Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest So 04 maja 2024 12:03

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 mar 2005 21:03 
"Tabrion, przyjacielu czy moge ci towarzyszyc, moze pogadalibysmy jak mag z magiem przy okazji"


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 mar 2005 21:07 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
A.D. State "och przepraszam pana, nie zauwazylem, ze pan tez w kolejce. Mikstur sily niestety nie mamy, aczkolwiek leczenia sie znajda. Prosze oto one."

A.D. Vai "Bierz i znikaj. Tylko pamietaj - ja nie mam z tym nic wspolnego"

A.D. Tabrion przechadzajac sie po miescie nie widzisz nic specjalnego. Zadnego sklepu, zadnego warsztatu alchemicznego, nic jeno chlopi, dzieci, domy, farmy i kosciolek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 mar 2005 21:10 
~~Wchodze do kosciolka, podchodze do oltarza i modle sie o pomyslnosc wyprawy oraz za zycie ksiezniczki.~~


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 mar 2005 21:16 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Szpecze = Hmm sprzedawco nie wiesz gdzie mozna tu kupic dobra zbroję, lub znależć w bardziej jak to określić tani sposób ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 mar 2005 21:19 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
[Berserker w zbroi? no coz... dowiedzcie sie czegos o swoich klasach zanimje zalozycie, co?]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 mar 2005 22:00 
[A niech nosi - w sumie dlaczego by nie mógł. Wystarczy dać za to kilka jakichś wrednych minusów i po sprawie]

Zapamiętawszy mniej więcej rozkład budynków w miasteczku mówię Nightowi że wracam do karczmy i dokładnie to robię. Proszę karczmarza o klucz do miejsca gdzie nas zakwaterował i wypoczywam.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 mar 2005 22:41 
Udaję się na spoczynek.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 mar 2005 22:55 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Dobra kupuję zwój jastrzębia 1 miksturę leczenia choroby i jedna miksturę leczenia. Masz tu 17 koron.
Odchodzę podążając za Nightem do świątyni pomodlić się oraz....
poszukać schowanej kiedyś w skrytce obok bocznego konfesjonału mikstury trucizny oraz mikstury wybuchowej.
Sprawdzam zawrtość skrytki!

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 03 mar 2005 23:05 
Po modlitwie udaje sie na spoczynek. A co do skrytki, nie znalazlo by sie co i dlamnie?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 04 mar 2005 12:17 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
A.D. State : "Mam ladny napiersnik. Wytrzmaly jak smocza luska [to oczywiscie przenosnia, co by potem nie bylo:D] a lekka jak piorko [to tyz:P]. Jedyne 25 koron."
[przy noszeniu zbroi masz -1 do percepcji i wolniej sie poruszasz, +1 do wytrzymalosci]

A.D. Żeli : Widac, ze w skrzynce ktos grzebal. Nieopodal znajdujesz oprozniona[sic!] fiolke po truciznie i nieopodal niej nienaruszona miksture wybuchowa. Widocznie jakis spragniony chlop wypil trucizne myslac iz to woda lub wino. Biedaczek, nawet nie wiedzial jaka okroopna smierc go za to spotka. No coz, tak juz bywa z motlochem.

A.D. Vai, Tabrion, Night : Idziecie do karczmarza, ten daje Wam klucz ze slowami 'jutro o swicie wyruszacie. Mam nadzieje, ze Wasi towarzysze wypoczna do tej pory". Udajecie sie na gorne pietro. Pokoj jest czysty i przytulny. Bedzie sie Wam dobrze spalo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 04 mar 2005 13:34 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Niestety nie mam tylu koron, mam za to zbedna kolczugę, mogę Ci także odsprzedać 3 mikstury leczenia. To wszystko + moje 14 koron i czy mogę wziąć kolczugę ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 04 mar 2005 16:12 
A mnie nie laska obsluzyc? -_-


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 04 mar 2005 16:45 
"I mnie" - z wielkim oburzeniem i gniewem.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 0:13 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
A.D. State "Przykro mi, handlu wymiennego nie prowadze. Gotowke jeno przyjmuje."

A.D. Calmato, Dendal [nie odzywaliscie sie, co znaczylo, ze zostaliscie w karczmie. Nastepnym razem piszcie, ze idziecie do sklepu. nie czytam w Waszych myslach.]
"Oh, panowie tez w kolejce? Juz juz obsluguje, przepraszam, panowie tak cicho siedzieli... Mniejsza o to, co podac?"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 0:52 
[OT]

Cytuj:
Również udaję się do sklepu i próbuję wytargować 4 mikstury lleczenia po promocyjnej cenie, objecując że jak dostanę zniżke to zaopatrze się w cos jeszcze...


...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 8:12 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
ops, moj blad.
A.D. Calmato Sprzawdaawca patrzy na Ciebie podejzliwie"zadnych znizek. Ceny sa ustalone i masz sie ich trzymac."


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 9:29 
"W takim razie wezme 3 mikstury leczenia... jaka cena?"


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 16:02 
Dendal napisał(a):
Czleku drogi ile wzial bys za mikstury 3 leczenia, pieniedzy duzo nie mamy, a
o sluszna sprawe walczymy, krolewne ta uwolnic chcemy, daj nam ceny niskie, a wladcy lokalnemu o tobie wspomnimy (jak przezyjemy ^^ i nie zamienimy sie w zombie, dark fantazy), w laski jego popadniesz, daj nam tanio, a nie pozalujesz. Choroby grozne tu panuja, na Grysika, masz cos do leczenia ich? Bedziemy wdzieczni. (wzrokiem ogarniam cala grupe, groznie/smiesznie wygladajacej zbieraniny).


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 17:02 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
A.D. Calmato - "2korony za sztuke. Razem 6 jesli rachowac nie potrafisz."
A.D. Dendal lecznicze - "2 korony, leczenia chorob 3. Zadnych znizesz. bierz pan i spadaj"

[rozumiem, ze po zakupach udajecie sie na spoczynek. Napiszcie co berzecie na poczatku posta w nawiasie. Wiec moge kontynuowac.]
Obiecane rozwiniecie:
Bylo jeszcze ciemno kiedy Bulbin wszedl do Waszego pokoju i obudzil Was walac w garnek chochelka. Podnoszac sie z lozek jeszcze slyszeliscie metaliczny odglos dzwieczacy Wam w Uszach. Wstaliscie, ubraliscie sie, zeszliscie do stajni, osiodlaliscie konie (ktore dostaliscie od Bulbina), zapoakowaliscie swoj ekwipunek i wyjechaliscie. Poczatkowo troche przysypialiscie, w koncu slonce dopiero wschodzilo, ale rosa i zimny wiatr szybko Was obudzily. Wyjechaliscie z miasta bez przeszkod obserwujac puste ulice i pozamykane domy. Wjechaliscie w las. Przeszyl Was dreszcz na mysl o poprzdnich zdarzeniach w czasie drogi przez las. Mimo to jechaliscie dalej. Droga przebiegala spokojnie, ocieplilo sie, pogoda dopisywala, byliscie wypoczaci i pelni energi. A czas mijal. Nawet nie zauwazyliscie kiedy zaczelo sie sciemniac. A sciemnilo sie szybko. Bardzo szybko. Postanowiliscie znalezc sobie miejsce na nocleg. Niebiezpiecznie podrozowac noca. Wyslaliscie Calmato na zwiad, a ten szybko znalazl dogodne miejsce. Malutka polanka na skraju ktorej byly skaly. Skaly owe ulozyly sie tak, ze doskonale chronilyby przed potencjalnym deszczem. Dopiero zsiadajac z koni poczuliscie skutki calodziennej podrozy. Rozjuczyliscie konie, rozpaliliscie male ognisko Usawiliscie warty i poszliscie spac. Pierwsza warte objeli State i Vai. Bylo spokojnie i nie zapowiadalo sie na nic szczegolnego. Ot normalne odlglosy lasu. Wycie wilkow, swisty ptakow, i inne dzwieki zwierzat ktorych rozpoznac juz nie umieliscie, ale przyzywcailiscie sie do nich, bo pojawialy sie w regularnych odstepach. Vai : ze stanu polsnu wyrywa Cie silne mrowienie z tylu glowy. Zaraz potem do Waszych uszu dochodzi przeciagly gwizd. W sam srodek obozu spada czarne pioro. Co robicie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 17:15 
Przewracam się na drugi bok i śpię dalej - podróż za bardzo mnie zmęczyła [W:1] aby byle świst i upadek byle piórka był mnie w stanie obudzić, a szedłem spać myśląc że nie po to wystawiliśmy straże abyśmy musieli czuwać samemu i że w razie niebezpieczeństwa podniosą oni alarm.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 17:49 
"Tabrion, wstawaj, zglupiales?, to bardzo nie odpowiedzialne, warta jest po to zeby nas obudzic wrazie czego, ruszaj sie juz !!!!!! i uzyj iluzji"

Popedzajac reszte:
"Szybko wszyscy do broni!!, Sir_Zeli co z twoim szostym zmyslem?!? wszyscy cali?!"

Po czym zazucam na siebie strefe ochronna zalujac ze niemoge zucic jej na reszte, nastepnie uzywam magicznego pierscienia( i tak jestesmy widoczni a przynajmniej my bedziemy cos wiedziec), i podbiegam do piora podnoszac je i sprawdzajac czy nie jest "same" i czekam w pogotowiu z czarem Magicznym pociskiem.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 18:10 
Poddenerwowany mówię: "Wstawać... Czuję, że zaraz coś się wydarzy, miejcie broń w pogotowiu."


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 18:34 
"Co? Tak! Iluzje! Już! [wyrwany ze snu rzucam czar iluzji lewitującej wiewiórki w losowym kierunku] Gdzie? Jak? Co się dzieje? Gdzie się podział tamten pieczony prosiak?"

[powoli dochodząc do przytomności]

"Ech... o co właściwie ten hałas? Drzecie się jakby się na nas zwalały hordy goblinów, a ja jakoś nie widzę aby pojawiło się cokolwiek brzydszego od tego tam berserkera (choć pewnie trudno by o to było nawet gdyby w istocie spadły na nas gobliny). Coś się stało? Zaraz, zaraz... [wskazując na pióro] Co to jest i skąd się to tu wzięło?"


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 18:40 
"No własnie Tabrionie... czy to przypadkiem nie jest pióro zabujców z Zakonu Zatrutego Ostrza? Hmm... wciąż wydaje mi się, że ktoś nas obserwuje, moje zmysły mnie raczej nie zawodzą... musimy uważać."


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 19:17 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
Cisza!!! Zachowujecie się jakby to była zabawa a nie wyprawa mająca na celu uwolnienie księzniczki!!!
Daj mi pióro i kawałek kartki. To jest magiczne pióro przekazujące wiedomości. Zobaczymy co napisze na kartce. Może będziemy wiedzieć coś więcej.............

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 19:23 
"Hmm... Rzeczywiście, na to wygląda. Dlaczego jednak nikogo z nas nie zabili, a tylko rzucili piórem? Wydaje mi się że nasi 'przyjaciele' chcieli nam delikatnie przekazać że wiedza o naszej obecności i lepiej zrobimy jak pójdziemy w przeciwną stronę (co zdecydowanie odpada - nie zamierzam podpaść komuś, kto jest taką szychą jak lord Asgard). Ale skoro już nam się ono wpadło, to czemu by tego nie wykorzystać?"

"Stawiam 3 złote korony że mniej więcej taka będzie treść wiadomości gdy ją odczyta Zeli. Kto chętny?"


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 19:41 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Calmato umiesz widziec w ciemnosciach. Rozgladnij sie dobrze. I powiedz czy czegos nie widzisz.
Odwracam sie do Tabriona,mowiac iz jeszcze jedna taka odzywka a posmakuje stali mojego topora.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 19:59 
"Cóż, lewitujące wiewiórki również nie są szczytem moich możliwości. Ale na razie potrzebujemy wszystkich naszych sił, więc będę musiał wstrzymać się z demonstracją."

"A skoro mowa o wiewiórkach..." [pstrykam palcami i iluzja wiewiórki znika]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 20:20 
"Myśle że powiniśmy być czujni, moim zdaniem to pióro może być jakims znakiem... miejcie sie na baczności towarzysze."

Rozgłądam się i przygotowuje łuk do ewentualnego strzału.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 05 mar 2005 20:30 
"Tabrion, zachowujesz sie jakby sie nic nie stalo! A oni moga gdzies tam i byc i w kazdym momecie zaatakowac i nas pozabijac. Niechcialbym zebys mi kiedys musial oslaniac tyly... i co do iluzji chodzilo mi o jakies zamaskowanie."

"Sir_Zeli, prosze(podaje pioro)"

"Oslaniajmy Zeli-ego podczas gdy bedzie sprawdzal pioro, Calmato i jak widzisz cos?"


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL