Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest N 12 maja 2024 8:33

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 mar 2005 18:18 
Ja też się prześpie.. może teraz ktoś kompetentny zostanie i przypilnuje reszte nocy? Tabrion, ty dużo spałeś.. zostaniesz do świtu?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 mar 2005 18:22 
[on jest nieprzytomny i miałeś zagłosować:P]

- Dobrze wiesz Grubb ,że nie będę z toba walczyć jak mnie zaatakujesz to wiedz ze jestem na tyle szybki i wysportowany by twoich ciosow uniknac


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 23 mar 2005 18:54 
-Nie bedziesz unikac w nieskonczonosc... a ja troche wytrzymalszy jestem hehe w koncy bys oberwał...zresztą piepsze to, ide spac

[uniki zależą od twojej percepcji z modyfikatorem za umiejętność. starczy żeby mi rzut wszedł a tobie nie (masz szanse 5/10 +1 taką samą jak ja przy walce toporem 5/10 +1) z tym że ja atakuję ty się chowasz - ja nic nie ryzykuję... ale chyba cie nie zabije bo nam kilku graczy odpada - Redvill odchodzi a Harut nie gra, nie poradzimy sobie sami ;)]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 24 mar 2005 23:03 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Pokladliscie sie spac. Zmieniajac sie przez reszte nocy na warcie. Po godzine kazdy [zebym ja to musial ustalac:P Wstyd panowie :D]. Przez reszte nocy bylo juz spokojnie, wiec wartownicy takze zasneli. Obudziliscie sie dopiero kolo poludnia. Albo raczej to Was obudzono. A dokladniej zrobil to karczmarz. Kiedy juz sie pozbieraliscie i zeszliscie na dol podal Wam posilek.
"Na koszt firmy Panowie. Za ochrone przed tym zbirem co to przyszedl w nocy. Brr od takich typow nic ino z daleka sie trzymac. Nie chcialem nawet wysciubiac nosa z pokoju coby mi hultaj nie odciol Kiedy wyruszacie?"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 25 mar 2005 0:04 
"Jak najszybciej... ale zanim wyruszymy przydałoby się uzupełnić zapasy. Czy są tutaj w okolicy jakieś sklepy? Albo targowisko na przykład?"


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 25 mar 2005 8:59 
Dobrze powiadasz Tabrionie, a ty karczmarzu powiedz ile trzeba jechac do tego zamku?

I dziekuje za jedzenie.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 25 mar 2005 9:00 
[ja nie pełniłem warty, mialem to w D...]

-Ha a co ty byś chciał matołku uzupełniać? Sklepy czy targowiska to sa w miastach a nie na zadupiach ograbianych co pare dni... mi tam trzeba tylko troche żarcia, a mam w tobołach pare racji.

-Powiec nam panie karczmarz jak dojść do tego zasranego klasztoru


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 25 mar 2005 11:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
"Jedyne miejsce gdzie mozna cokolwiek kupic to ta karczma moi drodzy. A i tak nawet jedzienie brakuje. Zamek? Jaki kurwa zamek? Tozto do najblizszego zamku stad jest jakies 5dni drogi!
A... o klasztor waszmosciom chodzilo... do niego blisko. Jakbyscie teraz wyruszyli to byscie jeno przed zachodem jeszcze dojechali"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 25 mar 2005 13:03 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Zycz nam powodzenia karczmarzu. I przygotuj na jutro pare pokoi oraz sporo jedzenia gdy wrocimy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 25 mar 2005 13:24 
"Proponuje ruszać.. ja nie mam ochoty dojechac tam pozna noca."


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 25 mar 2005 13:24 
hmmm a może nam ktoś coś o tym klasztorze powiedzieć? a zresztą...ruszajmy już w drogę.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 25 mar 2005 13:43 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Noc da nam Calmato osłone zaś słonce nas tylko odsłoni i nic nie bedziemy w stanie zrobic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 25 mar 2005 16:58 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
(Sorki że tak długo mnie nie było - chrzaniona robota, delegacji delegacje)

Ja myślę iż powinniśmy jechać teraz, droga jak droga. Będzie nam pomoc ciemności potrzbna dopiero przy wejściu do klasztoru. Ale będziemy musieli ostrożnie postępować. Ave.

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt 25 mar 2005 18:17 
-Dajże gospodarzu jeszcze trochu piwa... na droge, heh! A co do tego klasztoru - jak wygląda? ogrodzony jakim murem? warowny? czy poprostu zwykły mały monastyr? Dużo tam strazników? Jak jest położony - w lesie? na równinie? na wzgórzu? trzaby wymyślić jak sie tam dostać... bo jak obwarowany to siłą nie weźmiem... a może by tak sie podać za transport żywności?? trzeba by jakiś wóz mieć i pare worów kartofli albo mąki... jakby chcieli sprawdzić. Broń można ukryć pod nimi, no i trzeba by jakie łacy na karki zarzucić :) do mojego "rodzinnego" płaszcza to chyba sie nie czepią ^^ no najlepiej zobaczyć na co nam przyjdzie uderzać i wtedy pomyślim... ruszajmy!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 26 mar 2005 19:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
"Ja tam sie nie zblizalem! Jeno slyszalem, co ludzie gadaja, ze podobno z tamtad wychodza te skurwysynskie psy. Podobno samopas stoji bez zadniutkiej ochrony. Bo i poco? Sami wiesniacy tu mieszkaja, nikt ich ino nie zaatakuje. Ruszajcie panowie i szybko wracajcie. Oby cali i zdrowi!
Ach, cholera zapomnialbym." Wychodzi do kuchni i wraca za moment niosac pod pacha 5-litrowa beczulke. "Panskie piwo Panie Grubb. Na koszt firmy."

Ruszyliscie w droge bez dluzszego ociagania sie. Droga jak droga - spokojna, pusta i ciacha. Ale Wy byliscie podniecieni i niepewni. Juz czuliscie ciezar workow ze zlotem jakie obiecal Wam Lord Asgard. Nie zatrzymywaliscie sie po drodze. Byliscie wypoczeci i najedzeni. Kiedy dojechaliscie bylo juz ciemno. Klasztor przywital Was dosc nieprzyjemnym widokiem. Mimo tego iz bylo ciemno nabite na ostro zakonczone drewniane bale glowy byly doskonale widoczne. Tak samo jak nabity na pal czlowiek gorujacy nad palisada. Sama palisada byla niska, cos okolo 2,5 metra. Jakies 10 metrow od Waszej pozycji byla brama wjazdowa. Nikt jej nie pilnowal. Samego klasztoru widzieliscie tylko wznoszace sie nad palisada drugie pietro z zakratowanymi oknami i kopula. Na jej szycie widniala figurka przedstawiajaca pioro. Najwyrazniej trafiliscie w dobre miejsce.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 26 mar 2005 20:03 
[wyrzucam opróżnioną beczkę w krzaki, tłumię beknięcie nie otwierając ust]
-Ahhh dobrze jest se łyknąć conieco przed bitką - moi przyjaciele mówią, że znacznie lepiej walczy im się po pijaku... ale ja tam wole leciutki rausz, no a po takiej beczce to właśnie czuję :D

-Może by tak mały zwiad? Podkradnijta sie no elfy - chudeście i lekkie to i hałasu nie narobita, a Night to i niewidzialnem sie umie zrobić - niech no zaglądnie do środka i zrobi mały zwiad... trzeba by wiedzieć czy musim brać skurwieli szturmem czy sie przekradniemy... potem sie ich z zaszkoczenia moze weźmie to i łatwiej bedzie gnojom łby poucinać


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 26 mar 2005 20:31 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
Nie wyglada to to na zamek ja prponuje przewrocic palisade, wpasc do srodka, wyrzynac wszystkich i uwolnic ksiezniczke. Ot i tak w koncu bedziemy musieli to zrobic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 26 mar 2005 21:35 
-Ehh ci ludzie. Tacy lekkomyślni...
-Grubb ma dobry pomysł, Night jestes niewidzialny rozejrzyj się w środku , Calmato i ja rozejrzymy się dookoła..może da się inaczej tam dostać niź przez główną bramę


[ee a da się? :roll: ]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 26 mar 2005 21:50 
[problem w tym ze Smoku troche ukrucil ta umiejetnosc 50% szans i 30 sec dziala --- co uwazam za przesade, no chyba ze Smoku troche ja znow zmodyfikuje to moge probowac]

[yco:] Smoku miał rację że ci tak zrobił, to co masz to i tak dużo. wykorzystaj to co możesz, 30 sekund to wcale nie mało


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So 26 mar 2005 23:32 
- Hop, hop? A o pewnym znajomym iluzjoniście ktoś nie zapomniał? Też pójdę na zwiad, a co - mam pewne oko, jestem zręczny i potrafię TO.

[Macham ręką w dół nagle moja szata zaczyna dostosowywać swój kolor do otoczenia (iluzja II)]

- Teraz już chyba wiecie dlaczego tak lubię tą jednoczęściową szatę?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 10:24 
- oo zaskoczyłeś mnie człowieku jak możesz to rzuć to i na nas
[ jak rozumiem dookoła jest las? ] Spoglądam w lewo i prawo. Las po prawej wydaje mi się bardziej przyjazny - chodzmy tam.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 10:48 
A więc chodzmy zakładam kaptur na głowe, przygotowuje łuk i ruszam jednoczesnie dajac sygnal innym.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 11:32 
"To dość wymagająca magia, a moje zasoby mocy są ograniczone - jestem przy tym pewien że będziemy jej jeszcze dzisiaj potrzebować i wolę jej w związku z tym tak nie marnować."

"Na zwiad najlepiej jeśli pójdą tylko trzy najlepiej do tego przystosowane osoby - ja (ze swoim kamuflarzem), Night (z niewidzialnością) i Calmato (któż bardziej się nadaje na zwiad niż łowca?). Nie potrzebujemy całego oddziału. Chodźmy!"


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 11:48 
Offline
Rushing Peon

Dołączył(a): Pn 26 lip 2004 15:02
Posty: 436
A nie lepiej zeby zamiast ciebie albo Nighta poszedł Nirnaeth ? W koncu to tez elf


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 13:07 
"Z czego wynika...? Może i elf, ale nieprzystosowany do zadań zwiadowczych (a przynajmniej nie tak jak my) - Night potrafi się stawać chwilowo niewidzialny, a ja też mam wcale niezły kamuflarz. A on? On mi wygląda na takiego którego siła leży w walce, nie podchodach."


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 13:39 
Co ci bogowie widzą w ludziach to ja nie wiem ...lekkomyślni i się kłóca miedzy sobą^^
- proponowałem Tabrionie ,żeby Night wykorzystujac niewidzialność wszedł tam do środka, sprawdziłby jak wyglada sytuacja a Calmato , Ty i ja zobaczymy co jest dookoła może jakieś 'ciche' wejście... ,ale ja tylko proponuje Ty zadecyduj [kto ma najwieksze oddzialywanie?]
-a Elfy mają chodzenie po lesie we krwi ,więc się nie martw [ a poza tym to moge sobie to dodac jako umiejetnosc specjalna? do tej pory zadnej nie wybralem:P]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 16:27 
[jak nie wybrałeś to juz za późno]
-Dośc tego! Wy to sie matoły nigdy nie zorganizujecie! Ja mam we krwi walkę i niejedną wygrałem! Night - prześlizgniesz się przez bramę, jak nie będzie strzeżona to pójdzie za tobą Calmato i Tabrion - zorientujecie się co się dzieje wewnątrz. Nirnaeth obejdzie palisadę wokoło kryjąc isę na granicy lasu - zrób to najszybsiej jak potrafisz, klasztor nie jest duży, potrwa to moze kilka chwil. Reszta zamną, skryjemy się niedaleko bramy, w razie gdyby naszych zwiadowców wykryto i potrzebowaliby oni szybkiej odsieczy. Ruszamy!


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 19:14 
Dobra ale jak mi nie widzialnosc prysnie "w najlepszym momecie" to milo nie bedzie, sam nie wykorzystywalbym tej umiejetnosci wchodzac do "jaskini smoka", ale jak chcecie...... tylko jak mnie zabija, bede was straszyc do konca zycia.
Idziemy, rzuce na siebie niewdzialnosc, jak bedziemy blizej ( juz cwicze odliczanie 30 sec). Idzcie przodem, tylko dajcie jakis znak jak cos sie bedzie dzialo, to rzuce niewidzialnosc i w tedy popedze do tego zamku, a wy troche odwrudzcie ich uwage jak bede wracal bo na 100% juz bez niewidzialnosci bede.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 20:18 
- też już pójdę..jak wpadne w kłopoty to będę głośno gwizdał...powodzenia Night światło księżyca cię poprowadzi [lol]
Wchodząc do lasu naciągam strzałe na łuk - utrudni mi to schowanie się ale przyspieszy mój atak. Mimo wszystko nie potrafie chodzic bezszelestnie nadeptuje co jakiś czas na gałęzie
- no niestety było trzeba chodzić na polowania czasami a nie za Orkami latać Trzymam się około 5 metrów od palisady wytężajać swoje zmysły.
Jeżeli uslysze jakieś głosy to zbliżę się do nich...


Ostatnio edytowano Pn 28 mar 2005 10:06 przez Nirnaeth, łącznie edytowano 1 raz

Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 28 mar 2005 0:11 
"Pssst! Jeśli tak ma wyglądać twoja działalność na zwiadzie to lepiej już ubezpieczaj tyły."

[ostrożnie podkradam się do bramy i czekam przy niej na resztę]


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 575 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL