Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 29 mar 2024 13:07

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 08 lut 2006 18:01 
< do wszystkich z naszej grupy > ten Reynold to kompletny czubek jest!wróciłem z rynku, zaminiłem kilka słów z karczmarzem a ten cały poobijany w fatalnym stanie wchodzi do karczmy. nie chciał powiedzieć w karczmie co się stalo, chciałem iść poszukać lekarza w tym mieście by go zbadał. jednak Reynold uznał ze musi się z kimś spotkać zza miastem. a więc poszliśmy za miasto. Miałem na niego czekać na skraju lasu...nie mogłem się doczekać powrotu Reynolda więc wróciłem tutaj.
Raz już wrócił drugi raz mam nadzieje, że też.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 08 lut 2006 20:19 
Ech, wieśniacki patafian jeden. W każdym razie Ozbon, co wam się udało załatwić na rynku? Bo od Pejoklesa za duże się nie dowiedzieliśmy.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 08 lut 2006 21:09 
wcześniej nie zdazyłem wiec teraz zajmuje jakies miejsce.

< do JB > O-S-B-O-U-R-N-E!

< do wszystkich z naszej grupy >przeczytałem tam na rynku zadanie dotyczace "delikatnej sprawy" więcej informacji można dostać i Lorda Rigiela,
pytałem już karczmarza o tego Lorda powiedział mi, że Lord Rigiel
(przytaczam wypowiedz karczmarza:"Porządny człowiek to jest, w życiu o nim złego słowa nie słyszałem - a przy tym człowiek przy władzy. Powiadają że wywodzi się z lokalnej osiadłej w mieście zubożałej arystokracji, a także że spędził z pół życia jako obieżyświat i łowca przygód, zaś drugie pół jako coraz większa osobistość w służbie Króla. Ale to stare dzieje - osiadł już dość dawno temu w mieście i teraz robi za jednego z oficjalnych doradców u naszego Rządcy (w którego pałacu zresztą mieszka). Jak ktoś chce się z nim skontaktować, to o ile nie jest naprawdę niezłą szychą musi robić to przez jego skrybę - jego szukałbym również w okolicach pałacu"

A Wy...czegoś się dowiedzieliście?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 08 lut 2006 22:31 
I to więcej nawet niż ktokolwiek mógłby przypuszczać! Pamiętasz jak mówiłem że mam w mieście paru starych znajomych z którymi dawno nie utrzymywałem kontaktu? Cóż, okazało się że jeden z nich dochrapał się pozycji wiceszefa Straży! Ale czekaj, jest jeszcze lepiej - wprawdzie teoretycznie jest on tylko zastępcą komendanta, ale w tej chwili sam komendant gdzieś zaginął, więc pełni wszystkie jego funkcje! Zdążył nam już zaproponować pracę - mamy zająć się sprawą jednej szczególnie kłopotliwej bandy z okolic doków, najprawdopodobniej właśnie tej o której słyszeliśmy wcześniej. Przyjdzie jeszcze tutaj dzisiaj wieczorem, będziemy mogli sobie wszyscy z nim pogadać, a my powspominamy stare czasy. Łapiesz? Będzie tutaj do naszej dyspozycji sam komendant Straży! Oj, coś temu baranowi Reynoldowi głupkowato by było gdyby o tym się dowiedział.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 10 lut 2006 8:10 
Na szczęście Reynold gdzieś zniknął i mam nadzieję że nie będziemy go widzieć.
<idę do pokoju uprawiać nudę i poczekać do wieczora>


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 10 lut 2006 16:17 
< do wszystkich > hm to do wieczora mamy czas, proponuje tutaj poczekać. może komendant nam ułatwi dojście do Lorda.

< do karczmarza > masz pan coś lekkie do jedzenia?zjadlbym coś, ale nie cały posiłek.
siedze wygodnie i czekam i jem


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 11 lut 2006 14:14 
Osbourne - dostałeś i zapłaciłeś za kolejną porcję śniadania.

Powoli zbliża się południe, a Kurt powiedział że przyjdzie dopiero wieczorem. Co robicie?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 11 lut 2006 15:21 
<nadal uprawiam nudę>
<W pewnej chwili krzyczę do kompanii>Jakbym zasnął, to obudźcie mnie kiedy Kurt przyjdzie!
<powracam do uprawiania nudy, staram się zasnąć>


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 12 lut 2006 0:11 
Słuchajcie, przecież nie będziemy tak tutaj siedzieć do wieczora! Ja na przykład naprawdę dawno w Redvionie nie byłem i bardzo chętnie bym zwiedził miasto - dobre zorientowanie się w nim teraz może nam zaoszczędzić sporo kłopotów w przyszłości. Poza tym może natkniemy się na jakieś inne oferty pracy. Myślę że dzielnica nauk powinna być dobrym miejscem do poszukiwań. Poza tym możemy się również wybrać do doków, zorientować się wstępnie w sytuacji. Zawsze lepiej będziemy wyglądać w oczach zlecającego nam związaną z tamtym rejonem robotę Kurta. No, ruszać tyłki!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 13 lut 2006 22:44 
<Zauważając zupełny brak entuzjazmu> Ech... Co, nikt? No trudno, sam się po mieście włóczył nie będę. <czekam do wieczora>


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 23 lut 2006 10:40 
Zasypiam na ławie wśród ogólnego gwaru


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL