Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Cz 28 mar 2024 11:41

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Co chcesz grać w finale?
Old GoW EF 40%  40%  [ 6 ]
GOW BNE F HIGH 33%  33%  [ 5 ]
Każdy po jednej do 3 zwyciestw?(los. wczesniej kto 1) 0%  0%  [ 0 ]
Jeszcze coś innego?[jak tu klikniesz to napisz CO!) 0%  0%  [ 0 ]
Typowa mapa do 1vs1 (takie rzadko gramy ale SĄ!) 7%  7%  [ 1 ]
Cliffhanger - jest taka mapa na www blizza wiec oryginalna(tak dla jaj) 20%  20%  [ 3 ]
Liczba głosów : 15
Autor Wiadomość
 Tytuł: Propozycje zmian&Pytania
PostNapisane: So 26 mar 2005 18:24 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Piszcie zanim się zacznie co mamy zmienic :)


Ostatnio edytowano N 03 kwi 2005 9:43 przez liq, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 2:45 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
zanim sie zacznie to chcialbym zeby nie bylo juz pokazanych grup (jeszce sie nie wszyscy wpisali a juz wiadomo kto z kim)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 9:14 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
tak też jest. A grupy beda losowane (pavlos coś tak mówił:P)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 12:56 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
w topicu :] I turniej to ja mam nicka
Scooby[r] :] a nie SCOOBY :]
taka mała zmiana
a co do tego turnieju to jest fajnie :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 13:48 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Jak zwykle troche potrolluje i przyczepie sie do zasad :]

Cytuj:
2. Będą dwie grupy po 8 osób. Wychodzą 4 najlepsze.


Powinny byc 4 grupy po 4 osoby... Tak bedzie latwiej. Wrzucenie 7 osob na /f l a potem szukanie ich po b.necie moze byc troche meczace...

Cytuj:
6. W każdej chwili możesz zarzadać ss od przeciwnika


Max 2 razy podczas gry i ilestam razy podczas turnieju... Bo mozna niezle w!@#c kogos tymi prosbami o ss'a...

Cytuj:
10. Finał : każdy po jednej. W przypadku remisu Old GoW , EF, High.


Tutaj chyba kazdy wie, ze sie przyczepie...

Nie zrozumcie mnie zle - GoW old to fajna mapa ale jest NIESPRAWIEDLIWA. No bo co moze zrobic gosc, ktory zaczyna na 6 gdy przeciwnik robi perfect duala 4/5? Proponuje zamiane na gow bne... ew. na posa, mitca, maze, gswe... cokolwiek, ale nie gow old.

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 14:01 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Po 4 w 4 grupach miał scoob. A my nie chcemy tego samego :) Jednak gdyby wiecej osob tak chcialo to zmienimy...część już pewnie na fl i tak będziesz miał. Poza tym jedna osoba moze ciebie wpisac a ty inna. ( na poprzednim turnieju nie wpisalem ani jednej...latwiej na gg napisac przeciesz)


Nikt tu nie jest chory na głowę ,żeby 10x prosić o ss, poza tym MH mozna chyba wlaczac i wylaczac (?)


Sprawiedliowśc jest pojeciem wzglednym i nikt jej istnienia nie jest w stanie potwierdzic w tym kraju:P A tak bardziej serio to bylem za innym finalem :/ GOW BNE raczej nie bo i tak bedziecie go grac bez przerwy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 14:23 
Przepraszam bardzo ale GOW EF HIGH to jest sprawiedliwa mapa. Co uwazasz niesprawiedliwoscia to ze nie mozna sie zablokowac bo jest sciezka ?? w takim razie scoutujesz te pos gdzie mozna dualowac i robisz anti dual. Po za tym jezeli ktos jest dobry to nie bedzie potrzebowal dogrywki a old to najbardziej podstawowa mapa i uwazam ze bedzie ona w sam raz na dogrywke

:arrow: co do grup nie ma sensu dzielic je na 1000 grup po 2 osoby jak ktos jest dobry to wykaze sie w kazdej grupie


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 14:24 
Andrzej napisał(a):
zanim sie zacznie to chcialbym zeby nie bylo juz pokazanych grup (jeszce sie nie wszyscy wpisali a juz wiadomo kto z kim)


narazie wpisuje pokolei jezeli beda takie kontrowersje to zrobimy losowanie :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 16:01 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
[nie biore udzialu w turnieju, ale widzac co pavlos nawypisywal nie moge sie powstrzymac]
Szycha napisał(a):
No bo co moze zrobic gosc, ktory zaczyna na 6 gdy przeciwnik robi perfect duala 4/5?

Czy szyszek pisze niewyraznie, czy to pavlos nie umie czytac?
GoW old jest niesprawiedliwy bo biedny facet na pozycji 7 musi zapieprzac peonem do innego spota, a w tym czasie osoba bedaca na 9 ma ogromna przewage zarowno czasowa jak i co do pozycji. Jesli poziom graczy jest naprawde wyrownany, to taka sytuacja po prostu dyskfalifikuje gracza startujacego z 7.
God, czy tak trudno to zrozumiec?

I na koniec jedna sugestia : organizatorzy nie biora udzialu w turnieju. Z przyczyn dosc jasnych. [patrz : scooby]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 16:21 
Offline
Lusted & Hasted Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 17 sty 2005 21:16
Posty: 217
Lokalizacja: Białystok
1. Sprawa. Szycha co do Old GOW ma rację. Argumentacja Smoka jak najbardziej prawidłowa.

2. Smoku nie lubisz już wara 2??

3. Spróbujmy jeszcze raz wskrzesić tę grą!!!

_________________
Białystok Team!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 16:21 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
szyszek old gow rush z 6 < dual 4-5


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 16:31 
moze mi ktos wyjasnisc sugestie smoka odnoszaca sie do brania udzialu w turniejach przez organizatorow ?


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 16:39 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
1. jeżeli trzeba ci to tłumaczyć to lepiej żebyś dał sobie z tym spokój.

2. Old GOW nie jest sprawiedliwą mapą

3. dwie grupy = więcej gier w początkowej fazie. Może się nie udać jeżeli ktoś w grupie będzie rzadko się pojawiał.

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 16:44 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
GoW.Ben jest spraweidliwy :p
a GoW ef niejest :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 16:52 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 14:47
Posty: 479
Lokalizacja: Kobylanka
gowl old jest normalna mapa, zreszta moja ulubiona i nie widze w tym niczego nie sprawiedliwego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 16:53 
no mozemy zrobic grupy 4 ale co do olda to nadal uwazam ze jak ktos umie grac to jedna minuta go nie zbawi dam pzyklad goscio z 6 przyszedl na s9 i wygral i wierzcie mi czesto sie tak zdarza.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 16:58 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
a jeśli obydwaj umieją grac LICZY SIE KAŻD MINUTA :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 17:04 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Pavlos napisał(a):
no mozemy zrobic grupy 4 ale co do olda to nadal uwazam ze jak ktos umie grac to jedna minuta go nie zbawi dam pzyklad goscio z 6 przyszedl na s9 i wygral i wierzcie mi czesto sie tak zdarza.


0_o

Czyli CZESCIEJ sie zdarza, ze wygra przeciwnik, ktory nie idzie na s9 i zaczyna z dobrego spota. Sam sie teraz zamotales :|

Nie przecze - nie ma mapy sprawiedliwej. Na kazdej jakis spot ma przewage nad innym. Popatrzmy na gow bne: rush z 8 jest denerwuajcy ze wzgledu na wallin, ustawienie kopalni i niewielka ilosc drzew do wychopowania... Nie da sie przeprowadzic dual rusha z 12/2 ze zrobieniem szybkiego wall-inu... Niektore spoty mozna zcannonowac, innych nie... Ale mimo wszystko gow old jest o wiele mniej wywazony niz bne. Dlatego sadze, ze powinien zostac zmieniony.

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 17:11 
ja nie, gow old to wystawienie zawodnikow na probe skilla. z kazdej pozycji mozna wyjsc z opresjii...

ja jestem za oldem ef w finale.


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 17:13 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
To zróbmy ankiete :) ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 17:21 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
To ja mam propozycje: zrobmy mape c0ck.pud, w ktorej jeden gracz bedzie mial 2500 zlota w kopalni, a drugi 1000000. Pierwszy gracz nie bedzie tez mogl postawic halla blizej niz 20 spotow od kopalni.

Wystawimy wtedy pierwszego gracza na probe skilla. Przeciez sa rowne szanse. Moze przeciez zrobic peon rusha a nastepnie pojsc szybko w smoki.

_________________
Hacked by aXa
_____________


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 18:31 
to ja mam propozycje zeby zostal old ef albo zrobic ankiete a teksty w stylu 8 razy wiecej surowcow mnie nie przekonuja bo na ef 10 sekund czasu mozna nadrobic doswiadczeniem


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 20:36 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): So 17 lip 2004 13:25
Posty: 1458
Macie tą ankiete...rzecz jasna ta prędkość czy zapasy będą przez was ustalane (zmieniać mi się już nie chce)


1. Pavlos jak chcesz moge to sam zrobić :wink:
2. 'Sprawiedliowsc' pff skąd wiesz jakie sloty dostaniesz? A jeżeli wygrasz na gorszym slocie to tym większa chwała dla ciebie! :D Poza tym :

redvill napisał(a):

gowl old jest normalna mapa, zreszta moja ulubiona i nie widze w tym niczego nie sprawiedliwego.

szyszek old gow rush z 6 < dual 4-5


Mi by to starszyło:P A poza tym dla osoby ktora dostanie 'lepszy' slot to może być sprawiedliwie ,że właśnie JEJ się POSZCZĘŚCIŁO :lol:
3. Scooby brał w udział w turnieju swoim. A ja się nie zapisałem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 22:58 
ja jestem za czterema grupami:)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 27 mar 2005 23:22 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 16:05
Posty: 538
Lokalizacja: Zielona Góra
Moze Wy juz lepiej zostawcie ten turniej, co?
Cytuj:
jak ktos umie grac to jedna minuta go nie zbawi

Dobra, Ty nie buduj przez minute, a ja Ci wlece z towerami. Ale co Ci tam, obronisz sie skillem -.-

Pavlos napisał(a):
moze mi ktos wyjasnisc sugestie smoka odnoszaca sie do brania udzialu w turniejach przez organizatorow ?

Flamed napisał(a):
3. Scooby brał w udział w turnieju swoim. A ja się nie zapisałem

I to maja byc organizatorzy? Podziekuje. (Zeli wlasnie dlatego nie biore udzialu w turnieju)
Scooby wzial udzial w swoim turnieju i 'dziwnym' trafem dwoch z jego grupy odpadlo z przyczyn tych czy innych -.-
Organizatorzy NIE POWINNI brac udzialu z prostego wzgledu, ze MOGA [podrkreslam] MOGĄ oszukiwac w rozstawieniu grup czy dyskfalifikacja uczestnikow. I potem do finalu nam dochodzi taki macius354 i gra przeciwko takiemu pavlosowi [przyklad].
Pozatym, zeby dobrze nadzorowac turniej trzeba byc obok/nad a nie w centrum. To tak samo jak ja bym gral w PBF jakas postacia.
Teraz wyjasnienie jest wystarczajace?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 28 mar 2005 0:04 
flamed napisał(a):
2. 'Sprawiedliowsc' pff skąd wiesz jakie sloty dostaniesz?


No dobra, jeśli tak na to spojrzeć to niby racja. Tyle że w takim razie może zamiast grać finał rzucicie monetą? Przy jednakowych skillach graczy na jedno wyjdzie...


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 28 mar 2005 7:46 
:arrow: smoku nie chcesz brac udzialu ze wzgledu na organizatorow ?? bardzo prosze
:arrow: jezeli chodzi o turniej to nie robimy zadnego machlojstwa i jestesmy ne przekupni :)
:arrow: NIE MA MAPY SPRAWIEDLIWEJ (szyszka juz o tym wspominal ) prosze bardzo wybierzecie inna to ktos tez moze sie przyczepic ze w ta mape nie gra a inny gra i ma przewage to juz czysta glupota tak sie bawic po za tym jezeli ktos dojdzie do finalu to chyba umie grac na kazdej pozycij ?
:arrow: jezeli chodzi o grupy do zmieniam po 4 ale narazie niech sie zapisze troche osob :)


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 28 mar 2005 8:41 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
-bah turniej jeszcze sie nie zaczął a tutaj juz takie przepychanki :|
-jak gracie na swojej mapie to możecie wybierać jaką chcecie (byle byla BNE ewentualnie Classic) bo przeciwnik może wybrać swoją. Wtedy "sprawiedliwość" mapki ma małe znaczenie, bo jak na "własnej" trafisz na zły spot, to możesz mieć pretensje tylko do siebie. W finale mapa powinna być wyważona, żeby nie było nieporozumień ani powodów do tłumaczenia "ja bym wygral gdybym mial inny spot"

_________________
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 28 mar 2005 8:44 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
ale macie problemy ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 28 mar 2005 9:43 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
Andrzej napisał(a):
zanim sie zacznie to chcialbym zeby nie bylo juz pokazanych grup (jeszce sie nie wszyscy wpisali a juz wiadomo kto z kim)

zgadzam się po co pokazywac grupy i czy one będą losowane ??!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL