Warcraft II pol-1 Forum

Warcraft 2 dalej zyje :)
Teraz jest Pt 29 mar 2024 15:03

Strefa czasowa: UTC [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Tower Rush
PostNapisane: Pt 25 cze 2010 15:19 
Offline
Big Peon :)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 09 mar 2010 22:40
Posty: 40
Lokalizacja: top10
No to tak jestem na w2ru i gram w 1vs1 GOW BNE. No i gram z jakimś kolem, no i on za każdym razem robi tower rusha. I skubany znajduje mnie od razu, jak by miał maphacka. No i jak się przed tym bronic? Próbowałem już dual z towerami ale on zawsze mnie wyprzedza. No i pała.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tower Rush
PostNapisane: Pt 25 cze 2010 15:39 
Offline
Peon Slayer

Dołączył(a): Wt 27 cze 2006 9:57
Posty: 876
Lokalizacja: Wrocław <------- cool miasto
wbij do niego peonem i rob smitha i canony.

wiekszy zasieg maja i rozjebiesz go calego nawet jesli pomysli o twerkach znow ;]

ale pewnie zbyt oglupiony bedzie i pojdzie w grunty LOL


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tower Rush
PostNapisane: Pt 25 cze 2010 15:52 
Offline
SMOKOSZ
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr 02 lut 2005 17:43
Posty: 1744
Lokalizacja: Białystok <--- cool miasto
Hall :arrow: farma :arrow: raxy (stawiane tak żeby nie dawały możliwości zablokowania cie jednym budyniem) :arrow: 2 peon naprawia raxy :arrow: 3 peon stawia 2 farme :arrow: Bronson :arrow:

Z naprawianymi raxami bedziesz miał grunty już w chwili gdy odwiedzą cie jego peony, pierwszym je odganiasz, drugim idziesz do niego i gwałcisz go na czysto, cały czas robisz kolejne grunty i bronisz sie/atakujesz.

Zaraz tomek powie że gówno i nie lecz ja w ten sposób grałem z niezłymi chujasami i działało zazwyczaj, zwłaszcza na 7v6 - na 7 masz raxy nad bocznym wejściem na spota i wysyłasz niezauważenie grunty górą broniąc sie od dołu wespół pospołu

Ważne żeby nie zabrakło ferm, dobrze też mieć smyfa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Tower Rush
PostNapisane: Pt 25 cze 2010 16:49 
Offline
Big Peon :)
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt 09 mar 2010 22:40
Posty: 40
Lokalizacja: top10
Smok dobrze gada, bo cannony są cholernie wolne. A poza tym są droższe od guardów. A on robi to samo tylko z guardami - więc mnie zjedzie.

Edit:
Smoku ja grałem na s8 więc ciężko by było. No ewentualnie można by pójść na 7 ale wtedy strata w czasie o pół Great Halla.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL