Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Cz 28 mar 2024 15:07

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 28 paź 2005 15:11 
No dobra ekipo, zwiewamy stąd jak najprędzej!
<do Siergieja> Siergiej ty przodem, ja mam dość przeżyć


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 28 paź 2005 17:52 
Taa... jasne, niech na mnie teraz wyskoczy jakies bydle...
Zmierzam w strone zamku.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 11:55 
<idę za Siergiejem> Nie marudź, to do mnie strzelano z łuku i to mnie napadł niedźwiedź


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 12:26 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Wracaliście gościńcem do zamku przed jakiś czas, wygłodniali, obolali i zmęczeni. Kiedy wreszcie dotarliście do celu padaliście z nóg, a Gotfrydowi kręciło się w głowie od utraty krwi. Wszędzie panowało zamieszanie i nikt nie zwracał uwagi na kilku giermków przycupniętych w kącie. Musicie coś szybko wykombinować zanim będzie zbyt późno na ratowanie kompana.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 12:43 
Zaniescie mnie cholera do medyka. I jesli mozecie znajdzcie ta ladacznice, ktora mi to zrobila!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 13:46 
Zaczepiam pierwszego lepszego przechodnia
Panie, nie wiesz gdzie medyka jakiego mozna znalezc? Kompan nasz zostal raniony i jesli nie otrzyma pomocy moze byc niedobrze... byle szybko panie, byle szybko


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 13:49 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Pierwszy lepszy przechodzień: Medyk? Przed chwilą dostał tulu rannych że ma ręce pełne roboty i na pomoc czekac musielibyście do wieczora. Może jednak zainteresuje się tym stara Brunhilda. Mieszka niedaleko zamku, w podgrodziu rzec mozna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 29 paź 2005 19:18 
<mówię po cichu> Zamorduję kogoś z powodu tej bieganiny! <do Siergieja> Nie traćmy więc czasu! Idziemy do Brunhildy, ale jeżeli coś by się-li stało jeszcze to panowie mi zaświadczą, padnę z wycieńczenia!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 lis 2005 18:58 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Dobra, skoro już mineło troche czasu i nic nie ustaliliście to musze zadecydować za was :S

Z pomocą kilku zamkowiczów znaleźliście chatę wieśniaczi Brunhildy. Zajeła się Gotfrydem. Czekaliście jakiś czas aż w końcu zrozumieliście że to nie będzie tak chop-siup i po sprawie. Szarym popołódniem wyszliście sie przewietrzyć, los chciał że akurat znajdowaliście się obok gościńca kiedy usłyszeliście zbliżające się dźwięki kół, i jakieś niewyraźne jęki. Po chwili z oddali wyłonił się orszak zbrojnych, za nim ciągneły wozy z wezładnymi kupami rannych wojaków. Zgromadzeni wokół wiesniacy rzucali im chleb, a ci rzucali się na niego jakby nie widzieli jedzenia od kilku dni. W końcu zza wozów ukazał się kolejny orszak zbrojnych.

Noodle: Wśród zbrojnych z drugiego orszaku zobaczyłeś znajoma twarz. Był to rycerz, przyjaciel twojego pana którego nieraz widywałeś w jego towarzystwie. Choć znac było na nim zmęczenie i troske jechał dumny i wyprostowany.

Nie było wątpliwości że to wracają wojska z któymi wyruszyli wasi panowie, ale czy to możliwe że z kilku tysięcy wróciło tylko klikuset żołnierzy?

No to teraz wy :[]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 lis 2005 19:06 
<podchodzę do przyjaciela> Witam Cię kompanionie, a jakież to-li nieszczęścia was spotkały, gdyż taka zacna kompania nie mogła polec w pierwszej-li bitwie?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 lis 2005 19:23 
Krzycze z chaty Co to za ruch tam na goscincu ?!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 lis 2005 20:22 
Wychodze przed chate rozgladajac sie za jakas znajoma twarza. Po drodze zaczepiam losowego osobnika
Co sie stalo? Gdzie reszta armi? Jakies wiesci z pola bitwy, cokolwiek? Blagam, panie poweidz, bo mnie az skreca


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 lis 2005 15:47 
<zwracam się do Siergieja> No i co teraz robimy? Może pojdziemy do owego strażnika któremu mamy zwrócić sakwę?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Sesja Właściwa
PostNapisane: Śr 21 paź 2009 18:11 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
<rozglada sie za zrodlem halasu, zwielokrotnionego jeszcze echa spowodowanego otoczeniem gorskim. slyszy wyraznie "gliszka??? gliszka???">


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sesja Właściwa
PostNapisane: Śr 21 paź 2009 18:27 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Ave: czujesz się jak gdybyś dopiero co się obudził, mimo, że od kilku godzin podążasz gościńcem... kręci ci się w głowie. Uświadamiasz sobie, że głos pochodzi z twojej głowy. Brzmi jednak jak górskie echo... nie wiesz kim lub czym jest gliszka. Sięgasz do podróżnej torby i po krótkiej chwili grzebania znajdujesz koko. Łykasz jedną porcję i po chwili dziwne uczucie znika. "Chyba zaczyna mi odbijać z braku piwa, muszę rychło odnaleźć zacną gospodę!" myślisz, po czym ruszasz w stronę miasta jak gdyby nigdy nic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sesja Właściwa
PostNapisane: Śr 21 paź 2009 21:48 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Psiakrew, znowu menele wołają o jakieś gliszce coś. Gdyby nie to ,że chce mi się spac to bym im porachował kości! Przewracam się na drugi bok w mojej kilku piętrowej willi.

_________________
http://chomikuj.pl/liq0/Galeria/bez*c2*a0tytu*c5*82u,377362451.JPG


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sesja Właściwa
PostNapisane: So 27 mar 2010 1:34 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
Jestem bardzo zaniepokojony glosami nawiedzajacymi mnie w mojej wlasnej glowie, ale nie mowie o tym slowa towarzyszom - lojalnosc lojalnoscia, ale tu chodzi o moje cale zycie. Psiakrew, nie chce, by ktokolwiek mial mnie za wariata!

- Siergiej, co robimy? Cos sie tak zamyslil, bracie? Czasu malo, robota goni, a do garnka nie ma co wlozyc.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sesja Właściwa
PostNapisane: Cz 16 wrz 2010 9:18 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
GDZIE JEST KRZYZ?!!? - ryknął Malcolm.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Sesja Właściwa
PostNapisane: Pt 17 wrz 2010 1:54 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
"Ukradli krzyż!" - krzyknął do wtóru de Marlon - "Te zbiry i pogany! Chodźmy panowie, krzyż ratować nam trzeba! Kto jest ze mną!?"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL