Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Cz 28 mar 2024 21:20

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pół-Wampiryzm
PostNapisane: Pn 25 kwi 2005 19:01 
[OOC]
Tabrion napisał(a):
A ja gdzies napisalem, ze jest to pol-wampir?:D


A ja gdzies napisałem że ty jako mistrz gry napisałeś że to jest pół-wampir? Jednak umierający zabójca powiedział coś takiego:

Cytuj:
a w tym czasie ten pieprzony pol-wampir tu wlecial i wyciol chlopakow w pien


Skoro gość to wymienia, to znaczy że nawet jeśli nie mówi prawdy co do natury Animy to takie stworzenia w tym świecie istnieją (inaczej kłamstwo za łatwe byłoby do wykrycia). Więc co to właściwie jest pół-wampir?

Cytuj:
A tak swoja droga - nie uwazacie, ze przejecie calej gildii zabojcow nie jest kuszace? To, wcale nie musi byc ich jedyna kryjowka.


Zabicie przywódcy = przejęcie? Rozbicie może, ale przejęcie? Niby dlaczego oni wszyscy mieliby posłuchać gościa który pojawił się właściwie znikąd i zabił ich przywódcę gdy on sam się ogłosi nowym przywódcą, zamiast po prostu rozlecieć się na niezależne frakcje?
[/OOC]


Musisz sie czepiac cholero:P A wiec : pol-wampir jest o wampir nieczystej krwi, tudziez [w tym swiecie] obraza skierowana w strone wampira. Dobrze wiem, ze chodzilo Ci o to, ze wedlug Maskarady wampiry sa bezplodne - tu nie jest inaczej:P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 kwi 2005 20:19 
[OOC]
Cytuj:
Musisz sie czepiac cholero:P A wiec : pol-wampir jest o wampir nieczystej krwi, tudziez [w tym swiecie] obraza skierowana w strone wampira. Dobrze wiem, ze chodzilo Ci o to, ze wedlug Maskarady wampiry sa bezplodne - tu nie jest inaczej:P


Głównie to chodziło mi o to że wampiryzm postrzegam w kategoriach 0 1 - jest ktoś wampirem ze wszystkimi tego konsekwencjami albo nim nie jest wcale. Nie mogłem sobie wyobrazić pół-wampira - jak to niby miałoby działać? A gdy doda się jeszcze bezpłodność to wychodzi jeszcze większy galimatias. Dlaczego?

Cytuj:
to syn Wladcy Wampirow


:!: :?:
Powody dla których to uznałbym za prawdziwe są takie same jak przy tym tekście o "pół-wampirze"... Co wcale nie poprawia sytuacji gdy próbuje się zrozumieć o co tu biega :lol:
[/OOC]


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 kwi 2005 21:45 
[OOC]
Grubb napisał(a):
Może to bzdura, ale zapytam - a słyszałeś o takim jednym co sie zwie Blade?


Słyszałem i widziałem na filmie - i powiem że z niego taki wampir jak, za przeproszeniem, z koziej dupy trąbka. O ile nie się nie mylę (a mogę - od wampirów odstrasza mnie nierozerwalnie z nimi związana subkultura "gothów" i wiem tylko o nich naprawdę podstawowe rzeczy przydatne przy RPG'ach, więc nie zgłębiałem się w to kiedy i w jakiej formie się pierwszy raz pojawił ten Blade w "kulturze") ten cały jego wampiryzm jest tylko głupawą wymówką aby naładować do filmu o nim do nieprzytomności efektów specjalnych. W skrócie to jest taki uziemiony Superman na dopałce będący wampirem (bo tak jest KEWL), co uzasadnia noszenie się w skórach na czarno (bo tak jest jeszcze bardziej KEWL) i sprawia że ma OMG MROCZNĄ TAJEMNICĘ (OMGOMGOMGOMG chyba z tej KEWL'ności nie wyrobię) - przy tym bez żadnych negatywnych konsekwencji wynikających z jego specyficznego stanu.

Jeśli tak miałby wyglądać półwampir, to ja z miejsca wysiadam i dziękuję za przejażdżkę.
[/OOC]

Faktycznie moj blad. Ale juz nie kontroluje wszystkiego co sie tu dzieje i zapominam o szczegolach. Zreszta wedlug mnie liczy sie caloksztalt, a nie to, ze napisalem gdzies pieprzone syn. Wracajcie do gry bez zbednego pierdolenia:P


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 25 kwi 2005 23:12 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Dobra dobra tylko skoncze :P Blade to nie postać z filmu tylko z komiksu! a tam z pewnością nie chodziło o efekty - zresztą film (obie części) był BEZNADZIENY! Koleś ma niestety jedem problem - rządzę krwi :) ale to załatwia aplikując sobie pewne serum, które niestety też ma na niego troche ujemny wpływ - na krwii ma znacznie większego powera :P

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt 26 kwi 2005 8:02 
yco napisał(a):
Blade to nie postać z filmu tylko z komiksu! a tam z pewnością nie chodziło o efekty - zresztą film (obie części) był BEZNADZIENY!


To właśnie napisałem że nie jestem pewien kiedy się pojawił w "kulturze" (cudzysłowia stąd że zgaduję że było to w Stanach) i widziałem tylko film, a tam ten jego wampiryzm był dokładnie tym co napisałem wcześniej - głupawą wymówką do przepakowania go efektami specjalnymi.

yco napisał(a):
Koleś ma niestety jedem problem - rządzę krwi :) ale to załatwia aplikując sobie pewne serum, które niestety też ma na niego troche ujemny wpływ - na krwii ma znacznie większego powera :P


Ale i bez niej jest w zasadzie za darmo chyba ostro pakerny? Ta sprawa z żądzą krwi jest dość mało istotna gdy weźmie się pod uwagę że to właściwie jego jedyny i dość łatwy do ominięcia problem związany z jego stanem (serum), podczas gdy kompletnie nie ma dla niego poważnych konsekwencji wampiryzmu (chociażby wrażliwości na światło słoneczne)


Zresztą, on jest w ogóle pół-wampirem? Czy całym wampirem z "korektami"?


Góra
  
 
 Tytuł: Re: Pół-Wampiryzm
PostNapisane: N 01 sie 2010 18:12 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
chyba "Z korektami"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pół-Wampiryzm
PostNapisane: Pn 02 sie 2010 12:52 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
przychodzi ave tomek do mieusnego o mówi:
- 1/4 kabanosa prosze 8)
a babka:
- pan pokaze ile
a ave tomek wyjmuje chuja i mowi TYLE BABO

JEGO CHUJ 1/4 KABANOSA
AHAHAH :faja: :faja: :faja: :faja:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL