Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest N 28 kwi 2024 17:57

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Czy warto stworzyć centrum graczy polskiego BN gry WarCraft II ?
Ankieta wygasła Pt 11 lis 2005 18:21
Tak 20%  20%  [ 5 ]
Tak i jeżeli to wypali to mógłbym pomóc przy tworzeniu 40%  40%  [ 10 ]
Nie to niema sensu 40%  40%  [ 10 ]
Liczba głosów : 25
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 15:49 
-_- juz wole tamte loga te zupelnie nie pasuaja -_-


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 16:00 
Logo to znak graficzny spełniający rolę marketingową a jednocześnie informacyjną, poprzez skrótowe, ale łatwo zauważalne i łatwo zapamiętywalne przedstawienie symbolu firmy, instytucji, organizacji, lub też jakiejś idei, pomysłu, ale także mogące spełniać rolę jako charakterystyczne oznaczenie czegoś, czyli spełniające rolę znaku informacyjnego.

to co wy tutaj wrzucacie to sa marne topy stron.

pa


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 16:21 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
Tak sobie myśle... jak to możliwe, że wątek, założony przez osobę, która nikogo nie obchodzi, dotyczący centrum którego nikt nie che, które ma zawierać informacje.... no wałśnie - o czym... - zajmuje az 8 stron.

I niech sobie rzeczony autor, wprowadza swoje pomysły w życie, ale po jaką cholere mu nasze przyzwolenie.

Czy fakt, że ten wątek poruszony został tu,na forum - zwiększa szanse powodzenia przedsięwzięcia?? I czyni je.. hmmm "oficjalnym"?

naaa

Z całym szacunkiem - szczególnie dla przyjaciół, co się tu w sprawie niekonstruktywnej krytyki wypowiadali.. jedyna pozytywna strona całości.. to to, że kolega autor próbuje nauczyć sie robić stronki w internecie.
Mnie to w zadnym calu - nie reprezentuje.

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 16:49 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
szajna napisał(a):
to mi odrazu bana dajcie


Żaden problem.

--
Te smokoszowe loga sa lepsze :) pasuja do wara 2 :)

Cytuj:
wątek, założony przez osobę, która nikogo nie obchodzi, dotyczący centrum którego nikt nie che, które ma zawierać informacje.... no wałśnie - o czym... - zajmuje az 8 stron.


dlatego też należy go zamknac. chyba ze killman masz coś ważnego to powiedzenia - napisz mi na pw. Nie ma potrzeby wstawiania kawałku po kawałku każego fragmentu tej strony tutaj.
Co do poradników, solucji etc. już o nich wspomnianio...dalej zgadać się na ich temat możecie gdzieś na stronie. Potem beta projekty wstawić tutaj (po uprzednim odblokowaniu tematu)

// LZ - {szczena opada}. Wytłumacz mi jeszcze raz, bez mieszania, dlaczego ten temat został zamknięty? Za to że był "zbyt aktywny"? Bo naprawdę nie czuję...

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 17:15 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
flamed teraz to dowaliłeś! Zamknięcie tematu z.......powodu?
Sapp napisała co o tym myśli,to ty od razu,bach i po kłopocie,zamknięty.
Bez sensu,trzeba było to zrobić zanim to się nie rozwinęło.

_________________
Niech moc będzie z Wami


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 17:18 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Vader napisał(a):
trzeba było to zrobić zanim to się nie rozwinęło.


A wcześniej należało to zamknąć za...?

//jest otwarty...flamed


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 18:08 
lasttry napisał(a):
jak to możliwe, że wątek, założony przez osobę, która nikogo nie obchodzi, dotyczący centrum którego nikt nie che,


Ty niechcesz, ty nieznasz mów za siebie może co?
Jeżeli ciebie to niedotyczy to poco sie udzielasz? -_-
Ta zablokujcie ten temat, stworze nowy i tam bedziemy dalej gadali -_-
A ja owszem ucze się robić strony, ale takie sprawy jak odpowiednie logo musi być roztrzygnięte przez opinie wszystkich.
A dzięki temu forum strona nabiera oficjalności.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 18:23 
Obrazek
zrobilem to logo -_- moze chociaz wam to sie spodoba -_- mozna je przerobic to dopiero wersja 1.0 ^^


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 18:28 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
SzczurofoniX napisał(a):
jedyna smieszna osoba na tym forum jaka widze jestes ty my tylko ustalamy wyglad loga w2 center -_- . a na stronie rekuzy nie widze zadnych super motywow -_-

mhmmm.... BAN? a co mi tam! kilka postów a już sie adminowi naraził :P z motywem - chodzi o motyw "Dark Portalu" w topie strony (i rozszalałych orków - jak najbardziej wiąże się z War2 i z profilem klanu).
//EDIT: zdejmijcie mu jutro wieczorem...

Killman napisał(a):
Ty niechcesz, ty nieznasz mów za siebie może co?
Jeżeli ciebie to niedotyczy to poco sie udzielasz? -_-
Ta zablokujcie ten temat, stworze nowy i tam bedziemy dalej gadali -_-
A ja owszem ucze się robić strony, ale takie sprawy jak odpowiednie logo musi być roztrzygnięte przez opinie wszystkich.
A dzięki temu forum strona nabiera oficjalności.
Tak się sklada, że sapp (lasttry) jest jedną z najbardziej poważanych osób na tym forum jak i na BN. Ty jesteś NIKIM tutaj i na BN dla większości forumowiczów. Róbcie sobie to swoje centrum. Krzyżyk wam na droge... Dotyczy nas, skoro wstawiasz ten post tutaj (na naszym forum) i każdy ma prawo się wypowiedziec. Jak zamierzasz uczynić je oficjalnym? Dostaniesz poparcie Blizzarda? heh nawet nie wiesz co oznacza to słowo, nasze forum też NIE JEST oficjalne.
Co do grafik - najlepsza jest jak na razie ta Smokosza.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Ostatnio edytowano Cz 15 gru 2005 18:33 przez yco, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 18:28 
Sugerowałbym zmienienie czcionki dla słowa "center"
To tak kiczasnie wygląda :/


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 18:43 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
SzczurofoniX napisał(a):
zrobilem to logo -_- moze chociaz wam to sie spodoba -_- mozna je przerobic to dopiero wersja 1.0 ^^


Prześliczniusie. Swoją drogą, dzięki za logpassa do ftpa - w takiej formie jak to podałeś, gdy login i hasło w samym adresie siedziało, aż się prosiło żeby to zHaXX0rzyć.

Ech... Jako że aż na to patrzyć nie mogłem to zmieniłem ci to na imageshack. Pytanie tylko ile osób poza mną zdążyło już tego logpassa załapać.

yco << Jutro wieczorem? Ok.

Smokosz << te dwa twoje twory są już lepsze (przy czym pierwszy lepszy niż drugi), ale mam kilka ALE, które to ALE wyraziłem na tym obrazku:

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 18:52 
Yco rozumiem ,że ty tutaj rządzisz bo to jest twoje forum.
Jestem nikim -_- :P
Lasttry mowi że nikogo to nieobchodzi i próbuje w jakis sposób zadziałać na was żebyście zablokowali ten temat poto żeby udowodnić że nikomu sie nie uda stworzyc takiego centrum.
Skoro jest on taki szanowany niewypowiem tu swojej opini o nim, ale powiem jedno:
Nie interesuj sie...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 19:32 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 13 lip 2004 14:28
Posty: 967
Lokalizacja: Wrocław
Cytuj:
Yco rozumiem ,że ty tutaj rządzisz bo to jest twoje forum.

Yco Ci tylko zwraca uwage, ze odnosisz sie do osoby, o ktorej niewiele wiesz
Cytuj:
Lasttry mowi że nikogo to nieobchodzi i próbuje w jakis sposób zadziałać na was żebyście zablokowali ten temat poto żeby udowodnić że nikomu sie nie uda stworzyc takiego centrum.
Skoro jest on taki szanowany niewypowiem tu swojej opini o nim, ale powiem jedno:
Nie interesuj sie...

Wez sobie na wstrzymanie. Nie wypowiadaj sie na temat osoby, o ktorej nic nie wiesz. Mamy demokracje, a skoro ja mamy, to czyli panuje wolnosc slowa. Wiec dlaczego czepiasz sie kogos, kto chcial wyglosic tylko swoja opinie na ten temat? Lasttry wyglosila swoja opinie, w ktorej nie widze nic zlego. Wiec Twoje uniesienia sa bezpodstawne :evil:

_________________
Темные стороны власти


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 19:42 
Killman napisał(a):
Jestem nikim -_- :P

yup masz racje,tylko nierozumie twojego uporu maniaka wszyscy cię gaszą a ty dalej drążysz te głupie centrum.
SzczurofoniX,najleprze4 jak narazie jest twoje tylko trzeba je "lekko"dopracować.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 20:05 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
wydaje mi sie ze warcraft II to nie jest "the roleplaying game" tak jak jest to na logu

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 20:52 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Ehh mówicie że to nie ma sensu. Nie miałoby gdybyśmy robili tę strone po to żeby możnabyło sobie posprawdzać ile HP ma peon i ile kosztuje rax. Ale przynajmniej mi chodzi o coś innego. Na BN nie przybędzie już raczej nowych graczy, którzy korzystaliby z informacji w działach jednostki i budynki. Ale czy nie pięknie byłoby upamiętnić na takiej stronie to co było, kiedyś, zanim pojawiły się CDAPy i połowa graczy przeszła na WoWa i Wara III? Nawet ci którzy teraz mówią że to bez sensu, za czasów kiedy war ich wciągał byliby zdecydowanie za powstaniem tej strony. Pamietam jeszcze jak Yco na stronie KS udzielał nam rad co do gry i smego klanu :lol: I kiedy na BN już nikt nie będzie grał, i nawet to forum przestanie istnieć to ta strona jeśli wogóle powstanie dalej będzie dawac świadectwo dawnych czasów ;) Nie dbam o to co znajdzie się w "jednostkach" itp. Ale zalezy mi żeby na stronie znalazły się opisy klanów których już nie ma, graczy którzy już nie grają, a zasługują na wyróżnienie. Po to pomagam w robieniu tej strony.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 21:30 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Killman - sory za atak, ale wkurzasz mnie jak niegdyś CDAPy :P wpychasz się pomiędzy nas i zakłócasz nasz święty porządek... wiem że masz takie samo prawo do wyrażania opinii jak cała reszta, ale aż mnie świerzbi żeby dać ci po łapach ;) troche szacunku dla starszych (przynajmniej starzem na forum/bn), otwórz listę userów i zobacz kto jest na samej górze...

Smokosz - Jeżeli potrafisz to wszystko opisać to spróbuj, chętnie poczytam i powspominam... niewiele jednak sie spodziewam po stronie prowadzonej przez klan paint-ball'owców :P

Ja wspominam z BN kilkanaście osób (no może troche więcej) o których nie sądzę, żebyś cokolwiek potrafił napisać... mógłbyś powiedzieć "to też sam coś napisz", ale czy jest taka potrzeba? raczej wątpię, żeby kogoś to zainteresowało... to co najważniejsze zapamiętam, a odrobinka jest na stronie klanowej (w księdze).

Powodzenia Smokosz.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 15 gru 2005 21:35 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
yco napisał(a):
niewiele jednak sie spodziewam po stronie prowadzonej przez klan paint-ball'owców :P
Ja też. I dlatego właśnie trzeba im w tym pomóc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 gru 2005 8:00 
nic niepisalem w tym temacie do tej poy ale tak czytam czytam i do chodze do wsiosku
1nieorzumiem co wam te wc center by przeszkadzalo(moim zdaniem niezaszkodzi)
2)yco miejscami z twoich ust plyci tak olbrzymia wrogosc bo ktos jest cdapem ze zaklocili ci porzadek ale sory miejscami to brzmi jakbys mial na ta gre wylacznosc a ta czesc graczy by ci ja wykradla:/
3)pozatym nawet jak powstanie te centrum to jesli to bedzie kmpletna klapa to tam nikt wchodzic niebedzie:/ bo tak naprawde mozemy tam tylko my wchodzic bo nikt poza namni niegra

ja mysle ze was boli ze to robi klan cdapowopebalowy


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 gru 2005 10:21 
Offline
Lusted & Hasted Peon

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:07
Posty: 168
Lokalizacja: Zielona Góra
mylilam sie - okazuje się ze zainteresowanie jest..

Powodzenia, then.
Yco pokazał wam stronke rekuzy - nieaktywną od ponad roku.. nie po to żeby wskazać na konkurencyjny portal.. tylko żeby dać przykład, że mozna zrobić naprawdę fajne logo, z motywami całkowicie zaczerpniętymi z WAR-a 2, ale takie, które nie będzie się kojarzyło z reklamą "Biedronki"..

Wystawiając sie pod ocene.. trzeba przyjąć również krytyczne uwagi.

_________________
Member of PAH organization (Players Against Hackers).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 gru 2005 14:46 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
otwórz listę userów i zobacz kto jest na samej górze...

kurde , przecież tam jeszt Szyszka !
Cytuj:
Lasttry(...)Skoro jest on taki szanowany niewypowiem tu swojej opini o nim, ale powiem jedno:

ja też powiem jedno
I ty chcesz tworzyc strone o ludziach z POL-1 ?

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 gru 2005 15:00 
krk to pomóż im stworzyc ten center skoro wiesz dużo więcej
btw. smokosz ładnie przemowil : trzeba zostawic jakas czastke siebie :P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 gru 2005 15:29 
Krk wycinanie słów z kontekstu jest bardzo fajne co nie.
Mniejsza z tym, niechce się z nikim kłucic.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 gru 2005 15:31 
Offline
Lusted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 27 lip 2004 23:39
Posty: 97
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Cytuj:
Lasttry(...)Skoro jest on taki szanowany niewypowiem tu swojej opini o nim, ale powiem jedno:

ja też powiem jedno
I ty chcesz tworzyc strone o ludziach z POL-1 ?


to co powiedzial krk jest raczej istotne .... bo wlasnie pokazales ze nie wiesz nic o graczach

_________________
Work Work


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 gru 2005 16:29 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
Krk wycinanie słów z kontekstu jest bardzo fajne co nie.

tak szczegolnie kiedy pomaga to w uproszczeniu wypowiedzi ,zachowujac niezmieniony sens

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 gru 2005 18:47 
[Niedokońca Krk zmieniłeś przy tym torche sens.]

Dobra, ja funkcjonuje od teraz tutaj tylko jako osoba która przyjęła zlecenie zrobienia portalu o Warcraft II (+ scena graczy). Nie mieszajcie już Killmana (z BN) do tego ok?
Wiem ,że to troche głupio brzmi ale lepiej bedzie jak tak zrobimy.
Pewnie uważacie ,że strone powinien robić ktoś kto się zna na grze i graczach. Ja uważam ,że jeżeli ja będe zajmował się tylko sprawami technicznymi (wygląd strony,server, adres itp) a reszta redakcji (Smokosz, Hagen, WaR-PredatoR, [czekam na nowych redaktórów])
sprawami sceny to taka strona wkońcu powstanie.

Tak apropo Yco gdybyś wtedy nie napisał ostatniego postu to prawdopodobnie nieujżał byś tutaj moich następnych postów :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 gru 2005 19:16 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Cytuj:
[Niedokońca Krk zmieniłeś przy tym torche sens.]


ta w jaki sposob?
Chodzilo mi o wyeksponowanie rodzaju meskiego, i wyszlo
Cytuj:
uważacie ,że strone powinien robić ktoś kto się zna na grze i graczach(...)ja będe zajmował się tylko sprawami technicznymi reszta redakcji (Smokosz, Hagen, WaR-PredatoR)sprawami sceny to taka strona wkońcu powstanie

Taa, już widze ranking graczy:
1.War-piesek
2.x-dw-x)dupala(
3.War-zgon

Powodzenia życzę

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 gru 2005 20:04 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Jaki Hagen? Lord Hagen poszedł do górniczej doliny w V rozdziale :lol:

Co do tych graczy, to prędzej zrezygnuje z pracy przy stronie niż dopuszcze do wprowadzenia takiego rankingu ^^ Właśnie dlatego zwrócił się do nas o pomoc, abyśmy pomogli mu w stworzeniu strony na której znajdą się prawdziwe informacje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 gru 2005 20:29 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 26 lis 2004 14:48
Posty: 422
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
a jaki byłby ranking :>?

_________________
Kocham Justynę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 16 gru 2005 20:50 
1. KRK
2. KRK
3. KRK
!!

a tak naprwadę to nie zrobicie rankingu dobrego :P a dlaczego ? bo wszystkie turnieje kończyły się porażką ( oprócz tego, w którym wygrał lobo co nie oznacza że jest najlepszy )
Jeżeli chodzi o ranking teraźniejszych graczy to ten ranking będzie też nie obiektywny bo wystarczy, że jakiś old playa wróci na 3 miesiące i będzie ich jechał 2x1 :)


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 312 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL