a jesli ktokolwiek znajacy angielski tam wejdzie i to zobaczy to pomysli sobie o Was jedno : idioci/analfabeci, a chwile pozniej kliknie na krzyzyk w prawym gornym rogu ekranu.
Ale znacznie gorzej byłoby, gdyby kliknął na link "Forum" i trafił tutaj... no i co by sobie o naszym forum pomyślał?

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 18:37 
po pierwsze to witam wszystkich

Widze ze na moj temat az zagrzmialo hehehe coz to moze w skrocie cos odpisze przynajmniej na niektore posty:

Co do angielskiej wersji, fakt jest zjechana ma duzo bledow gramatycznych, nom ale o tym ze nie znam sie na gramatyce killman dobrze wiedzial od poczatku, poza tym kilka razy prosilem go o to by znalazl kogos innego do tlumaczenia gdyz ja nie mam czasu nad tym siedziec, a tlumaczac na szybkiego i to w nocy... widac skutki.

Smokosz co do ciebie hmm czy ja nie umiem sie przyznac do bledu i czy ja obrzucalem cie krytyka, przeczytaj dokladnie caly topic od czego sie zaczelo, zaozylem temat zeby doradzic nowym chetnym, ktorzy zglaszali sie zeby pomoc nam w tworzeniu tej strony, zeby przemysleli pewne sprawy, na co ty wyskoczyles odrazu ze pije do ciebie. napisalem ze nie i ze to tylko dobra rada na przyszlosc, potem dopisalem ze nie postarales sie przy opisie ras,(ktos chyba i na tym forum te kwestie poruszyl) na co ty poprostu wybuchnales(i kto tu nie potrafi sie do bledu przyznac) zaczales wypisywac wszystkie bledy ktore tylko mogles znalezc, wporzadku rozumiem cie ale skoro ci tak one przeszkadzaly to czemu od razy tego nie zglosiles ze tu i tu jest blad to by sie skorygowalo przeciez to nie problem. Ja na temat ras napisalem od razu killmanowi co i jak mysle ale skoro jemu pasowalo to ok np..

dobra nie bede sie rozpisywal bo i tak chyba juz dosc napisalem
pamietajcie jednak all krytyka jest jak najbardziej na miejscu ale nie oszczerstwa typu " gowniany bolec" .... bez komentarza..


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 18:48 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Cytuj:
zaczales wypisywac wszystkie bledy ktore tylko mogles znalezc
Raczej tylko te najgłupsze i najbardziej widoczne. Jeśli myślisz że to są wszystkie błędy jakie możnaby znaleść a "twoim" tekście, to się grubo mylisz.

Cytuj:
wporzadku rozumiem cie ale skoro ci tak one przeszkadzaly to czemu od razy tego nie zglosiles ze tu i tu jest blad to by sie skorygowalo przeciez to nie problem
Zadeklarowałem chęć napisania artukułu na ten temat na nowo. Nawet gdyby wszystko było bezbłędne nie masz prawa oskarżac mnie o to, że nie wysiliłem się opisując rasy, bo twój tekst to marna zżynka. Bez obrazy, nie mam nic przeciwko twojemu członkowstwu w redakcji, ale nie powinieneś brać się za poważne tematy będąc graczem z krótkim stażem, nie mającym jakiegokolwiek doświadczenia. Pisz to co pisac możesz, kwestie tego typu zostaw innym.

Cytuj:
Ja na temat ras napisalem od razu killmanowi co i jak mysle ale skoro jemu pasowalo to ok np..
A co, znalazłeś gotowca na stronie blizzarda i chciałeś go zmieścić zamiast mojego? No, i żeby pod spodem koniecznie pisało że ty jesteś autorem tekstu. Tfu...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 18:55 
no i po co sie tak rzucasz chlopie opanuj troche nerwy, killman wiedzial ze opieralem sie piszac na stronie blizzarda, czytal ten tekst przed wstawieniem go, jesli tobie nie pasuje to przeciez nie ma problemu mozna go zmienic, mozna od nowa napisac, nigdy nie twierdzilem ze nie opieralem sie na blizzardzie wrecz przeciwnie. po drugie nie oskarzalem cie tylko napisalem ze sie chyba nie wysililes opisujac rasy oskarzenie by bylo jak bym cie zjechal za to czego nie mialem zamiaru robic bo opis byl dobry tylko gdzieniegdzie strasznie krotki. po trzecie nie zalezy mi na tym zeby moj nick widnial pod artami nawet gdy killman na poczatku chcial mnie wpisac do redakcji sam mu odradzilem zeby troche poczekal bo po co.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 18:59 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
gorzej jak kaczyńscy. wytlumaczcie sobie to na prive chyba ze potrzebujecie mediatora...[/b]

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 18:59 
War is hell................war never changed
flamed mam pomysł!!!
wrzućmy ich do spam board co o tym myślisz? :D


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 19:01 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
A czy z łaski swojej mógłbyś nie pomijać wszystkich znaków interpunkcyjnych, i nie pisać jednym ciągiem? Proponuje poprostu usunąć ten artykuł, z pewnością znajdzie się dla ciebie inny temat. Zgadzasz się?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 19:02 
sorki wszystkich ze jeszcze raz porusze temat ....

smokosz nie ustosunkowalem sie do twojego ostatniego stwierdzenia o moim doswiadczeniu hmmm jesli chcesz to mozemy kiedys zagrac na BN
nie mowie ze jestem dobrym graczem, ale ze brak mi doswiadczenia nikt mi nie powie gdyz w miare dobrze sie czuje w tej kategorii od czasow wydania warcrafta jedynki



co do innego arta to ja nie widze zadnych problemow


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 19:10 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Krzanu napisał(a):
smokosz nie ustosunkowalem sie do twojego ostatniego stwierdzenia o moim doswiadczeniu (...)
Nigdy nie widziałem ci na BN, tak mi się przynajmniej wydaje. Jak chcesz możemy zagrać, ale to już inna sprawa. Powiedz z łąski swojej ile czasu grasz w wara II na BN? I czy do trzystu diabłów siarczystych grasz coś innego niż pballe?

Cytuj:
co do innego arta to ja nie widze zadnych problemow
A jeśli chodzi o usunięcie tego tłumaczenia?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 19:16 
jak wczesniej mowilem nie znam sie na gramatyce i juz dawno prosze o kogos do tlumaczenia strony.
Zreszta jak mi zaproponowano tlumaczenie powiedzialem, ze lepiej bedzie to robic jak na portalu juz cos bedzie a nie tylko kilka newsow wiec jak widac jestem za.

Co do BN hmmm czy gram dlugo, moze inaczej gram od samego poczatku ale nie czesto gdycz nie mam na to czasu.
Ostatnio gralem chyba z killmanem przez jakies 2 tygodnie jak mialem wolne, ale kiedy to bylo ho ho nie pamietam.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 19:29 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Killman napisał(a):
War is hell................war never changed
flamed mam pomysł!!!
wrzućmy ich do spam board co o tym myślisz? :D


ty jesteś tu modem...ale ja bym zrobił to tak: wybral posty spoza tej zwiazanej z tematem czyli ich klotnie i wywalil do spamu wlasnie :]

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 01 lut 2006 22:33 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
EDIT: Z jakiegoś powodu przez długi czas nie mogłem wysłać tego posta, więc jest to odpowiedź na stan z godziny około 17:50.

Killman napisał(a):
krytykuj, tylko plz niemów ze to ja napisałem -.-


Nie mówię. Ale ty nie rób za przedłużenie głosu gościa który to napisał.
A tak przy okazji, to twój portal - na twoim miejscu bym tamto zdjął natychmiast. Disclaimer "ja nie biorę odpowiedzialności za tą kaszanę" naprawdę nic tu nie pomaga skoro ty niby tam szefujesz.

Scarab napisał(a):
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.. napisałem żebyś ich TAK nie krytykował, tylko powiedział co jest źle.


Sam jesteś czytanie ze zrozumieniem - piszesz niejasno, to i jest szansa złego odczytania. Konkretnie "nie krytykuj ich tak" może znaczyć "nie tak mocno", jak również "nie w ten sposób". I nie widzę jak w twoim poście widać która interpretacja jest poprawna. Poza tym to była konstruktywna krytyka - tamta rada "zdejmijcie to dopóki nie znajdziecie kogoś faktycznie umiejącego język, bo to co macie jest teraz jakości ludobójczej" była jak najbardziej szczera i w mojej skromnej ocenie jest to najlepsza rzecz jaką można z tym zrobić.

Do rzeczy jednak. Powiedziałem - gramatyka jest kompletnie mordercza, nie ma jednego poprawnego zdania, jest tam mnóstwo kwiatków ze słownictwa. Nawet podałem przykłady - i co? Cóż, widzisz dalej obronę "umacnianego szkicowania".

Cytuj:
Krytykować może każdy, widzę że są jakieś błędy, ale powinieneś przystopować.


Jakieś błędy powiada... Człowiecze, ja wcale nie robię tutaj jakiejś "artystycznej przesady" mówiąc że nie ma tam jednego poprawnego zdania, bo naprawdę nie mogę takowego znaleźć. A jak może zauważysz to mój pierwszy post był całkiem spokojny - dopiero jednolinijkowce Killmana mnie z równowagi wyprowadziły.

Cytuj:
Jeżeli sądzisz że jesteś lepszy w angielskim to pomóż im zrobić tą stronę po angielsku, skoro sami nie potrafią tego zrobić.


Nie.

Dlaczego? Jakbym już zaczął to bym musiał to ciągnąć, bo inaczej znowu by popadło to w "Kali banan ręką REDAKCJA", a na to nie mam czasu ani ochoty. Podejście Killmana również niezbyt mnie zachęca do zmiany zdania.

Ostatecznie więc mówię, skoro nie potrafią, niech nie robią i najpierw sobie znajdą kogoś kto potrafi. Co masz przeciwko takiemu stwierdzeniu?

EDIT 2: A to już świeżo dopisane:

Krzanu napisał(a):
Co do angielskiej wersji, fakt jest zjechana ma duzo bledow gramatycznych, nom ale o tym ze nie znam sie na gramatyce killman dobrze wiedzial od poczatku, poza tym kilka razy prosilem go o to by znalazl kogos innego do tlumaczenia gdyz ja nie mam czasu nad tym siedziec, a tlumaczac na szybkiego i to w nocy... widac skutki.


Zaraz... To Killmana był pomysł cała ta angielska wersja, Killman świadomie cię wybrał i zagonił do roboty przy niej pomimo twoich obiekcji, a teraz strzela "ja nie odpowiadam za to co tam napisane jest"? Taa...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 lut 2006 0:54 
LZ fakt pomysl wersji angielskiej byl pomyslem killmana.
Chcial miec szybko jakis tekst po angielsku, wiec go szybko zrobilem.
Fakt wiedzial ze nie umiem gramatyki, poza tym proponowalem sie z tym wstrzymac az znajdzie sie cos na stronie.
Ale nie mozna go obwiniac za moje bledy w tlumaczeniu, po prostu chyba zawascynowal sie swym pomyslem, chcial szybko to zrobic i nie sprawdzil tego tekstu a wiadomo ze co jest nagle to ...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 02 lut 2006 7:14 
Plz leave me alone
Wszystko co robie to jedynie robie następne podstrony
Angielska wersja jest moim pomysłem, wiedzialem ze sa na niej bledy ale skoro niebedzie juz mi ona potrzebna to poco mam je usuwac albo poprawiac?
Myślisz LZ ze to tylko dzieki tobie wiem ze tam jest źle?
Niech sobie obcokrajowcy patrzą, ja skupie sie na polakach lepiej
a usune opcje choose your language jak bede miał czas czyli w weekend


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL