Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Wt 16 kwi 2024 21:55

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

pomoc?
Ankieta wygasła Śr 28 lip 2004 13:14
tak 91%  91%  [ 10 ]
nie 9%  9%  [ 1 ]
Liczba głosów : 11
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 21 lip 2004 13:20 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 15 lip 2004 20:13
Posty: 842
Lokalizacja: Wrocław
Zamieścić linki i przylepić topic z nimi wystarczy. Po co powtarzać to co jest i tak napisane, tyle że gdzie indziej?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 21 lip 2004 13:40 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Dwie, naprawde dobre stronki z taktykami do map BNE (jendak po angielsku):

http://www.battle.net/war2/strategy.shtml
http://war2.warcraft.org/strategy.shtml

Do czopow, BGH, mini, pballi, waterow trzeba bedzie napisac :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr 21 lip 2004 13:53 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt 02 lip 2004 8:46
Posty: 423
taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pomozzcie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz 22 lip 2004 15:48 
Najlepszym wyjściem jest poprosić kogoś, kto ma dużo czasu i sporo umiejętności. Innym dobrym sposobem jest dojście do jakiegoś klanu, w którym się trenuje. Klan z reguły ma pewną renomę i pewne znajomości - zarówno wartościowych sojuszników, jak i wartościowych wrogów (sparring to nie wszystko ;)).

Osobiście lubię i umiem uczyć się z takich instrukcji, FAQów i innych, ale raz że nie dla każdego to działa, a dwa że i tak praktyka się liczy, bo przecież w gry się gra, a nie doktoraty o nich pisze :lol:


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 22 sie 2004 18:12 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
WS-Lucas napisał(a):
noobiarstwo to jest choroba tak jak aids nieuleczalna sa tylko niektore niezwykle przypadki calkowitego uleczenia wiec po co sie mamy meczyc i pomagac noobom :twisted:


Odezwal sie k!@$#a. Troche pokory. Kazdy byl noobem, ale nie kazdy lama (to jest pewna roznica). Sadzisz ze nie jestes noobem? Wiele osob moze ci udowodnic ze jestes.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 22 sie 2004 18:42 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Sorry, ale lama wielka z ciebie. Jesli sadzisz ze koles nie moze stawiac gier z powodu slabego lacza to jestes w wieeeeeelkim bledzie. Jest cos takiego jak "spawn". Poczytaj troche o tym. I nie udawaj takiego mastaha nastepnym razem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 22 sie 2004 18:45 
Cytuj:
nie umieja wejsc do gry <hahaha>


K#@%@
!!!!!
SAM DO GRY NIE UMIALEM WEJSC JAK ZACZYNAŁEM GRAĆ I NAWET NIE WIEDZIALEM ZE JESTEM NA POL-1. PYTALEM PO ANG O_o. WIEC CO OD NIEGO CHCESZ

QWA troche mnie ponioslo : (


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 22 sie 2004 20:39 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
hlehelehlehlehe nie no chlopcy teraz to wymietliscie hehehe. Posluchajcie sobie uwaznie:
Za kogo wy sie #Q@$@# MACIE co? Za jakichs pro czy jak?
BTW: To dla tych co za bardzo rzucaja slangami:
Newbie- Nowy gracz dopiero poczatkujacy, ktory jest tu pierwszy raz lub dopiera zaczyna przygosde z ta gra.
Noob- Jest to przewaznie newbie, Ktury oprucz ceh kture posiada newbie ma jeszcze to COŚ. Czyli np. chwali sie ze jest najlepsyzm. Wysmiewa innych itp. Wielu z was myli te pojecia ;/
Ale lucas ty to jestes master extra bajer super mega hiper NOOB lama!!.
Cytuj:
chodzi mi o takich ktozi nawet nie umieja wejsc do gry <hahaha> a nie o takich ktorzy umieja grac a poza tym ja nie gram tylko na bgh gram tez na 4mages, fireogres, i na jeszcze wielu nie lubie po prostu tylko ppbali i chop chopow

No coz to chyba mowi samo za siebie. Ja to bym dal za to na miejscu yca lucasowi wspanialego avatarka lamy ;/. Koles byles cdapem w moich oczach. Teraz jestes nikim.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 22 sie 2004 20:49 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
na SPAWNie mozna grac tylko z tym, ktory ma FULL wersje z tym keyem... jak sie ma tylko spawna to nie mozna zrobic prawie nic, a gosc nawet nie ma pełnej wersji gry, nie moze nawet w singla zagrac... wiec z czego tu sie smiac. To tak jakby sie smiac z kogoś, kto sie zapisal na kurs prawa jazdy i pierwszy raz w samochodzie za kierownicą siedzi... i nie wie nawet jak sie biegi wrzuca itp... nikt od niego nie wymaga, zeby bral udzial w rajdach, to oczywiste, ale nawet nie powinienes sie z takiego smiac, gdy mu auto zgasnie na skrzyżowaniu... co innego, gdy ma juz taki prawko, a dalej tak jeździ - wtedy mozna go nazwac NOOBem!!!! Zazwyczaj tacy świeżoupieczeni jezdza najbardziej brawurowo, co nie znaczy dobrze, a napewno nie bezpiecznie... i dodatkowo uwazaja sie za najlepszych kierowcow na swiecie

Ty to jestes naprawde MASTA! takie mapki to sie gra dla zabawy i rozluźnienia, a mowienie ze tylko takie sie potrafi i lubi - LAMA!

Dać mu odpowiedni avatarek? co wy na to?


Ostatnio edytowano N 22 sie 2004 20:54 przez yco, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N 22 sie 2004 21:55 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
moje argumenty mowia ze na bank trzeba mu dac :)
BTW: ja to sie musze uspokoic bo mnie z lekka ponosi a jeszce tez tego avatarka dostane :)

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 sie 2004 11:39 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 30 cze 2004 15:32
Posty: 785
Lokalizacja: Event Horizon
Oczywiście :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 sie 2004 16:20 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Nie no Yco bana mu agrrrrr.
1. Pisze 1000 postow naraz w jednym temacie.
2. Pisze takie rzeczy ze az glowa boli.
Cytuj:
to pisal moj jebany w d.... brat

Przeanalizujmy:
to pisal: To = ? Wczesniej napislaes " A ciebie wrotki uwazalwem za kumpla" wiec jesli to napisal twoj brat to co z tego ;/. Dalej:
"moj jebany w d.... brat" No wiec tak. Po pierwsze watpie rzeby twoj brat znal haslo chyba ze jestes total glupek i mu je dales. I nie kituj tutaj bo i tak ci nikt nie uwierzy. a co do "jebanego w d.... brata" to gratuluje slownictwa. Mozna bylo napisac durny, glupi itp. NAwet po@%@#lony. Ale jebany w d.... to raczej juz hamstwo na najwyzszych szczeblach. A najgorsze ze to BRAT. ech Ciesz sie ze masz takich adminow bo u mnie juz bys mial bana dozywotniego.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 sie 2004 16:57 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
LOL
Czy kazdy z was cdeapy jak napisze coś żle to zaraz w następnym poście pisze"to nie ja,to mój brat,siostra,ciocia,wujek,tata,mama" itp.
A skąd oni mają wasze hasła???
Nie potraficie się przyznać do błędu,że zle zrobiliście itp.??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 sie 2004 18:18 
Cytuj:
Czy kazdy z was cdeapy


stary wyjadacz sie odezwal :|


Góra
  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 sie 2004 18:25 
Offline
MODERATOR
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 20 lip 2004 23:17
Posty: 261
Lokalizacja: Jarosław
Nie jestem starym wyjadaczem,nigdy tak nie powiedziałem i nie uważam się za takiego,cdeapem też nie jestem ale odpowiadam za to co pisze,a nie zwalam na inne osoby.O to mi chodziło w poprzednim poscie!! :lol: :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 sie 2004 19:28 
Offline
Rushing Peon
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn 28 cze 2004 20:06
Posty: 257
Lokalizacja: Hacked by aXa
Zaraz ban poleci...

Zaloz nowe konto e-meilowe i nowe konto na forum...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn 23 sie 2004 19:44 
Offline
Peon Slayer
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz 01 lip 2004 21:04
Posty: 1456
Lokalizacja: Świebodzin <--- cool miasto
Znowu 2 posty agrrrr. Jak dla mnie to ban totalny ;/. Ale nie ja tu robie wyroki.

_________________
Dalszy ciąg Tabalugi Kamila: ZŁY BAŁWAN CHCEEEEE... ZAMIENIĆ W ŚNIEG.... WSZYSTKO CO WOKÓŁ TRWA. NASZ DZIELNY TABALUGA ZAWSZE SOBIE RADĘ DA!!!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL