Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Śr 24 kwi 2024 11:42

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 03 sty 2006 15:21 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Już ! Już ! Już czas wedle słów LZ :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 03 sty 2006 19:41 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Mojej ulubionej postaci nie ma, no ale jakoś będziecie na razie musieli sobie poradzić bez charyzmatycznego napakowanego ćwierćgłówka :lol:. Na kulisach trwają ostateczne ustalenia początku i waszych początkowych opcji dla tego kształtu drużyny - można zacząć odliczanie, bo sądzę że ostateczny start wypadnie jakoś jutro lub w najgorszym razie pojutrze ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 03 sty 2006 19:52 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Trudno bylo ulozyc histore takiego czeogs LZ kto by sie chcail wczuwac w cwiercglowka?:P

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 03 sty 2006 22:23 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
W sumie ja chcialbym xP. Gdybym nie prowadzil gralbym wielkoludem z jezykiem na poziomie "moja chciec browara" xP. Wbrew pozorom swietna zabawa xD


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 03 sty 2006 23:23 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
flamed napisał(a):
LZ kto by sie chcail wczuwac w cwiercglowka?:P


Hmm... Odgrywanie ćwierćgłówka w mojej ocenie mogłoby być całkiem fajną zabawą. Zdecydowanie dobre oderwanie się od wiecznego dążenia do "jesteś potężnym i genialnym bogiem wśród ludu". Ale tak jest jeśli CELOWO się do tego dąży, a w tym wypadku tak chyba nie było :lol:.

Cytuj:
Trudno bylo ulozyc histore takiego czeogs


Łatwiejsze niż sobie wyobrażasz. Było aż dwóch kandydatów i obaj zrobili dwa podejścia - jeden jest teraz w miarę normalną postacią (choć pierwsza historia jest nadal rozwalająca, nawet ją wkleję - z jednej strony ogłaszam właśnie konkurs na wyłapanie "ciekawostek" z teksu, z drugiej zastanawiam się czy ten kto to napisał przyzna się do autorstwa :lol: [bo jak nie chce, to my nikogo nie będziemy ujawniać]), drugi (mój tutaj faworyt - jego historia jego pierwszej postaci rozpoczynała się od "pochodzenie jest nieznane", kończyła tym jak zabija w równej walce największego wojownika świata i zostaje panem jego zamku :lol:) przeskoczył z jednej głupoty do drugiej, ciągle nie mogąc się otrząsnąć z syndromu "t3h ch00s3n 1" (może jak się zjawi wam to opowie w trakcie gry - jak nie to po jakimś czasie obiecuję to wkleić ze stosownym komentarzem jak z tego co napisał wynikły jego statsy). Otóż takie staty dostawało się od nas za postać zupełnie nieludzko przepakowaną - tak że trzeba być idiotą żeby w historię takiej postaci uwierzyć, a jednak sama ta postać święcie w nią wierzy :P. Stąd proponowana ocena inteligencji na bardzo nisko, a bonus do charyzmy za to że pomimo takiego ciosu w intelekt nie ślini się przy mówieniu :lol:.

Cytuj:
Imię: Gundulf Razz
Rasa: Człek
Klasa: Mag Mocy
Charakter: Dobry/Neutralny

Wygląd: Siwy dziad z długimi włosami i brodą, o łagodnym ale i surowym obliczu. Chodzi w białej szacie.

Historia: Gundulf urodził się w szlacheckiej rodzinie, w królestwie (jakieś tam ludziow0-elfowe królestwo z waszego świata :)). Rodzicie chcieli by został wojownikiem, mimo że wykazywał zdolności i chęć do posługiwania się magią. Przełomem w jego życiu było spotkanie ze sławnym magiem, Coniurjusem Rexem, który widząc jego zapał wziął go na ucznia. Nauczył Gundulfa różnorakich języków, alchemi i przede wszystkim magi. Nie zapomniał tez o wychowaniu fizycznym, więc Gundulf jest przyzwyczajony do długich wędrówek; umie się posługiwać bronią białą. Kiedy mistrz umrał, zostawił Gundulfowi wiele uczonych pism, artefaktów i co najwazniejsze - swoją laske mocy - osadzona na mocnym drzewcu zwieńczona magicznym kryształem który może się czasem wydać zwykłym szarym kamieniem. I tak żył sobie Gundulf studjując itp. Aż się zestarzał :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 04 sty 2006 16:34 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Gundulf RAZZ? lol :D To był emot... To moja postac i nie wstydze sie tego :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 04 sty 2006 16:50 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
A, bo od Równowagi mieliśmy na kulisach wklejone z nazwami zamiast emotów - przerobiłem większość spowrotem ale ten mi umknął.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 sty 2006 20:11 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
No dobra, dzisiaj może to jeszcze nie ruszyć - osoba odpowiedzialna za zrobienie opisu miejsca startu ciągle go nie dostarczyła. Jutro jednak już start na pewno.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 sty 2006 20:36 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Juuhu wreszscie:) w domu bede dopiero o 17 wiec jezeli zaczeniecie wczesniej nie badzcie zli

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 05 sty 2006 21:34 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Mysle, ze akcja sie przeniesie na godziny wieczorne, bo ja raczej nie mam mozliwosci wejscia wczesniej^^. Ale damy rade xP


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 06 sty 2006 3:00 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Huff... Im bliżej tego startu tym gorętsze dyskusje na kulisach :lol:. Jak dla mnie i lepiej - różny nacisk kładzony przez różnych ludzi na różne miejsca przy konieczności konsensusu powinien się pozytywnie odbić na końcowej jakości :P. Ale na razie sza, może jak kiedyś odtajnimy kulisy (oj, mam nadzieję że nieprędko) to sobie na wszystko popatrzą z pierwszej ręki ;)

A przy okazji ludzie, załatwcie sobie jakieś avatary na postaci - póki co tylko Javor ma, co pozostawia aż 5 których posty mogą się nieźle mieszać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 09 sty 2006 16:40 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Niech imć równowaga sprawdzi skrzynke.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL